Gönderen Konu: 24.03.2021/Bilgehan Aydın/5482 greft( 4297 ense, 1185 sakal) / Yaş:37  (Okunma sayısı 5205 defa)

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Merhaba değerli forum üyeleri. Yaklaşık bir aydır bu forumdaki paylaşımları takip ediyorum. Saç ekim merkezinin seçimi konusunda buradaki yorumların doğrudan etkisi oldu diyebilirim. Görüştüğüm ekim merkezleri
- Este World ( forumdan önce)
- Estecenter ( forumdan önce)
Hair of İstanbul
Arenamed
Serkan Aygın
Bilgehan Aydın

Görüşmeler sonucunda fiyat performans olarak en uygun merkezin Bilgehan Aydın olduğuna karar verdim. 24.03.2021 tarihinde merkeze gittim. Ahmet bey çizimleri, sakal alımlarını ve kanal açma işlemlerini yaptı. Damla hanım ense alımın, Sefa, Sadettin bey ile damla hanım ekim işlemini gerçekleştirdiler.
Merkez çok şeffaf bir şekilde her konuda bilgilendirme yaptı. Greft sayısının yeterli olmadığı ön ve orta bölüme saç ve sakal destekli bir ekim yapılabileceğini, tepeye ise girilmeyeceğini söylediler. Ancak enseden çıkan greft sayısı beklentinin üzerinde çıkınca ben o bölgeye de biraz serpiştirilmesini istedim. Bu konuda farklı görüşte olsak da benim bu şekilde mutlu olacağıma kanaat getirdiler ve nihai olarak tepe bölgesine az da olsa ekim yapıldı. Bu arada 2007 yılında Fut tekniği ile bir ekim olduğu için yeni bir ekim şansım yok. Bu nedenle planlamanın bu şekilde olmasını istedim. Hintel başkan başta olmak üzere değerli yorumlarınızı esirgemezseniz memnun olurum.

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bilgehan Aydın 5482 greft ( 4297 ense, 1185 sakal)
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2021, 15:08:29 »
Resimlerin devamı
  • Ekim Tarihi: 24.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 5482 (4297 ense, 1185 sakal)
  • Yaşınız 37

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bilgehan Aydın 5482 greft ( 4297 ense, 1185 sakal)
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2021, 15:27:19 »
Hayırlı olsun saç ekimin planlama güzel duruyor ama bu tepe 1 ekimle kapanmaz açıklık çok fazla
Global Moderator

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Farkındayım hintel hocam ancak daha önce fut yapıldığı için yeni bir ekim mümkün görünmüyor. Greft sayısına bakıldığında ben bunu bile beklemiyordum. Donör bölgesi nasıl sence benim için en önemli husus bu şuanda. Ekim sonucu iyi kötü memnun eder gibi geliyor.
  • Yaşınız 37

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Farkındayım hintel hocam ancak daha önce fut yapıldığı için yeni bir ekim mümkün görünmüyor. Greft sayısına bakıldığında ben bunu bile beklemiyordum. Donör bölgesi nasıl sence benim için en önemli husus bu şuanda. Ekim sonucu iyi kötü memnun eder gibi geliyor.

Donör saçlarında çok zayıf merkez senin için elinden geleni yapmış ama eldeli malzeme kalitesi ve alan zor bir ekim. Yani beklentin yüksek olmasın.
Global Moderator

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Eyvallah hocam. Bakalım süreç nasıl olacak. Önceki halimden iyi olur düşüncesiyle bu yola çıktım. İnşallah memnun olurum. Biraz sonra ilk yıkama sonrası resimleri de paylaşacağım.
  • Yaşınız 37

Cihandoğan

• Hero Member
Saç ekiminiz hayırlı olsun donör alandaki saçlar ince duruyor alan geniş özellikte tepe bölgesi çok zor sizin bu malzeme ile sakal kullanılması çok mantıklı olmuş saç ekimi kaliteli umarım güzel bir şeyler ortaya çıkar ama bencede beklentiyi yükseltmeyin. Zaten farkındasınız

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Değerlendirmen için teşekkür ederim Cihan hocam. Tam kapanmayacağının farkındayım. Saç ekim kalitesi ve donör alanının çok yıpranıp yıpranmadığı ile ilgili yorumlar önemliydi benim için.
  • Yaşınız 37

Roninn3

• Hero Member
hayırlı olsun .fut sonucunu görebileceğimiz şekilde önden ekim öncesi bir reminizi ekleseydiniz iyi olurdu.

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Eyvallah sağol roninn3. Ne derece açıklayıcı olur bilmiyorum ama buyrun ekliyorum.
  • Yaşınız 37

Kaşif

• Yeni üye
  • *
İlk gün yıkama sonrası ekim ve donör bölgesi
  • Yaşınız 37

Erhann25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun bende aynı merkezde yaptırdım umarım sonuç sizi tatmin eder.Sakal alımına yeni mi başlamışlar sakaldan alınca fiyat farkı oldu mu.

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Yeni mi başladılar bilmiyorum ama benim sakallar birkaç güne toparlayacak gibi. Fiyat farkı oldu ancak ekstra igf hediye ettiler. Senin durumun nasıl Erhan
  • Yaşınız 37

Erhann25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Benim çıkışlar başladı ancak ince telli olduğu için çok belli olmuyor ıgf yi 120. Gün başladım kaç seans ıgf hediye ettiler birde sakaldan fiyat farkı ne kadar aldılar

Kaşif

• Yeni üye
  • *
Hocam fiyat politikası kişiden kişiye değişebilir biliyorsun. Normal pakette 2 igf vardı. 2 tane daha verdiler.
  • Yaşınız 37

Facebook Twitter Instagram