Gönderen Konu: ARENAMED SAÇ VE SAKAL EKİMİ (GÜNCEL) 09/04/2021  (Okunma sayısı 5556 defa)

TERRO1

• Yeni üye
  • *
ARENAMED SAÇ VE SAKAL EKİMİ (GÜNCEL) 09/04/2021
« : 09 Mayıs 2021, 19:25:37 »
Herkese merhabalar arkadaslar bu sıtedeysek amac bellıdır. ıllakı kıl kok ıslemlerı vardır ve kendımızı buna hazır hıssetmemız , ıyı sonuc alma ıstegı,endıseler,mıllet ne der vs gıbı amaclarla buradayız bır sekılde. umarım sızın gonlunuzu rahatlatr ve guzel bır surec olur benım ekımım dıyelım baslayalım...
Yaşım 32 saclarım ÖN kısmı baya acılmıstı ozellıkle yan taraflar.benı rahatsız edıyordu cunku bırde benm sakal problemım vardı.hem kel hem sakalsız baya bnm acımdan onur kırıcıydı dıyebılırım.kafa seklı de bıraz bozuk yerden yere vuruyorm gıbı kendımı ama takıntılı haller olmustu kendı adıma ole dıyeyım. evlıyım yasım gectı artık nasıl yapcam edıcem derken ıcım ıcımı kemırırken bu pandemı de ısten ayrılmak zorunda kaldım. kenara koseye sakladıgım bır mıktar param vardı butce sıkıntılıydı ve bu sıteyı kesfettım bıraz arastırdım fıyatlar aldım farklı yerlerden vesayre en sonun da bı sekılde konaklama ımkanı sagladıkları ıcın ve artık cok kısının tercıh sebebı oldugu ıcın    ARENAMED’ te karar kıldım. randevumu aldım ve esım karsı cıksada bı sekılde ya allah dedım ,Borc harç bir sekılde gaza getırdım kendımı yollara dustum.bır de bu konuyu sankı mıllet alay eder,küçümser gıbı kimseyle de paylaşamamak zor gerçekten ceken bılır dıyelım…
Utana cekıne falan derken sac sakal ekımı ıcın muayne oldum ıletısım pek begenmedım bu konustugumuz arkadas gereklı bılgıyı vermemıstı klınıge orada bı suphelerım oldu hemen zaten.YANI NE ISTEDIGIMI SAC MI SAKAL MI NE DIYE SOYLEMEMISTI GEREKLI DOKTORA neyse anlattım sacımın onlerı ve sakal problemım var onemlı olan sakal gorunumu olsun Ön cızgım guzel gorunsun yanları cok acık halledelım dedım.doktor Metın bey dı ısmı sanırım tm dedı ona gore planlayalım ,sacımın onunu kestı baktı cızgıyı cektı :) sakal da aynı sekılde ve dedıgı sakal ıcın 4000 greft gıder dedı,sac ıcınde on cızgı, yanlar falan 2500 greft dedı ona karar aldık bırlıkte.
Sonrasında  operasyona basladık.acı lokal anastesı sırasında  ılk 15 dk falan benı baya zorladı.uyustuktan sonra artık kafamda bısıler yapılıyıor ben hıssetmıyordum fakat ben ne yapıyıorum dıye kendı kendıme acıdım resmen:) nesekı kendımı motıve ederek guzel olucak mızmızlanma hadı oldu bıttı ıste sabret dıyerek operasyona basladık.2 bayan arkadas yapıyor operasyonu. Sac tan greftler fue mıkro motorla alınıyıor bu arada bu ıslemı yapan rus bır bayandı tecrubelıydı 8 yıllık sordum. bu ıslemı yapanlar ve greft ekımını yapanlar toplam 2 bayan arkadaş. Kanal açımını da serkan aydın ve doktor metın hoca yaptılar.
Kanal acmak ıcın sakal bolgesıne ılk cızgımı cızen doktor metın bey kanal acımını gerceklestırdı. sac on bolgemı serkan aydın bey kanal acma ıslemını gerceklestırdı.ılgı alaka guzel kanallar acıldı ve sonrasında sac greft alımına baslanıldı. operasyon sırasında artık acı falan kalmıyor ufak tefek alısıyorsun zaten .bazen ıcım  bıle gecmıs uyumusum azcık ama koyun gıbı psıkolojım olmadıda degıl  ,dedıgım gıbı ben ne yapıyrm dedıgım oldu. saglıgın ne kadr onemlı oldugunu cok ıyı anladım bu sayede daha once en ufacık bır ıgneden korkan ben ve hastane deneyımım de yok hastaneyle pek alaklı bırı olmamıstım sımdıye kdr cok sukur.  allah herkese saglık versın cok zormus bunuda soyleyeyım burdan.
Neyse ole bole 12 saatlık uzun bır operasyon sonrası cok sukur bıttı ekım gerceklestı ILK 10 GÜN cok onemlı denıldı gereklı bılgıler verıldı 10 gunluk ödem atıcı agrı kesıcı gıbı birkaç ılac verıldı ve otele gectım.ödem ve o psıkolojı bnm ıcın cok zordu otelde aynaya baktığımda ve ıkı operasyonun aynı anda yapılması benı gerçekten yormuş kendımı ıyı hıssetmem zaman almıştı ılk 2 gun.
 Resımlerı atıyorum yorumlayabılırsenız tecrubelı arkadaslar sevınırım.
 NOT: arkadaslar gerek yoktu gıbı seylerle yorumlamayalım surecı bırlıkte nasıl oldugunu ve neler yapabılırız nasıl guzel sonucları alabılırız gıbısınden yorumlayalım. basına gelmeyen pek anlamaz sanırım onun psıkolojısını           Ön yargılı olmayalım ve dusunen arkadaslara bır yol cızelım yardımıcı olalım LÜTFEN

SIMDIDEN DEGERLI BILGI AKTARIMINIZ VE YORUMLARINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM SAYGILARIMLA 
.
Tekrardan bılgılerımı yazıyıorum Özet olarak :
   yas                                 :  32
   ekım tarıhı                   :  09-04-2021
   ekım yapılan klınık     :    ARENAMED
   ıslem yapılan bölge    :   saç ön bölge  ve sakal ekimi
   ekım adeti                    :  saç ön bölge 2500 greft                /    sakal ekımı  4000 greft     

   TOPLAM SOYLENILEN 6500 GREFT 1 GÜN TEK SEANS   12 SAATLIK BIR OPERASYON

ILK RESIMLERIMI VE ILK OPERASYON SONRASI RESIMLERIMI ATIYORUM ARKADASLAR

Boogeyman

• Sr. Member
Ynt: ARENAMED SAÇ VE SAKAL EKİMİ (GÜNCEL) 09/04/2021
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2021, 19:35:50 »
Ilk önce hayırlı olsun.Operasyon resimlerini atarmisiniz
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2021, 19:42:43 »
EVET ARKADASLAR ILK OLARAK OPERASYONA GIRERKEN BASLANDGIC VE SUREC ILERLERKEN CEKTIGIM BIR IKI FOTOGRAF ATAYIM
  • Ekim Tarihi: 09-04-2021
  • Ekim Merkezi ismi areenamed
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi gb graft booster kür set

