Gönderen Konu: Minoxil  (Okunma sayısı 748 defa)

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxil
« : 11 Mayıs 2021, 02:32:22 »
Arkadaslar merhaba minoxil kullananlarda döngü dönemi ne zaman oluyor genelde ekim sonrası kullandım 1 ay sonra 12 ay olucak Döngü durumu oluşmadıgündexsaclarım ufak tefek 5-6 tellık dökulme oluyor fazla degıl normal sayılıyor birde Minoxil kullanımı boraktıkdan sonra Cpecia günde 1 yada 2 kullanmak sizce öantıklı mıdır fıkrı ve tecrübesi olanlar ?

athena

• Sr. Member
Ynt: Minoxil
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2021, 03:17:33 »
Arkadaslar merhaba minoxil kullananlarda döngü dönemi ne zaman oluyor genelde ekim sonrası kullandım 1 ay sonra 12 ay olucak Döngü durumu oluşmadıgündexsaclarım ufak tefek 5-6 tellık dökulme oluyor fazla degıl normal sayılıyor birde Minoxil kullanımı boraktıkdan sonra Cpecia günde 1 yada 2 kullanmak sizce öantıklı mıdır fıkrı ve tecrübesi olanlar ?
minoxu bırakırsan kazanımlarını geri alır, xpecia bu durumda işe yaramaz. eğer egzama gibi sorunlar yaşamıyorsanız devam edin.

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2021, 03:21:14 »
Saçımda egzama ve dermatit yağıyor ara ara ama ağırlıklı tepe bölgesine kullandım minoxu ekım sonrası hep cok cok bir işede yaramadı ekim merkezi 1 seneyi doldurınca bırakın dedi benle beraber ekım yaptıran arkadasım 1 ay kullanıp bıraktı cocgun sacdada sorun yok suan ekım yaptırmıs olmasına ragmen

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 03:23:03 »
Saçımda egzama ve dermatit yağıyor ara ara ama ağırlıklı tepe bölgesine kullandım minoxu ekım sonrası hep cok cok bir işede yaramadı ekim merkezi 1 seneyi doldurınca bırakın dedi benle beraber ekım yaptıran arkadasım 1 ay kullanıp bıraktı cocgun sacdada sorun yok suan ekım yaptırmıs olmasına ragmen
1 seneyi doldurup doz azalta azalta bırak, aniden bırakma. bıraktıktan sonra dökülme ve hacim kaybı yaşayabilirsin.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 11:30:04 »
Hangi marka kullaniyorsunuz ve kullanım şekli günde 2 mi 1 mi

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2021, 10:14:15 »
Normal minoxil kullaniyorum hocam gunde tek seklinde normalde fakat ramazandan dolayii su aralar 2 gunde 1 yapmaya basladim 

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2021, 12:14:21 »
Normal minoxil kullaniyorum hocam gunde tek seklinde normalde fakat ramazandan dolayii su aralar 2 gunde 1 yapmaya basladim
acaba orucken kullamak bozarmi

Jrmajesthc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2021, 12:20:46 »
Yok hocam oruca bir zarari olmazda Kullandikdab sonra 3-4 saat gecince basi yikamak gerekiyor o yuzden

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2021, 12:49:47 »
Yok hocam oruca bir zarari olmazda Kullandikdab sonra 3-4 saat gecince basi yikamak gerekiyor o yuzden
neden yıkanması gereksinki

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Mayıs 2021, 15:17:04 »
neden yıkanması gereksinki

Yıkanması şart değil ama rahatsız olurum dersen en 4 saat kafada kalmalı sonra yıkamalısın. Ben gün aşırı saçımı yıkıyorum iki günde bir ve gün aşırı kullanıyorum zaten, kafamda ortalama 48 saat kalıyor.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram