Gönderen Konu: Ekilen Saçlar Sonradan Dökülebilir mi  (Okunma sayısı 509 defa)

Spencer

• Hero Member
Ynt: Ekilen Saçlar Sonradan Dökülebilir mi
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2021, 06:10:12 »
Dökülür
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2021, 09:25:59 »
Donörden alınan kökler genetik dökülmeye kodlu saçlar ise saç ekimi yapılsa bile ömrünü tamamlayacağı zaman dökülür. Saç ekimi zaten kök transferidir. Yani kökün genel yapısına müdahele etmiyor saç ekim merkezleri. Ayrıca tedavi uygusanız bile, %100 saç dökülmesini durduramayabilirsiniz. Bunların tabi hepsi birer ihtimal...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Destan Aras

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2021, 00:40:26 »
Saç ektirip hiçbir tedavi uygulamazsak saçlar dökülür mü , yaşlanınca saçları kısa bıraktığımız da ekimden kaynaklı ensede boşluk çok göze batar mı.

Ekilen saçlar dökülüyo bu konu en iyi deneyim olan benim ama tabi hepsi dökülmüyo merkezlerde paylaşılan öncesi ve sonra resimlere inanmayın çok acemilik yapmış olursunuz ense döner bölge saç kökü alındığı için jilet vurursanız belli oluyo çok aşırı kısaltırsanız yine belli izler göze çarpıyo o yuzden sıfır yakin traş olmamanız lazim  Ekim merkezi çok iyi seçmeniz lazim döner bölgeyi mahfeden çok merkez var aslında ekim yapılırken döneri içine ediyolar malesef daha uzman daha dikkatli işin eğri bi yerde ekim yaptırmanızı tavsiye ederim

Facebook Twitter Instagram