Gönderen Konu: Dalış yapmak  (Okunma sayısı 218 defa)

Ali112

• Yeni üye
  • *
Dalış yapmak
« : 24 Mart 2021, 22:43:16 »
Arkadaşlar dalış işiyle uğraşıyorum saç ekimi yaptırdım 2 ay sonra dalış yapabilir miyim tecrübesi bilgisi olan yardımcı olabilir mi

froytabi

• Jr. Member
  • **
Ynt: Dalış yapmak
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2021, 22:48:28 »
ekim merkezinin verdiği broşürde operasyon sonrası dikkat edilecek hususlarda 2 ay sonra dalış yapabilirsiniz ibaresi vardı,problem olacağını sanmıyorum ama siz de ekim merkezinize bir danışın isterseniz.
Dr.Serkan Aygın Clinic 4500 Grafts
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19432.0

Kullandıklarım;
Perfectil/Sabah
Nature’s Bounty Biotin 5000 mg/Akşam
Ocean D3K2/Sabah
Nature’s Supreme Omega-3 1000 mg/Akşam
Sebamed Anti Hairloss Shampoo/Gün Aşırı
Dax Supergro

Ali112

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2021, 23:01:06 »
İşte ekim yeri de aslında 2 ay uygun ama dikkatli olun diyor ama tecrübe etmiş kişilerden Bilgi alsam çok daha rahat olacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2021, 03:53:05 »
İşte ekim yeri de aslında 2 ay uygun ama dikkatli olun diyor ama tecrübe etmiş kişilerden Bilgi alsam çok daha rahat olacağım

Daha önce böyle bir konu açılmıştı 2 ay sonra ciddi derinliklerde saç derine alacağın basınç bir sorun yaratır mı örnek olmadığı için kesin konuşmak doğru olmaz dostum
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2021, 08:35:22 »
 saç yasamaya aynen arkadaki gibi devam ediyor öne transfer olması birseyi değiştirmez eskiden sorun olmuyorsa gene olmaz ama dısardaki saçı itip kendi saçını dısarıya vermeye baslamış olması lazım kendi dusunceme göre yani arkada hücre saç uretimine gecmiş olması gerek diye dusunuyorum

Facebook Twitter Instagram