Gönderen Konu: 21 Nisan 2021'de Dr. Yetkin Bayer kliniğinde saç ekimi yaptıracağım  (Okunma sayısı 1178 defa)

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba...

Yarın (21.04.2021) saç ekimi yaptıracağım. Dolaştığım yerler arasında Dr. Yetkin Bayer kliniği bana güven verdi umarım yanılmam. Görüşmede Yetkin hoca yoktu. Yeğeni Noyan bey vardı. Kendisi yurt dışında eğitim almış gayet konuya biri izlenimi verdi. Yarından itibaren fotoğrafları buraya koymaya başlayacağım. Bana söylenen 3500 4000 arası greft ama bunu üzerinde çıkabileceklerini söyledi. Umarım herşey iyi sonuçlanır. Şimdilik söyleyeceklerim bunlar

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
İyi bir araştırma  yapmadığın  beli    Form iyi araştırma yap sonra pişman  olma 

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Dostum 6 yer dolaştım. Belki haklısındır ama bir türlü işin içinden çıkamadım en son yetkin Bayer kliniğine gittim bugün ve yarın için anlaştım. İstanbul - Kocaeli civarında sence neresi uygun?
  • Ekim Tarihi: 21 Nisan 2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Yetkin Bayer

omer_1907

• Yeni üye
  • *
İyi bir araştırma  yapmadığın  beli    Form iyi araştırma yap sonra pişman  olma

7 Bin TL'ye kadar bütçem var

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
MEDEKS HAİR  araştır  Form   dostum  bütçen uygun fiyat ve performans  iyidir

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Evet arkadaşlar şuan Dr. Yetkin Bayer'in kliniğindeyim az önce kan verdim. Birazdan işlem başlayacak.
Bana şans dileyin. Umarım herşey güzel sonuçlanır

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba...

Yarın (21.04.2021) saç ekimi yaptıracağım. Dolaştığım yerler arasında Dr. Yetkin Bayer kliniği bana güven verdi umarım yanılmam. Görüşmede Yetkin hoca yoktu. Yeğeni Noyan bey vardı. Kendisi yurt dışında eğitim almış gayet konuya biri izlenimi verdi. Yarından itibaren fotoğrafları buraya koymaya başlayacağım. Bana söylenen 3500 4000 arası greft ama bunu üzerinde çıkabileceklerini söyledi. Umarım herşey iyi sonuçlanır. Şimdilik söyleyeceklerim bunlar

Bunlar ekim öncesi fotoğraflarım.

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Evet bugün ekimi yaptırdık. Saat 11 de başlayan operasyon 18 30 gibi bitti.
Ön çizimi yetkin hocanın yeğeni Noyan bey yaptı (bence biraz daha aşağı inebilirdi en azından yarım santim daha) ardından uyuşturma işlemi yapıldı Yetkin hoca kanalları açtı. Normalde önce greft alınıyor ama Yetkin hoca işleri olduğu için önce kanalları açtı. 3700 kanal açtı kendisi.  Daha sonra greftler alınmaya başladı. Greftleri ekimide yapan sağlık mezunu çalışanı aldı. Donör alanım verimli olduğu için 5200 greft alındı. Daha sonra 1500 kanal daha açıp greft sayısı ile dengeledi ve ekime başlandı. Ekim işlemini greftleri alan arkadaş ile 2 hemşire birlikte yaptı. Yaklaşık saat 4 e kadar herkes gayet ciddi davranırken 4 ten sonra aralarında geyik muhabbeti dönmeye başladı (ama bunu anlıyorum sonuçta o kadar saat hiç konuşmadan duramazsınız) önemli olan konuya ne kadar hakim oldukları ve ne kadar iyi iş çıkarmaya çalıştıkları idi. Bence gayet sahiplendiler ekimimi iyi iş çıkması için çabaladılar. Sonuç olarak ekim bitti ve şuan ilk geceyi kazasız belasız atlatmaya çalışıyorum. İnşallah herşey hayırlı olur. Yorumlarınızı bekliyorum özellikle ön çizgi hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

omer_1907

• Yeni üye
  • *
Bunlarda tepe görüntüsü

Facebook Twitter Instagram