Gönderen Konu: Yaş 26 sizce ekim yaptırmalıyım saçlarımı nasıl korurum ?  (Okunma sayısı 770 defa)

Burakk

• Yeni üye
  • *
Merhaba
Yaş 26 son 3 yıldır ön çizgim yavaş yavaş kaybolmaya başladı ve bu durum beni rahatsız ediyor.
Saç ekiminden sonra dökülmeyi durdurabilirmiyim sizce ektirmelimiyim ne tavsiye edersiniz

Ektirmek için düşündüğüm kişi Koray Erdoğan

emekli kel

• Hero Member
 finasterid kullan.dokulmenin devam edip etmeyeceği kodlanmış genetik dokulme agresifliğine bağlı.ben olsam şakaklara küçük bir ekim olurdum çoğu insan bu saça ektirmez
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
Saçları geriye dikip kullanacaksan ön tarafa özellikle golflere ufak bir ekim yaptırabilirsin İlk resimdeki gibi kullanacaksan bence yaptırma öyle kalsın.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Burakk

• Yeni üye
  • *
Geriye veya yana şekil vereceğim su an ne geriye ne yana güzel duruyor.

Burakk

• Yeni üye
  • *
finasterid kullan.dokulmenin devam edip etmeyeceği kodlanmış genetik dokulme agresifliğine bağlı.ben olsam şakaklara küçük bir ekim olurdum çoğu insan bu saça ektirmez

Evet ufak bir operasyonla güzel durur diye tahmin ediyorum finasterid kullanım süresi nedir hocam

emekli kel

• Hero Member
 bir ömür kullanım sart.günlük kullanılıyor devamlılık sart
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Roninn3

• Hero Member
bence finasterid kullanma ,saçların gideceği olsaydı geçmişte giderdi.26 kadar böyle geldiysen merak etme bence yaş 35 olduğunda ancak bir miktar seyrekleşir ondan sonrada dökülme oldukça yavaşlar zaten.

ahmetkaya

• Jr. Member
  • **
bence finasterid kullanma ,saçların gideceği olsaydı geçmişte giderdi.26 kadar böyle geldiysen merak etme bence yaş 35 olduğunda ancak bir miktar seyrekleşir ondan sonrada dökülme oldukça yavaşlar zaten.
doğru söylüyor.senin yerinde olmak isteyen bir sürü kişi çıkardı inan
  • Yaşınız 27

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yerinde olsam ektirme şuan ama rahatsiz ediyorsa git Muttalip kesere ufak bir Ekim yaptır . Bu arada bu ekimler çok zordur bu sebeple profesyonel ellerde yapılması lazım .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emekli kel

• Hero Member
 bu saçlara mantıklı olan ektirmemek.ama ben olsam ektirirdim kucucuk bir açık bile tipi bozuyor.sinek küçüktür mide bulandırır hesabı

Facebook Twitter Instagram