Gönderen Konu: PROSKAR  (Okunma sayısı 1213 defa)

Alfaromeo

• Full Member
PROSKAR
« : 12 Nisan 2021, 15:19:20 »
Proskarın en optimal kullanım saati kaç olmalı. ?
Dozaj olarak 1.25 mg,  yoksa 1 mg , hangisi daha iyi sonuçlar vere bilir. En az 6 ay kullanlar yorum yaparsa sevinirim.

Saçta  gözle görülür iyileşme ve saç derisi yağlanmasında azalma oldumu.   Kaç ayda etki etmeye başlar. 

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: PROSKAR
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2021, 15:26:05 »
Saat önemli değil daha öncede sordunuz söylemiştim aynı şeyi. 1mg ve 1.25mg arasında çok bir fark yok. Etkisi kişiden kişiye değişir 3 ayda olabilir 12ay da 24 ayda bunu kullanıp öğreneceksin

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2021, 15:35:53 »
Saat önemli değil daha öncede sordunuz söylemiştim aynı şeyi. 1mg ve 1.25mg arasında çok bir fark yok. Etkisi kişiden kişiye değişir 3 ayda olabilir 12ay da 24 ayda bunu kullanıp öğreneceksin

Yorumunuz için teşekkür ederim, ama daha önce Avdoartı sormuşdum. 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2021, 15:52:39 »
 2 ayda dokulmeyi kesebilir 6 aya kadar kalınlaştırabilir hatta 12 ay diyenlerde var.1mg yüzde 40 baskılıyorsa saçlı deride 5 mg 41 baskılar yani fark etmez.etki edip etmeyeceği kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bağlı hiç işede yaramayabilir sitede iyi sonuc alanda var proscardan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2021, 15:59:14 »
2 ayda dokulmeyi kesebilir 6 aya kadar kalınlaştırabilir hatta 12 ay diyenlerde var.1mg yüzde 40 baskılıyorsa saçlı deride 5 mg 41 baskılar yani fark etmez.etki edip etmeyeceği kodlanmış genetik dokulmenin agresifliğine bağlı hiç işede yaramayabilir sitede iyi sonuc alanda var proscardan.

Haklısınız, peki 6 gün finas 7 ci gün dutas kullanmaya başlasam günün hangi saati en optimal vakit ola bilir.  ?  yani bazı yerlerde hatta yabancı sitlerde bir zamanlar yanılmıyorumsa pekte hatırlamaya bilirim, dutas sabahlar , finas akşamlar, sizin fikriniz ne?

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2021, 16:11:05 »

Haklısınız, peki 6 gün finas 7 ci gün dutas kullanmaya başlasam günün hangi saati en optimal vakit ola bilir.  ?  yani bazı yerlerde hatta yabancı sitlerde bir zamanlar yanılmıyorumsa pekte hatırlamaya bilirim, dutas sabahlar , finas akşamlar, sizin fikriniz ne?
Bunu ben de düşünüyorum hocam, bugün avodart aldım. 6 gün fin 1 gün dut şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Ben yatmadan hemen önce içiyorum bu arada.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2021, 18:19:42 »

Şunun saati vakti zamanı yok biraderim. İstediğin zaman kullan akşam alıyorsan diğer akşam aşağı yukarı aynı saatte kullan. İstersen yarım bardak su ile iç, istersen tam dolu bir bardak su ile iç farketmez. İstersen 1,25 mg finas kullan istersen 1 mg kullan farketmiyor

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2021, 20:18:24 »
Bunu ben de düşünüyorum hocam, bugün avodart aldım. 6 gün fin 1 gün dut şeklinde kullanmayı düşünüyorum. Ben yatmadan hemen önce içiyorum bu arada.
Teşekkürler, avodartıda aynı saattemi alıyorsun. ?

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2021, 20:26:59 »
Şunun saati vakti zamanı yok biraderim. İstediğin zaman kullan akşam alıyorsan diğer akşam aşağı yukarı aynı saatte kullan. İstersen yarım bardak su ile iç, istersen tam dolu bir bardak su ile iç farketmez. İstersen 1,25 mg finas kullan istersen 1 mg kullan farketmiyor

Armaancım, bardak su konusunu hall etdim)) sen halen takılıp o konudan sözleri aklında saklamışsın😆))). asıl soru şuki, avodart sabahları kullanılan ilaç, yani hiç bir zaman akşamları kullanan görmedim. Amma finasterid ise gün ortası yada akşamları kullanan çok kişiye rastladım. Yani demek o , ki, 6 gün finas akşam saatlerinde içsem, 7 ci gün dutası sabah saatlerinde kullansam bir sıkıntı çıkmazı?

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2021, 20:30:42 »

dutasıdamı, proskarı aldığın zaman, yani yatmadan öncemi içeceksin.   ?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2021, 20:31:52 »
Lan her gün aynı konular.

İki konu açıp okusanız azcık fikriniz olacak. Hep aynı sorular baydı bu forum da.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2021, 20:33:52 »
dutasıdamı, proskarı aldığın zaman, yani yatmadan öncemi içeceksin.   ?
Bu kadar saate filan takılma Allah aşkına 24 saatte bir al işte. Niye bu kadar sorguluyorsunuz cevabı çok basit sorular bunlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2021, 20:41:07 »
 iç sabah kahvaltıdan sonra bişi olmaz
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2021, 21:13:43 »
Teşekkürler, avodartıda aynı saattemi alıyorsun. ?
Daha başlamadım hocam cumartesi ya da pazar günü almayı düşünüyorum ve evet finasteridi aldığım saatte alacağım avodart'ı da.

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #14 : 16 Nisan 2021, 13:25:42 »
Lan her gün aynı konular.

İki konu açıp okusanız azcık fikriniz olacak. Hep aynı sorular baydı bu forum da.

Birader konularda böyle sorulara laflara rastlamadım, ondan sordum.

Facebook Twitter Instagram