Gönderen Konu: saçımda seyrekleşme var yardımcı olur musunuz?  (Okunma sayısı 592 defa)

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
saçımda seyrekleşme var yardımcı olur musunuz?
« : 21 Nisan 2021, 22:57:47 »
merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım. tepe bölgemde seyrekleşme vardı ön taraflar çok iyiydi. önceden kansızlığım vardı hep ama araştırmadığım için etkisi olduğunu bilmiyordum. bende fazla araştırmadan mavi serum aldım sadece tepeye uyguladım 8 ay boyunca fakat işe yaramadığını farkedince bıraktım. bırakınca da saçım inanılmaz şekilde dökülmeye başladı önlerde dahil olmak üzere. sonrasında araştırdım kan testi yaptırdım sadece d vitaminim eksevimli  ve minoxil aldım dökülmeyi durdurdu ama şuan 5 ay geçti hala tepe bölgem seyrek  omega 3 magnezyum biotin b3 b6 vitamini almaya başladım. neler yapabilirim ? önerebileceğiniz bir şey var mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim.5 ayın ilk ve son fotoğrafı aşağıda

Kelbey

• Sr. Member
Ynt: saçımda seyrekleşme var yardımcı olur musunuz?
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2021, 22:59:58 »
Doktor kontrolünde finastreid düşünebilirsiniz çünkü maalesef finas veya minox dışında bir tedavisi yok , finas yan etkileri ile ilgili soru işaretiniz var ise ru58841 i arastirabilirsiniz
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2021, 00:20:08 »
Araştırıcam sağol . peki prp mezoterapi saç dolgusu tarzı işlemleri önerir misin ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2021, 00:41:45 »
 değerler tam olmadan minoxidil işe yaramaz.mezoterapi kalınlaştırır ama bu kafada minox iş yapmadı dion oda yapmaz herhalde.değerleri tamamla bir bloker losyonla kombine edip kullanabilirsin minoxidili.spiro ru gibi lokal bloker
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram