Gönderen Konu: Saç Ekimi Çizgisi Hakkında bilgi  (Okunma sayısı 8858 defa)

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Çizgisi Hakkında bilgi
« : 02 Temmuz 2017, 16:05:00 »
Merhaba arkadaşlar

Saç ekimi için zkul, Dr. Ekrem civas ve HLC ile görüştüm.

Zkul:3000greft--3000 euro
HLC:4000greft--8000Euro
Dr Ekrem: 3000greft--7500TL

En güven veren zkul oldu.

HLC zaten kafadan pahalı ve 2euro hadi diyelim fotonu paylaşmana izin verdi.1.8 Euro eder. Yine pahalı.

Dr Ekrem Civaş sadece kanal açıyormuş diğer tüm işlemleri asistanları yapıyor.

Zkul ekimi kendi yapıyor.

Şimdi asıl sorum.

Saç çizgisi sizce nasıl olur. Zkulun çizdiği saç çizgim fotoğrafaki gibidir. Ben aşağı çekilir mi diye sordum olmaz dedi.

Yaş 32.
Dökülme nadir.
SAÇLAR 1 NUMARA TRAŞLI..

Cenk49

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Çizgisi Hakkında bilgi
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2017, 16:57:34 »
Kulun çizdiği saç çizgisi aşırı geride ve şakaklar tamamen açıkta kalıyor.bu şekilde çizdiğine eminmisiniz
Doner kötü ama kendi saçınızda epey var. çizgi bence daha önde olmalı
Düzgün bir yerde ektirirseniz bu saçlar bonus olur,ekim için çok ideal bir dökülme şekli var
Bu yüzden dikkatli olun ve mutlaka iyibir yerde ektirin

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2017, 18:13:11 »
Kul mikromotorla alio ve donorunuz cok guclu degil mikro ile alinirsa belki bir daha ekim yaptiramazsiniz hlc nin ise patlayan ekimleri var ve 8000 euro  fiyat verilecek bir yer degil bence diger ekimci hakkinda bir bilgim yok forumu iyice arastrmanizi oneririm ayrica o cizilen sac cizgisi cok geride bence ve mevcut saclar zarar gorebilir

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2017, 18:15:07 »
Bu arada finastarid kullanirsaniz saclariniz ve donorunuz dahada guclenebilir ama malum yan etkileri var

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2017, 20:03:06 »
plastik cerrah yuzle uyunlu en iyi saç öizgisini cizer bence bu konuda doktora uy
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2017, 20:09:04 »
Bana kalırsa da bu sitede kimse z.kul un seni muayene ederek karar kıldığı çizgi yi gönderdiğin birbuçuk fotoğraf ile yorumlayarak ,"olmamıs, doğrusu şu şekilde" diyecek bilgiye sahip değil.
Bence kimsenin fikri kafanı karıştırmasın .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2017, 20:53:42 »
Bence cok sıvrımsi ve dar yanları bıraz daha genısletebilir fuallere gırmediğinden dolayı cok dar tutmus
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 10:45:35 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2017, 21:34:00 »
hlc gereksiz pahalı.o parayı gözden çıkardıysam koray erdoğana giderim direk.. bu 3 lüden zekeriya kul mantıklı. güzel ekimleri çoğunlukta.. diğer doktor tanımıyorum ama bir ekimde en önemli hususu kendisi üstlenmiş. kanal açıp,yön belirlemeyi kendisi belirliyorsa düşünülebilir. ama fiyatı kula yakın. her halükarda kul daha mantıklı.

