Gönderen Konu: En İyi Ekim Merkezleri  (Okunma sayısı 372 defa)

Romanadam

• Full Member
En İyi Ekim Merkezleri
« : 02 Mayıs 2021, 17:30:25 »
arkadaşlar şöyle en iyi ekim merkezleri ile ilgili bir özet geçsekmi? malum forumda çok konu var araştırmaya bazen üşeniyor insan yani demem o ki şöyle el birliği ile gidilebilecek en iyi yerlerin listesini yapsakmı  :)
fitaylarına göre kategorilere ayırsak ve belli fiyat bandındaki iyi yerleri bu konuda kategorize etsek fena olmaz gibi geliyor bana yalnız özellikle sürekli olarak iki üç doktor tavsiye edip en iyi yerler buralardır bunların haricindekilere gidilmez şeklinde yazan bir kaç zırto var mümkünse onlar yazmazsa sevinirim.
malum ülkede doktorlar kolay kolay ekime girmiyorlar girende iki kişi var koray erdoğan ve muttalip keser bu yüzden sanırım bunları yazmaya gerek yok.
şöyle işini düzgün yapan fiyat olarak çok uçuk olmayan ve gittiğimiz zaman kolay kolay pişman olmayacağımız ekim merkezleri nerelerdir arkadaşlar şöyle bir en fazla 10 tane merkezli bir liste yapsak çok faydalı olur gibi geliyor bana.
benim forumda gördüğüm sonuçlara göre asuman hair,şahin çelik ,hakan doğanay,serkan aygın klinik ,son zamanlarda medeks hair ilgimi çeken ve başarılı bulduğum merkezler devamını ve extralarını sizlerden bekliyorum arkadaşlar  :)

Anchor

• Jr. Member
  • **
Ynt: En İyi Ekim Merkezleri
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2021, 18:44:26 »
Koray erdoğan
Muttalip keser
Asuman hair
Serkan aygın
Medeks
Sibel ulusan
Şahin çelik
Hakan doğanay
Hasan akıl
Hlc klinik

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2021, 21:15:55 »
Koray erdoğan
Muttalip keser
Asuman hair
Serkan aygın
Medeks
Sibel ulusan
Şahin çelik
Hakan doğanay
Hasan akıl
Hlc klinik

+1

hammut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2021, 21:15:11 »
Birde ettirilmeyecek merkezleri yazmak gerekli :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2021, 02:12:31 »
Birde ettirilmeyecek merkezleri yazmak gerekli :)

Zaten gerekli uyarıları yapıyoruz ama bahsettin şekilde bir hedef söz konusu olamaz bize yakışmaz.

Forumu araştırıp sorup bilgi alan insanlar zaten doğru tercih yapar.

Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Facebook Twitter Instagram