Gönderen Konu: Vitamin tavsiye  (Okunma sayısı 1921 defa)

Mehmet demir

• Full Member
Vitamin tavsiye
« : 02 Mayıs 2021, 01:06:17 »
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce saç ekimim gerçekleşti ekim yaptırdığım merkez vitamin olarak mossi vitamin hapı 60 tablet  olarak verdi  hapları 1 ayda tükettim tekrardan alayım dedim fiyat pahalı geldi  merkezle görüşmemde bana kerozan,  xpecia ,proscar propecia  4 ünden birini önerdi araştırmalarım ardından içlerinde en mantıklısı kerozan geldi bu vitamin hapını daha önce kullanıp faydasını gören varmı acaba tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...

Romanadam

• Sr. Member
Ynt: Vitamin tavsiye
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2021, 02:03:34 »
kerozan iyi kardeşim sabah akşam kullanılıyor ve xpecia gibi libidoyu düşürmüyor tavsiye ederim bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum herhangi bir yanetkisini görmedim fayda olarakta şuanda tam kestiremiyorum ama dökülmeler azaldı gibi.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2021, 03:52:12 »
ben xpexia kullanıyorum bi yanetki gözlemlemiş değilim
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2021, 12:21:14 »
Vitamin hapı olarak eczanede normalde reçeteli olarak satılan Decavit Pronatal 60 lı tableti kullanmanızı öneririm.

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2021, 14:09:53 »
kerozan iyi kardeşim sabah akşam kullanılıyor ve xpecia gibi libidoyu düşürmüyor tavsiye ederim bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum herhangi bir yanetkisini görmedim fayda olarakta şuanda tam kestiremiyorum ama dökülmeler azaldı gibi.
teşekkür ederim

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2021, 14:11:15 »
ben xpexia kullanıyorum bi yanetki gözlemlemiş değilim
xpeciaden yan etkileri olduğu için onu eledim

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Mayıs 2021, 14:11:59 »
Vitamin hapı olarak eczanede normalde reçeteli olarak satılan Decavit Pronatal 60 lı tableti kullanmanızı öneririm.
teşekkür ederim

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2021, 14:49:33 »
cinko çok fazla o hapta

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Mayıs 2021, 15:06:57 »
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce saç ekimim gerçekleşti ekim yaptırdığım merkez vitamin olarak mossi vitamin hapı 60 tablet  olarak verdi  hapları 1 ayda tükettim tekrardan alayım dedim fiyat pahalı geldi  merkezle görüşmemde bana kerozan,  xpecia ,proscar propecia  4 ünden birini önerdi araştırmalarım ardından içlerinde en mantıklısı kerozan geldi bu vitamin hapını daha önce kullanıp faydasını gören varmı acaba tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler...
Xpecia ben de kullanıyorum arkadaşın bahsettiği yan etkileri görmedim siz kullandınızda mı yan etkisi olduğunu gözlemlediniz, yoksa sadece yorumlardan dolayı mı yan etkisi olduğunu düşünüyorsunuz?

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2021, 15:17:04 »
Ben kullanmadın ama kullananların çoğunluğu yan etkilerinden şikayetçi...

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Mayıs 2021, 15:24:51 »
Natures multivitamin forman var erkekler için olan 100 kapsul suan ki fiyatı 134 tl içerisinde varda var baya şey  tek eksiği bende saw palmetto olmamasi

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #11 : 02 Mayıs 2021, 21:26:09 »
Natures multivitamin forman var erkekler için olan 100 kapsul suan ki fiyatı 134 tl içerisinde varda var baya şey  tek eksiği bende saw palmetto olmamasi
teşekkürler

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2021, 21:45:27 »
Kullanacaksanız proscar + kerozan P kullanabilirsiniz , kerozan P yi normal kerozan ile karıştırmayın çünkü içeriğinde saw Palmetto yok ve yan etki durumu da yok , proscarla birlikte kerozan P çok iyi ikili tavsiye ederim 👍

Mehmet demir

• Full Member
« Yanıtla #13 : 02 Mayıs 2021, 22:26:25 »
Kullanacaksanız proscar + kerozan P kullanabilirsiniz , kerozan P yi normal kerozan ile karıştırmayın çünkü içeriğinde saw Palmetto yok ve yan etki durumu da yok , proscarla birlikte kerozan P çok iyi ikili tavsiye ederim 👍
hocam sadece kerozan kullansak faydasını göremezmiyim

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2021, 22:58:42 »
hocam sadece kerozan kullansak faydasını göremezmiyim
kerozan yada xpecia kullan aga ikisi bir saçma olur fazla para yani

Facebook Twitter Instagram