Gönderen Konu: Yardım edermisiniz  (Okunma sayısı 855 defa)

mert3535

• Yeni üye
  • *
Yardım edermisiniz
« : 17 Nisan 2021, 16:36:08 »
Merhabalar öncelikle saçımın tepe kısmında açılma mevcut doktor minox+dermotek saç serumu+ şampuanını verdi losyonda(%5 procapil+%10 trighogenic complex % 5 ebegümeci kök hücresi mevcut şampuan ise içinde procapil caffeine ebegümeci kök hücresi var şimdi sorum şu minox yerine hairfore kullansam denemek için bazılarında işe yaramış verteks bölgesinde sizler ne diyorsunuz

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Yardım edermisiniz
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2021, 20:47:20 »
 minoxun sonucunu alamazsın .sahsi gorusum boyle
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mert3535

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2021, 21:17:11 »
Açıklığım hafif vertekste var bende minox başlıyım diyorum ama döngü olaylarını söylen var hacimliyse farketmezsin diyende var döngü yok diyende var kafam çorba gibi oldu açıkcası
  • Yaşınız 22

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2021, 21:29:22 »
Merhabalar öncelikle saçımın tepe kısmında açılma mevcut doktor minox+dermotek saç serumu+ şampuanını verdi losyonda(%5 procapil+%10 trighogenic complex % 5 ebegümeci kök hücresi mevcut şampuan ise içinde procapil caffeine ebegümeci kök hücresi var şimdi sorum şu minox yerine hairfore kullansam denemek için bazılarında işe yaramış verteks bölgesinde sizler ne diyorsunuz
Kesinlikle minox kullan parana yazık etme digerleriyle bende mesela döngü olmadı yada dediğin gibi hacimden fark etmedik ama kesinlikle kullan
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2021, 21:32:18 »
Hairforte'den sonuç alan dunyada 2-3 kişi var
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2021, 22:09:09 »
 saçının resmini koysana
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mert3535

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Nisan 2021, 22:27:47 »
Bu arada d vitaminim 3 yıldır falan sınır altında 2 aya yakında demir ve ferritin seviyemde 8 lere kadar indi o ara birden tepe açıldı bu şekilde şimdi açılmış yerlerde elime batan diplerde saçlar var sanırım ferritin seviyem düzelmeye başlayınca saç çıkışları da çıkmaya başladı
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 22:36:53 Gönderen: mert3535 »
  • Yaşınız 22

mert3535

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Nisan 2021, 22:39:58 »
Birde doktorun önerdiği procapil içeren losyon sizce mantıklımı şampuanı ile birlikte losyon minox parasına yakındı sanırım şampuanda yakındır diye düşünüyorum
  • Yaşınız 22

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Nisan 2021, 22:49:16 »
 mantıklı gelmedi sampuanda deriyi temizlesin yeter para vermeye gerek yok.minoxuda netten ucuza alırsın yada eczacı ile anlaş devamlı alcam de ucuza gelir.22 yasındasın değerlerin tam olmalı yoksa ilaçlar işe yaramaz.dermoller minoxidil kullan ama minoxidili hiç bırakmıcaksan.yada ilaca bulaşmadan dermoller masaj kalınlaştırıp kaparmı dedim biotinde eklesen ama tepe bolge minoxidil iyi gelebilir.dermoller minoxidil biotin bunlar gürleştirebilir.

mert3535

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Nisan 2021, 22:53:16 »
Şuan xpecia başladım kabak çekirdeği yağı ile açıkcası bi kalınlaşma var saç diplerimde saç çıkışlarıda var minoxa da bugün başladım bu açıklığın çoğu ferritin seviyeleri 8 lere düşünce oldu 70 olması lazımmış doğal bloke ediciler ve minoxille bakalım sonuç ne olucak tabi ferritin önceside vertekste bi nebze açılma oldu inşallah tedavi işe yarar ve uzun süre bir sorun çıkarmaz inşallah bu arada verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum hepinize çok sağolun
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2021, 23:26:19 Gönderen: mert3535 »
  • Yaşınız 22

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 17 Nisan 2021, 23:36:41 »
 rica ederiz

Facebook Twitter Instagram