Gönderen Konu: Yıllardır aradığım sampuani bulamadım  (Okunma sayısı 1261 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Yıllardır aradığım sampuani bulamadım
« : 04 Mayıs 2021, 13:46:08 »
Çok şey denedim bu saça her defasında kötüye gitti sac derim yağlı olduğundan her sabah yiksrim ve su aralar minoxile basladim oda çok kurutuyor galiba çünkü sabah yikadiktan sonra pul pul kalkıyor kepek edip soyuluyor bana bu sac için şampuan onerirmisiniz dökmeyen yağlı saca iyi gelip yikadiktan sonra kepek yapmayacak hocalarim

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Yıllardır aradığım sampuani bulamadım
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2021, 14:36:55 »
Vichy Dercos kepek önleyici bakım şampuanı kuru saç derisi için 200 mililitre kullan   faydasını  görürsün

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2021, 14:48:34 »
Vichy Dercos kepek önleyici bakım şampuanı kuru saç derisi için 200 mililitre kullan   faydasını  görürsün
hocam içerisindeki bir madde var uzun süre sonra saçları inceltiyormus ne kadar doğru bilmiyorum ben her gun kullanıma arıyorum ama uygunmudur

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 14:56:59 »
hocam içerisindeki bir madde var uzun süre sonra saçları inceltiyormus ne kadar doğru bilmiyorum ben her gun kullanıma arıyorum ama uygunmudur
haftada  hiç bir sıkıntı olmaz

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2021, 15:14:04 »
haftada  hiç bir sıkıntı olmaz
haftada değil hocam her gun kullanıma diyorum  bu arada prozinc evocapil kullanan da baya varmış onlar nasıl acaba

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2021, 16:25:11 »
ducray elution ' a bir bakın isterseniz. kendim kullanıyorum yıllardır memnunum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2021, 16:38:47 »
ducray elution ' a bir bakın isterseniz. kendim kullanıyorum yıllardır memnunum.
ducray anaphase kullanmistim ilk 4 5 ay çok güzeldi ama sonra meret birşey oldu benim için kullanmasan daha iyiydi kişiden kişiye değişiyor galiba

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2021, 17:11:25 »
ducray anaphase kullanmistim ilk 4 5 ay çok güzeldi ama sonra meret birşey oldu benim için kullanmasan daha iyiydi kişiden kişiye değişiyor galiba
anaphase 'i beğenmiyorlar zaten genelde kullananlar ben hiç almadım. dökülme karşıtı adı altında satılan şampuanlar genelde kafayı çok kurutur. elution dengeleyici ve de kepek vb durumlardan sonra günlük kullanılabilen devam şampuanı olarak geçiyor.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2021, 17:28:20 »
anaphase 'i beğenmiyorlar zaten genelde kullananlar ben hiç almadım. dökülme karşıtı adı altında satılan şampuanlar genelde kafayı çok kurutur. elution dengeleyici ve de kepek vb durumlardan sonra günlük kullanılabilen devam şampuanı olarak geçiyor.
ducraya bulaşmak dert valla o dehilde enzama ile sebort dermotit aynı seymi anlamadım benim sacim sabah uyanınca yağlı yikayincada çok kuru napmam lazım

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Mayıs 2021, 18:20:40 »
Revigen
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 04 Mayıs 2021, 20:27:50 »
Revigen
baktimda clasic diyor bunun ne kadar egzameya faydası olur ki erken maddesi ne acaba

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Mayıs 2021, 14:49:01 »
Kepege ve cok yaglanmaya karşı bende aramaktayım

Facebook Twitter Instagram