Gönderen Konu: Şakak saç Ekimi  (Okunma sayısı 1606 defa)

şakakadam

• Jr. Member
  • **
Şakak saç Ekimi
« : 24 Nisan 2021, 01:56:06 »
Öncelikle böyle bir sitenin kurulmasını sağlayan Hintell'e teşekkür ediyorum. Gerçekten saç ekimi ile ilgili tüm süreçler konusunda çok ciddi bilgi sahibi oldum. Her ne kadar çoğunlukla evde olduğumuz bu pandemi döneminde saç ektirmek istesem de kafam hala oldukça karışık. Gerçekten operasyon gününü beklemesi olsun, süreç sonundaki zorluklar olsun insan tereddüt ediyor. Resimlerde de göreceğiniz üzere şakak kısımlarında açıklıklarım mevcut. Siz olsanız böyle bir durumda saç ekimi konusuna nasıl yaklaşırdınız. Etrafımdaki insanlardan objektif cevaplar alamadığım için sizlerin de fikrini almak istedim. Yaşım 37.Ailede genetik olarak ciddi saç dökülmesi sorunu yok. Genel olarak alnımız bu şekilde geniş ve şakaklar açık. Açıkçası bu operasyonu bu dönemde yaptırmazsam sanırım bir daha da yaptıramam.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

şakakadam

• Jr. Member
  • **
Ynt: Şakak saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2021, 01:56:40 »
BU da donör bölge

Cansever4364

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2021, 02:31:10 »
İyice araştır usta konulara bak sıklık doğallık çok önemli tedavide düşün

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2021, 02:33:24 »
 yapılıcak yeni ön çizgi yüzünle ne kadar uyumlu olur bunu plastik cerrah bilir.yeni ekim dahamı yakışcak veya medikalle olan saçlarını kalınlaştırsan yuzune dahamı gidicek bunu dr bilir.kotu ön ekimi kellikten bin beter.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

şakakadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2021, 02:36:09 »
Forumu oldukça fazla inceledim. Ön çizgi tasarımlarını çok başarılı bulduğum Asuman Hanım ile görüşmeyi düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2021, 02:46:48 »
 her merkezin iyi kotu ekimi var ama asman hairin yüzdesi benimde hoşuma gidiyor şimdilik basarılı bir merkez .yuzune gidip gitmemesi onemli yeni ön çizginin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

şakakadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2021, 02:53:23 »
emekli kel, soru işaretlerime bir yenisini daha eklemiş oldun. Saç güzel çıkıp ön çizginin yakışmaması konusunu gerçekten hiç düşünmemiştim. Senin fikrin, sanırım risk faktörlerini alt alta koyduğumuzda ektirmeye gerek yok şeklinde :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 03:29:53 »
 yaş 37 zaten öne pek çizgi almazlar bu yasta varolanları gurleştirirler.kalınlaşmayı ilaçta yapar.sende bak internette resim çiz 1 2 cm aşağıya saç çizgisi çiz.yolla butun ekim merkezlerine resimlerini yuzuma yakısan saç çizgisi nedir çizin yollayın de.şimdi cekcekler aşağıya yuze gitmezse sokturmeye calıs onları.belkide yakıscak bunu plastik cerrahlar bilir

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 05:57:13 »
Burdaki arkadaslarin buyuk kismi kel yada eskiden keldi:) onun icin bu saca bence kimse ekim onermez. Yani benim gibi dusunen coktur. Cok ciddi bir acikligin yok cunku, ve dogal on cizgi sakallar geride de olsa herzaman iyidir.
Ama yok ben istiyorum dersen de kendi fikrin.
Iyi bir yerde yaptirirsan da eminim iyi sonuc alirsin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2021, 20:37:28 »
 bu iş drun yeni oluşucak çizgi yuze yakışcakmı yakışmıcakmı ona karar vermesinde paragöz olmayan objektif bir drun. ben olsam doğru değil ama açık alın yakışssa bile gene ektirirdim sevmiyorum açık.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2021, 22:56:28 »
Çok avantajlı bir durum yaş çok uygun , donor mükemmel  .

Fakat bu tip ekimler çok çok zor ekimler . Dar alanda sıklık ve doğallık yakalamak , dogru on çizgi çok önemli . Iyi bir doktorda yaptirmani tavsiye ederim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2021, 00:42:16 »
Forumu oldukça fazla inceledim. Ön çizgi tasarımlarını çok başarılı bulduğum Asuman Hanım ile görüşmeyi düşünüyorum.

İsabetli karar olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Nisan 2021, 13:55:48 »
Ekime uygunsun güzelde sonuç alırsın.
Global Moderator

şakakadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 26 Nisan 2021, 22:44:37 »
Yorumlariniz icin tesekkurler.

Bir akslilik olmaz ise Asuman Hair de yaptiracagim.

On cizgi ve sıklık olarak çok güzel sonuçlar mevcut.

Buradan yine paylasimlarda bulunur.Sizlerin de süreç içinde fikirlerinizi alırım.

Bilmiyorum herkes güle oynaya mı gitti bu ekime ama inanılmaz bir korku hakim bende :)

şakakadam

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Nisan 2021, 00:07:06 »
Arkadaşlar sizce bu ön çizgi nasıl ?

Facebook Twitter Instagram