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2017, 22:19:06 »
Bende kula foto göndermiştim fakat su sebeblerden ötürü vazgeçtim.Kul sakak lara ekmiyorum ve sac aralarına  girmem dedi ayrıca alımı manuel degil bir de bazı Ekim'lerinde öne çoklu gireft ekmesi sonucu doğallık sorunu ortaya çıkıyor.ama Allah var sık ekiyor hakkını teslim etmek gerekir . Ayrıca Koray Hocaya da foto gönderip görüşünü alabilirsin ekmesen bile sana ekimin hakkında bilgi vermiş olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2017, 10:43:41 »
Bende kula foto göndermiştim fakat su sebeblerden ötürü vazgeçtim.Kul sakak lara ekmiyorum ve sac aralarına  girmem dedi ayrıca alımı manuel degil bir de bazı Ekim'lerinde öne çoklu gireft ekmesi sonucu doğallık sorunu ortaya çıkıyor.ama Allah var sık ekiyor hakkını teslim etmek gerekir . Ayrıca Koray Hocaya da foto gönderip görüşünü alabilirsin ekmesen bile sana ekimin hakkında bilgi vermiş olur
zerika kul  iyi bir ekimci fakat  eksikleri olduğunu düşünüyorum saç aralarına girmeli, Saç geçişlerini yapmalı, sıklastırma yapabilmeli, ve yan fuellere girip daha oturaklı bi ön cizgi çizmeli, manuel alım yapmalı.  Bunlar benim gördüğüm eksiklikler.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 10:47:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 15:30:32 »
Kulun çizdiği saç çizgisi aşırı geride ve şakaklar tamamen açıkta kalıyor.bu şekilde çizdiğine eminmisiniz
Doner kötü ama kendi saçınızda epey var. çizgi bence daha önde olmalı
Düzgün bir yerde ektirirseniz bu saçlar bonus olur,ekim için çok ideal bir dökülme şekli var
Bu yüzden dikkatli olun ve mutlaka iyibir yerde ektirin

Evet kendisi çizmiş asistanı Leyla hanım söyledi.Ben video çekip de yakın uzak her türlü açıdan video kaydederek gönderdim ayrıca da 1 yıl önce de yanına giderek muayene oldum.

Asistanı leyla hanım hocamızla beraber videoları izleyerek saç çizgisini çizdiklerini söyledi.

Şimdi benim saçlar yanıltmasın önler 1 numara arkadalar 0 numara kesim.

Ben zkul diye kafamda belirlerken saç çizgisi beni düşündürdü. Bir de şakaklar boş kalacak yine sırıtacak.

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Temmuz 2017, 15:39:41 »
Kul mikromotorla alio ve donorunuz cok guclu degil mikro ile alinirsa belki bir daha ekim yaptiramazsiniz hlc nin ise patlayan ekimleri var ve 8000 euro  fiyat verilecek bir yer degil bence diger ekimci hakkinda bir bilgim yok forumu iyice arastrmanizi oneririm ayrica o cizilen sac cizgisi cok geride bence ve mevcut saclar zarar gorebilir

Dönor bölgemin traşı 0 belki ondan bu şekilde görünüyor. Dönor alanın uzun hali ekte var. Aslında 3000 çıkar dediler. Bir sonrakine de 1 yıl sonra falan bir ekim daha verteks için gerekebilir denild. Beni düşündüren mikro ile alınırsa dönor geri dönüşü olmayan bir yola girer mi ?

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2017, 15:41:20 »
Bence cok sıvrımsi ve dar yanları bıraz daha genısletebilir fuallere gırmediğinden dolayı cok dar tutmus

Çok sivri olmuş evet. Yanlara biraz daha genişletse en azından faullere girmesine de gerek kalmaz.

Benim kafamdaki şekil de beyaz ile çizilen saç çizgisidir.

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2017, 15:58:21 »
Bana kalırsa da bu sitede kimse z.kul un seni muayene ederek karar kıldığı çizgi yi gönderdiğin birbuçuk fotoğraf ile yorumlayarak ,"olmamıs, doğrusu şu şekilde" diyecek bilgiye sahip değil.
Bence kimsenin fikri kafanı karıştırmasın .

Sonuçta buradakilerin çoğu araştırması iyi yönde olan kişilerdir.

Yani bence saç konusunda da çoğu piyasada saç ekim uzmanı,saç ekim kordinatörü ünvanlarıyla dolaşan paragöz insanlardan daha bilgili ve daha insaflı.

Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum ama bir çift gözün yorumu tabiki yararlı da olabilir zararlı da. Ben en azından yorumların içinden objektif olanı seçip alırım.

azntrl

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2017, 15:59:51 »

Koray hocaya da mail attım sonucu paylaşcağım

Facebook Twitter Instagram