Gönderen Konu: DHI Ekim Yeri Öneriniz Lütfen  (Okunma sayısı 397 defa)

adam36

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
DHI Ekim Yeri Öneriniz Lütfen
« : 11 Nisan 2021, 20:45:32 »
Merhabalar Arkadaşlar

2017 Yılında bir ekim yaptırdım 4000 greft ekim yapıldı şimdi saçlarım biraz seyrekleşti nedendir anlamadım ekim olan saçlarımdan bile dökülme oldu üçlü yada dörtlü greftlerden şimdi bir sıkılaştırma yaptırmak istiyorum fakat fue değil DHI olmasını istiyorum ki mevcut saç köklerim zarar görmesin bunun için uygun bütçeli ve bu işi sağlam yapacak olan saç ekim merkezi neresidir.Yardımınızı bekliyorum
SAYGILAR
[/b][/b]

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DHI Ekim Yeri Öneriniz Lütfen
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2021, 22:15:19 »
Siklastirma ekimi dhi ile yapılacak diye bir durum yok . Koray Erdoğan siklastirma ve repair ekimleri yapiyor ve dhi kullanmıyor bu şekilde düşün . Kendini dhi ye şartlandırma . Her doktorun veya merkezin kendi tekniğinde başarılı olduğunu unutmayın.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

hyperKel

• Hero Member
Ynt: DHI Ekim Yeri Öneriniz Lütfen
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2021, 01:02:29 »
dhı yada fue farketmez her iki tekniktede ehil olmayan yerlerde ekim yaptırısanız mevcut saçlarınız zarar görebilir. bu konuda dhinin çok az avantajı olabilir ama öyle kayda değer bir fark olduğunu düşünmüyorum hatta fue de bazen kişinin kendi saçlarına iyi geldiğinide düşünüyorum yeterki ekim travmatik ve aşırı sık olmasın .

Facebook Twitter Instagram