Gönderen Konu: ekimden ne kadar sonra finasteride?  (Okunma sayısı 460 defa)

emin_em

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimden ne kadar sonra finasteride?
« : 11 Mayıs 2021, 00:09:15 »
merhabalar. ekimimi yaptırdım, 5.günündeyim. mevcut saçlarımın üzerine yeni saçlar ekildi. hem yeni çıkanları hem mevcutları korumak ve güçlendirmek istiyorum. doktorum (serdar gökrem) finasteride'e gerek olmadığını 14.günde biotin falan vereceklerini söyledi. ama forumda ekimden önce başlayanları görüyorum. önce başlama şansım yok fakat şimdi mi başlamalıyım yoksa ekimin 14. gününde mi sizce?

Kahl

• Jr. Member
  • **
  • Serkan aygın saç ekimi
Ynt: ekimden ne kadar sonra finasteride?
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2021, 00:53:20 »
merhabalar. ekimimi yaptırdım, 5.günündeyim. mevcut saçlarımın üzerine yeni saçlar ekildi. hem yeni çıkanları hem mevcutları korumak ve güçlendirmek istiyorum. doktorum (serdar gökrem) finasteride'e gerek olmadığını 14.günde biotin falan vereceklerini söyledi. ama forumda ekimden önce başlayanları görüyorum. önce başlama şansım yok fakat şimdi mi başlamalıyım yoksa ekimin 14. gününde mi sizce?
Serkan Aygın Klinikte 18 günden sonra başlanabilir demiş.Ama saç ekiminden hemen sonra başlayan arkadaşlar da var.Donördeki saçların güçlenmesi için öncesinden tavsiye ediliyor.Bazı kliniklerde fin i vermiyor.Ama şimdiden başlamakta da sıkıntı yok kanaati var.Benimde 7.günüm.Bende bugün başlamış oldum.
  • Ekim Tarihi: 03.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Serkan Aygın (Halil bey)
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4 günlük),Solgar Biotin 5000,Keçiboynuzu özü (Her gün 1 kaşık)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21768.0

Finasterid (Proscar 1/4)
Solgar Biotin 5000
Keçiboynuzu özü (Her gün 1 kaşık)

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2021, 13:05:50 »
Serkan Aygında 18. gün yazıyor aslında ama benim fikrime göre yaraların geçtikten sonra başlaman daha makul. Çünkü vücudunda ödem var, yaraların var. Vücudunun doğal iyileşmesine izin ver ondan sonra başla derim.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2021, 20:19:30 Gönderen: BlackShadow »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 13:32:07 »
Ben ekim öncesi başlayıp, ekim günü dahil devam ettim finasterid kullanımına.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

MrMabeL

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 15:14:07 »
Bende ekimin 3 günü finasterid almaya başladım sorun olmayacağı kanaatindeyim
  • Ekim Tarihi: 03.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Hair of İstanbul
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 30

gezer96

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2021, 21:57:13 »
ben de fin kullanıyorum

ekim yaptırınca inşallah bakalım fin+collagen+vitamin vs takviyelere daha ilk günden başlamayı düşünüyorum bakalım

saç spreyine ise 21. günden itibaren başlamayı düşünüyorum

ama siz araştırın herkesin görüşü bu konularda farklı olabilir herhalde

Facebook Twitter Instagram