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2021, 19:43:56 »
Hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur sonucun da bandajsiz foto  var mı ?
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2021, 19:44:25 »
OPERASYON CIKISI HEMEN ILK GORUNTULER
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2021, 19:45:33 »
Hayırlı olsun takipteyim
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2021, 19:50:42 »
ILK 3 GUNLUK
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2021, 19:57:32 »
11 INCI GÜN VE KABUKLARIN DOKULMESI - DONÖR BÖLGE SAÇ  SAKAL
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2021, 20:12:07 »
Hayırlı olsun saç sakal ekiminiz zor bir operasyon olmuş ikisi bir arada ekim sağlıklı görünüyor umarım güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2021, 20:20:11 »
30. GÜN  İLK AY FOTOLARIM.. 
 DÖKULMELER J SEKLINDE SAC BOLGESINDE COK OLDU SAKALDA DAHA AZ. SAKAL BOLGESINDE CENE DE KIZARIKLIK YAN CIZGILERDE MORARMA GIBI HAFIF KARARTILIK VAR.   SAKAL COK TÜĞ GİBİ SUAN UZAMA COK AZ VE KIVRISIK SEKILDE TUĞ GİBİ .  SAKALDA COK COKLU KÖK VAR TEKLI AZ GREFTLER
  SAC ÖN BOLESI CIZGI DURUYOR GIBI FAKAR YANLARDA DOKULME COK OLDU SANKI KEL KALDI KÖK YERLERINDEDE KARARTI DELİK GÖRÜNMUYOR SANKI HIÇ EKIM YAPILMAMIS KEL TAMAMEN GIBI BU BIRAZ ENDISELENDIRDI ACIKCASI BENI. COK SEYREK SEKILDE KALDI SAÇ ÖN BÖLGEM VE ÖZELLIKLE YANLARI . UZAYAN GREFTLERDE CANSIZ TEL TEL.
  SÜREC DEVAM EDIYOR TAKVIYE OLARAK ARENAMED TEN ALDIGIM KÜR SET TEDAVISI NI UYGULUYIRUM BUNLARIN RESMINIDE ATICAM. BUNLAR 6 PRP DEGERINDE DIYE SOYLENDI. SAMPUAN SPREY MEVCUT.    EK BASKA BIR SEY SUAN KULLANMIYORUM.  MINOXIL 5 DERI SPREY TAKVIYE KULLANMAM GEREKIRMI YA DA HERHANGI DAHA GUZEL SONUC ALABILECEGIM SURECE ETKISI OLACAK BIRSEYLER, ???
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2021, 20:24:39 »
TESEKKURLER YORUMLARINIZ BENIM ICIN VE ARASTIRAN MERAK EDEN YUZLERCE INSAN ICIN GERCEKTEN COK ONEMLI DIYE DUSUNUYORUM. BURADA BU SEBEPLE VARIM INSANLAR CEKINGENLIKLERINI MERAKLARINI GORSUN BILSIN. KIMSE KOLAY PARA KAZANMIYOR SAGLIK HERSEYDEN ONEMLI ZATEN YARDIMCI OLABILIRSEM NE MUTLU BANA LUTFEN YORUMLARINIZI ACIK BIR SEKILDE GOZLEMLERINIZI EKSIK GORDUKLERINIZI YARDIMCI OLABILECEKLERINIZI BILGILERINIZI AKTARIN TESEKKUR EDERIM
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

TERRO1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2021, 20:43:14 »
 |-nazarboncugu-|

TESEKKURLERRR BEYLER   (GÜNCEL BU GÜN FOTOGRAFLARI)

ARTIK 2. AY OLDUGUNDA FOTOGRAF ATACAGIM  YORUMLARINIZI BEKLIYORUM TESEKKURLER
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 32

Fero34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 09 Mayıs 2021, 20:54:29 »
Bir de takviye vitamin gıda bu var kür setinde arenamed in.               
Söylenildiği gibi      6 PRP   değerinde bu set denildi umarım öle dir 😓??

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Mayıs 2021, 21:44:38 »
Hayırlı olsun simdilik her şey yolunda görünüyor şok dökülmen devam ediyor sanırım umarım güzel sonuç alırsın.

Fero34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 09 Mayıs 2021, 21:46:21 »
Teşekkürler evet devam ediyor dökülmeler 🖐️👏

Facebook Twitter Instagram