Gönderen Konu: Dalış yapmak  (Okunma sayısı 1208 defa)

froytabi

• Full Member
  • serkan aygın saç ekimi
Ynt: Dalış yapmak
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 22:48:28 »
ekim merkezinin verdiği broşürde operasyon sonrası dikkat edilecek hususlarda 2 ay sonra dalış yapabilirsiniz ibaresi vardı,problem olacağını sanmıyorum ama siz de ekim merkezinize bir danışın isterseniz.
-60 gün Xpecia(şuan Perfectil)
-120den itibaren Rogaine Foam %5
-Biotin 5000
-D3K2
-Dax Supergro

Ali112

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 23:01:06 »
İşte ekim yeri de aslında 2 ay uygun ama dikkatli olun diyor ama tecrübe etmiş kişilerden Bilgi alsam çok daha rahat olacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2021, 03:53:05 »
İşte ekim yeri de aslında 2 ay uygun ama dikkatli olun diyor ama tecrübe etmiş kişilerden Bilgi alsam çok daha rahat olacağım

Daha önce böyle bir konu açılmıştı 2 ay sonra ciddi derinliklerde saç derine alacağın basınç bir sorun yaratır mı örnek olmadığı için kesin konuşmak doğru olmaz dostum
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2021, 08:35:22 »
 saç yasamaya aynen arkadaki gibi devam ediyor öne transfer olması birseyi değiştirmez eskiden sorun olmuyorsa gene olmaz ama dısardaki saçı itip kendi saçını dısarıya vermeye baslamış olması lazım kendi dusunceme göre yani arkada hücre saç uretimine gecmiş olması gerek diye dusunuyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

etoro

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2022, 01:21:49 »
bu konuyu bende merak ediyorum baslikli neopren dalis kiyafetleri saçlara epey zarar veriyor. belki jarse kumasla kapli dalış elbisesi daha iyi olabilir ama en güzeli bir süre
hoodu takmamak

Facebook Twitter Instagram