Gönderen Konu: Saç dökülmemesi için kesin çözüm  (Okunma sayısı 1437 defa)

soloburry

• Yeni üye
  • *
Saç dökülmemesi için kesin çözüm
« : 18 Nisan 2021, 22:17:33 »
Yaş 16 kel kalacağıma %100 eminin çünkü tüm akrabalarım kel. Şuan başlamadı başlamaması için ömür boyu böyle kalması için hatta hayvan gibi gür olması için ne yapmalıyım ? Scalp saç masajını tam şekilde bir ömür yapsam gürleşip genetik dökülme sorunu kalkarmı ? Lütfen aydınlatın yaşın daha genç kafanı yorma vs. yorumlar haklı olabilir ama ben saça kafayı bozmuş biriyim scalp işe yararmı ?

Kelbey

• Sr. Member
Ynt: Saç dökülmemesi için kesin çözüm
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2021, 16:30:58 »
Tam kesin bir bilgi bu konuda maalesef yok masajın etkisi varmı dersen var ama sadece masaj ile ömür boyu degil yakın gelecek için bile dökülmeyi tamamen kesip gürleştirebilecegini düşünmüyorum ama 16 yaşındaysan bence şu an masaj ve igneleme yapmanda bir problem yok kesinlikle faydası olur sadece senin istedigin kadar büyük bir faydası olmaz
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2021, 14:34:07 »
Kardesim oyle bir cozum yok. Beklentini dogru ayarlamalisin oncelikle. Erkenden tedbir alman dogru ama fazla da takma

Eric Fredoom

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2021, 21:10:43 »
Sen yine iyisin başlamamış ben 16 yaşında nw2 yim

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2021, 23:13:46 »
Yaş 16 kel kalacağıma %100 eminin çünkü tüm akrabalarım kel. Şuan başlamadı başlamaması için ömür boyu böyle kalması için hatta hayvan gibi gür olması için ne yapmalıyım ? Scalp saç masajını tam şekilde bir ömür yapsam gürleşip genetik dökülme sorunu kalkarmı ? Lütfen aydınlatın yaşın daha genç kafanı yorma vs. yorumlar haklı olabilir ama ben saça kafayı bozmuş biriyim scalp işe yararmı ?
Böyle birşey yok malesefki 
  • Yaşınız 25

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2021, 23:17:20 »
Boy ve dalga yeterince uzadıysa şimdiden finasteride

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Nisan 2021, 02:31:04 »
Fiziksel olarak gelişimini tamamladıysan finas ama 16 da çok erken 18 yaşında başlarsın finasa
Ama sakalların çok gür sesin kalın gregorub dediği gibi dalgan uzadıysa başlamak senin kararın

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Nisan 2021, 02:34:10 »
Fiziksel olarak gelişimini tamamladıysan finas ama 16 da çok erken 18 yaşında başlarsın finasa
Ama sakalların çok gür sesin kalın gregorub dediği gibi dalgan uzadıysa başlamak senin kararın
Hahaha 16 yaşındaki çocuğa finans  öneriyor terketsene bu forumu

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 00:02:11 »
Kardeşim yaşın çok ufak. Finasterid falan aman diyim. Saç masajı yap her akşam bir de dermaroller uygula haftada bir. Kan tahlili yaptırıp vitaminlerine sde baktır saç dökülmen artarsa kafana göre vitamin de kullanma dökülmen yokmuş. Bu yaşta anca bunları yapabilirsin.
  • Yaşınız 26

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2021, 05:34:24 »
23-25 den once finasteride kullanmamalisin. Onun harici de pek birsey yok yapbilecegin beklemekten baska.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2021, 13:03:17 »
Hahaha 16 yaşındaki çocuğa finans  öneriyor terketsene bu forumu
hiçbişey önermiyorum bidaha oku yazılanı başlamak senin kararın diyorum ayrıca yurtdışında 17 yaşında reçete ediyolar bu ilaçları

Facebook Twitter Instagram