Gönderen Konu: Saç ekim sürecim Dr. Serkan Aygın  (Okunma sayısı 3626 defa)

Kroos

• Yeni üye
  • *
Saç ekim sürecim Dr. Serkan Aygın
« : 22 Nisan 2021, 20:51:36 »
Merhaba, uzun araştırmalar sonucu saç ekimine karar verdim. Saç ekimim 2 gün sonra olacak. Serkan aygın kararımda sizlerin yorumları deneyimleri etkili oldu. Çok çekindiğim bi o kadarda korktuğum bi sürece başlıyorum. Sizlerin yorumu ve desteği önemli :) 32 yaşındayım tepe ve ön bölgede kellik var. Whatsapp üzerindn attığım fotolara istinaden ortalama 4500 greft ekileceği bilgisini vermiş serkan bey. 3400 greft ön 1100 greft vertex dediğimiz tepe bölgeye. Şuanki halimide paylaşıyorum.

Kroos

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim sürecim Dr. Serkan Aygın
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2021, 20:57:54 »
Ekim öncesi son durum

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2021, 21:29:06 »
Açıklığımız hemen hemen benzer benim konumu inceleyebilirsiniz, hiiç korkulacak bir şey yok benim tek sıkıntım kabuk dökene kadar ki uyku sorunum oldu şuan gayet rahatım, şok dökülme sürecindeyim. Tavsiyem çok iyi bir boyun yastığı alın ki kabuk dökene kadar uykusuz kalmayın
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2021, 21:39:30 »
Çok teşekkürler, hemen inceledim sizin ekiminizi çok başarılı gözüküyor. Darısı başıma diyelim. Bu iş sabır işi ekimle beraber medikal tedaviyede başlamayı düşünüyorum. Saçlarım ince telli ve cansız. Aynı zamanda dipleri açık renk olduğu için seyreklik çok belli ediyor kendini. İyi araştırıp medikal destekte alacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2021, 21:52:18 »
Hayırlısı olsun kardeşim ama tepe zor 1 ekimle zor kapanır 2 bir ekim daha gerekir ve var olan saçlarınıda uygun ilaçlarla korumalısın.
Global Moderator

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2021, 22:12:32 »
Hayırlısı olsun kardeşim ama tepe zor 1 ekimle zor kapanır 2 bir ekim daha gerekir ve var olan saçlarınıda uygun ilaçlarla korumalısın.

Teşekkür ederim 🙏 umarım gerekli ilaç takviyeleri ile tepe bölgesini de ilk ekimde halledebiliriz

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2021, 19:27:52 »
Herkese merhaba bugün ekimim yapıldı. Siz tecrübeli arkadasların yorumunu merak ediyorum. Toplamda 4400 greft ekildi. Önler fue tepe dhi tekniğiyle. Tepe bölgesinin tek tek gözükmesi bana orası boş kalacakmış hissi veriyor :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 20:17:01 »
Gayet güzel bir ekim ön çizgi ön orta sıklığı maşallah ama tepe bölgesine 1 ekim daha gerekecek.
Global Moderator

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 20:17:47 »
Herkese merhaba bugün ekimim yapıldı. Siz tecrübeli arkadasların yorumunu merak ediyorum. Toplamda 4400 greft ekildi. Önler fue tepe dhi tekniğiyle. Tepe bölgesinin tek tek gözükmesi bana orası boş kalacakmış hissi veriyor :(
Öncelik her zaman önden arkaya doğru olur, tek seferde bilmiyorum kapanabilir mi ama. Ekiminde amaç önü sıklaştırmak gibi gözüküyor. Arka taraf için 2.bir ekim gerekebilir tabi donör müsaitse, süreç göstericek bunu. Bunun nedeni ise hem ön hem arkayı yapayım derken ikisini birden yarım yamalak yapmaktansa, en azından önü halletmek diye düşünüyorum. Hayırlı olsun bu arada ekim sık ve güzel gözüküyor
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2021, 20:36:30 »
Gayet güzel bir ekim ön çizgi ön orta sıklığı maşallah ama tepe bölgesine 1 ekim daha gerekecek.

Teşekkürler hintell. Serkan hoca vitamin ve takviyelere harfiyen uyarsan tepe bölgesinden çıkacak sonuç memnun eder dedi. Ama ister istemez insan negatifi de düşünüyor. Yarın pansuman için gittiğimde medikal tedaviyi konuşuruz heralde

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2021, 20:39:48 »
Öncelik her zaman önden arkaya doğru olur, tek seferde bilmiyorum kapanabilir mi ama. Ekiminde amaç önü sıklaştırmak gibi gözüküyor. Arka taraf için 2.bir ekim gerekebilir tabi donör müsaitse, süreç göstericek bunu. Bunun nedeni ise hem ön hem arkayı yapayım derken ikisini birden yarım yamalak yapmaktansa, en azından önü halletmek diye düşünüyorum. Hayırlı olsun bu arada ekim sık ve güzel gözüküyor

Teşekkürler hocam. Güzel yorumlar içimi rahatlatıyor. Yolun sonu güzel olsun :)

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2021, 15:20:18 »
Ekimin beşinci yıkamanın ikinci gününden selamlar. Klinikten verdikleri ozon yağını düzenli kullanıyorum. Kaşıntı çok fazla özellikle vertex bölgesinde. Kaşıntı iyidir diyorum geçiyorum :) kabuk dökme sonrası tekrar resim ekleyeceğim

Kroos

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2021, 15:22:51 »
Bazı yerlerde ayrık çizgiler var. Onun normal olduğu başka konularda yazılmış ama ben de boşluklar oluşmaya başladı normal midir bu sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Nisan 2021, 15:30:47 »
Ekim alanı çok temiz sağlıklı kaşıntı olur bunlar normal durumlar kaşıntı olursa soğuk su tut ekim alanına rahatlatır.
Global Moderator

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2021, 15:40:28 »
Ekim maşallah harika ama bencede propecia yapıştır hocam garantiye al.

Facebook Twitter Instagram