Gönderen Konu: Önerileriniz nelerdir ?  (Okunma sayısı 1364 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Önerileriniz nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2021, 07:44:10 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Saç ekimini kararı almadan önce mevcut saçlarınızı güçlendirmek adına medikal tedavileri araştırmanız yararınıza olacaktır. Forum da medikal tedaviler ile ilgili bir çok konu mevcut. Bu sırada saç ekim konularını da gözden geçirin derim. Bu arada dökülme tipiniz dupa olabilir, ailenizde genetik dökülme var mı? Bu tarz dökülmeler de nw6 - nw7 dökülmelerinde görünebiliyor ama sizin donör alanızda da dökülmeler devam edecek gibi geldi bana. Yine de siz saç ektirmeye kararlıysanız özellikle medikal tedavileri araştırın derim. Hatta bana kalırsa antiandrojenlerin yan etkilerinden çekinirseniz hiç ekime bulaşmayın derim. Çünkü saç ekiminde saçlarınızdan alınacak olan bölgelerde dökülmeler yaşayabilirsiniz ve saç ekim sonrası bu da sizi mutsuz edebilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2021, 10:39:16 »
Ekim + doktor tavsiyesi ile tedaviye başlamak mantıklı . Üstteki saçla gidici .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2021, 14:59:09 »
Doner alan iyi olsa hiç durma derim ama malesef doner alan kötü .
Doner alan normalde öyle bir rezervki yeterki çok güçlü olsun bu rezerv ile norwood 6 bile kapatılabilir ama malesef sizin ortalama bir insana göre 3 te bir yoğunluk anca vardır gibi geldi bana.
Ama genede ekim yapılabilir.tepe resimleri genelde aldatıcı oluyor günlük hayatta çok daha iyi görünüyordur diye tahmin ediyorum.
Yüksek çıkış yüzdesi elde edebilen bir merkezde 3000 greft ile güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

sercan52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Mayıs 2021, 03:58:44 »
Teşekkürler bilgiler için

sercan52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2021, 14:21:32 »
31.07.2021 tarihinde Trendhair Çorlu 'da ekim yapılacak OPTIMED hastanesi içerisinde yapılıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2021, 15:27:28 »
31.07.2021 tarihinde Trendhair Çorlu 'da ekim yapılacak OPTIMED hastanesi içerisinde yapılıyor.

Merkezin ekimlerinden eminseni takip ettiyseniz ektirin
Global Moderator

sercan52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2021, 15:38:47 »
İstanbul'da ki bazı yerlerle görüştüm doktor bir arkadaşımın tavsiyesi ile burada ekim yaptırmaya karar verdim hayırlısı artık instagram hesabı:
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2021, 01:25:50 Gönderen: Hintell »

Qur

• Full Member
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2021, 16:58:08 »
6 ay önce Promed Clinic'te saç ekimi yaptırdım, çok memnun kaldım. Saçlarımın önleri çok açıktı, şimdi çok dolgun. Herkese tavsiye ederim çok ilgili çalışanları var kaliteli bir yer
Duydunuz mu forum üyeleri. Çok memnun kalmış. Beynim olmadığı için inandım ben.
Şaka bir yana, aynı iletiyi gidip ingilizceye çevirip foruma atmışsın. Biraz yaratıcı ol hocam.

Ned Stark

• Full Member
« Yanıtla #9 : 30 Temmuz 2021, 17:14:15 »
6 ay önce Promed Clinic'te saç ekimi yaptırdım, çok memnun kaldım. Saçlarımın önleri çok açıktı, şimdi çok dolgun. Herkese tavsiye ederim çok ilgili çalışanları var kaliteli bir yer
Bu demek oluyor ki gitmemeliyiz bu merkeze her yere aynı şeyi yazmış hocamiz
  • Ekim Tarihi: 14.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2021, 23:21:15 »
 olanları finasteridle korumaya al
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sercan52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Ağustos 2021, 19:26:57 »
Az önce bandajlarımı çıkardım
Antibiyotik ağrı kesici ve Precort 16MG Kullanıyorum( 4x2x1)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 01 Ağustos 2021, 21:53:44 »
Hayırlı olsun hocam. Bence ekiminizi farklı bir başlık olarak paylaşırsanız üyeler daha kolay konunuzu takip edebilir. Umarım başarılı bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

sercan52

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 01 Ağustos 2021, 21:59:24 »
Moderatör iseniz taşıyabilirmisiniz

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2021, 22:21:18 »
Moderatör iseniz taşıyabilirmisiniz

Değilim ama moderatör de zannediyorum forum kuralları gereği yeni başlık açmanızı rica edecektir.

Facebook Twitter Instagram