Gönderen Konu: Özgüveninizi nasıl yükselttiniz  (Okunma sayısı 579 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Özgüveninizi nasıl yükselttiniz
« : 23 Nisan 2021, 21:14:14 »
Görmüş geçirmiş deneyimli ilim irfan sahibi  her konuda bilgisi olan tecrübeli çok adam var burda bu yüzden sormak istedim .
Yaptığım işte kitap okumak vs vs
Birebir sohbette daha etkili konuşmak
Spor yapmak bırakmıştım tekrar başlayacağım  başka ne önerirsiniz

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Özgüveninizi nasıl yükseltiniz
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2021, 21:16:01 »
 saç dokulmesinden kaynaklanan ozguveni sadece saçlarını geri kazanmak telafi eder.yada cuzdan çok şişkin olucak.saçları ilaçla ekimle geri cıkarcan cozum o.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2021, 21:16:42 »
İlk işin çevrende seni ezikleyen, rencide etmeye çalışan, üzerine oynayan varsa bunlardan uzaklaş gerisi gelir. Bodybuilding önemli testo yükseltir

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2021, 21:19:22 »
saç dokulmesinden kaynaklanan ozguveni sadece saçlarını geri kazanmak telafi eder.yada cuzdan çok şişkin olucak.saçları ilaçla ekimle geri cıkarcan cozum o.
Burak Özçivit gibi saç vardı almayıp guvenirdim saclara 😀

https://www.resimag.com/i/49bccd3b2ae2

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2021, 21:20:08 »
İlk işin çevrende seni ezikleyen, rencide etmeye çalışan, üzerine oynayan varsa bunlardan uzaklaş gerisi gelir. Bodybuilding önemli testo yükseltir
Negatifler yok çok şükür
Vücut geliştirme yi evde yapıyorum alet bayağı var evde 39 cm ye kadar zorlamistim kolları

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Özgüveninizi nasıl yükselttiniz
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2021, 21:45:34 »
 saç sorunu varken ağırlığa fazla yuklenme dht salgılar kararında yap.bende bazen azıtıyorum sendende kalın yapıyorum kolları gereğide yok.hareketler arasında 20 saniyeden az dinlenirsen dht salgılarsın.hareketler arasında 20 saniyeden fazla dinlen.saç var ozguven var saç yok ozguven yok.saç sorununda mantıklı onemli adımlar at.ekim olsun ilaç olsun gercekci yaklaşımlarla yaklaş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2021, 04:05:49 »
Aga sana şunu diyeyim özgüven farklı bir olay parası olup yakışıklı kaslı hatta zeki olanı bu big 4 hepsi olanı gördüm özgüveni düşük özgüven kizlar için soruyorsan bunun gelişimi kızlarla konuşmak olur ama öyle mesaj felan değil bire bir karşılıklı ha normal mesela toplum içinde kalabalık konferansta bir konuşma yapmak için ozguvense buda yine konuşmakla gelir özgüvenin %80 i konuşmaktır doğru düzgün bilinçli ve içi dolu cümleler ama maalesef günümüzde özgüven AVM içinde tiktok çekmek ne bilim saçma sapan hareketler yapmak gerizekalılıgı özgüven sanıyorlar çokta kasmamak gerek asla kasıntı olmaz kendin olursan özgüven seninle gelir
  • Yaşınız 25

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 04:36:22 »
Aga sana şunu diyeyim özgüven farklı bir olay parası olup yakışıklı kaslı hatta zeki olanı bu big 4 hepsi olanı gördüm özgüveni düşük özgüven kizlar için soruyorsan bunun gelişimi kızlarla konuşmak olur ama öyle mesaj felan değil bire bir karşılıklı ha normal mesela toplum içinde kalabalık konferansta bir konuşma yapmak için ozguvense buda yine konuşmakla gelir özgüvenin %80 i konuşmaktır doğru düzgün bilinçli ve içi dolu cümleler ama maalesef günümüzde özgüven AVM içinde tiktok çekmek ne bilim saçma sapan hareketler yapmak gerizekalılıgı özgüven sanıyorlar çokta kasmamak gerek asla kasıntı olmaz kendin olursan özgüven seninle gelir

Evet haklısın .
Mesela konuşmayı sürdürmeye çalışıyorum özellikle etkili bir konuşmak için göz temasına ve kelimelerin cümle içindeki uyumuna dikkat ederek kendimi daha iyi ifade etmeye çalışıyorum her geçen gün daha iyiye gidiyor ama konuşacağım kimse yok  pandemiden dolayı .

Verdiğiniz örnek çok güzeldi
Bir tanıdık vardı şahit oldum iyi vuctlu çok zengin 22 yaşlarında öyle yakışıklı da çocuk kendini çok çirkin buluyordu özgüveni 0 diyebilirim . Babası çocuğuna arabanın anahtarını veriyordu hatta diyordu ki al kullan benden izin alma , gez toz , istediğini yap . Araci sana şöyle diyeyim belkide hayatim boyunca yanımdan bile gecmeyecek porsche jipi vardı . Çocugun şoförlüğü de vardı çocuk arabayı kullanamiyordu . Yok ben bu arabaya binerken etraftakiler bana bakar güler beni , şu tipe bak lüks araba kullanıyor , bu arabadan insem herkes güler beni vs vs vs şeyler dusunurdu çok şaşırmıştım buna  çok ilginç biseydi

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 04:44:51 »
Doğrudur inanırım öyle bir sürü insan var iş beyinde ve dilde bitiyor kitap okuma spor yapma para yakışıklılık kas bunlar yan dalları bunlar eklenince tabi ki özgüven eklenir ama temel aktör değildir hiç biri birde şimdi ozguveninin kimde ise yarayacagida var bir ortama girersin hepsi aptaldır hiç bir konu bilmezler o ortamda kuantum fiziği konuşursan sana gerizekalı olarak bakarlar ortama ayak uydurmakta özgüven geliştirir tabi bu dmeek degilki kendi fikirlerini sakla ama kekolarla takiliyorsan  onların ortamında efendi takilirsan eziklenirsin veyada efendi çocukların yanında keko takilirsan yine eziklenirsin nerde nasıl davranmasini bilen adamın özgüveni artar şahsen mesela benimde özgüven eksikligim şudur bir kıza ilk buluşmada etkileyemem çünkü aklımı hemen belli etmem fhfhhd Normalde cıvık biriyimdir  velhasıl bende bu konuda eksiğim sadece karşıdaki kıza değer veriyorsam ama sadece bunda çok heyecan oluyor
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram