Gönderen Konu: Finasyerid jimonaski  (Okunma sayısı 1838 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Finasyerid jimonaski
« : 20 Mayıs 2021, 12:11:04 »
2 hafta olucak günlük 1mg ye yakın alıyorum yan etki yok çok şükür ama jimonaski yapıyor gibi aynada yan durunca az belli ediyor bide omuzları birbirine yakinlastirip egilirken resmen ortaya uçlar çıkıyor acaba sizdede mi öyle veya banami öyle geliyor eger yapiyorsa bu kullandığım süre boyunca büyümeye devammi edicek yoksa dururmu bir süre sonra  anlamış degilim bu kadar kisa sürede böyle yan etki etmesi mumkunmu
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: Finasyerid jimonaski
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2021, 15:05:42 »
Hocam bilinen bir yan etkisi jinekomasti östrojen arttığı için olur tavsiyem yağ oranınızı düşürün spor yaparak özellikle de şınav vs göğüs kaslarınızı geliştirn

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2021, 18:58:03 »
Spor yapıyorsan o toparlanıyor.Aslında sarkmadığı sürece göğüs çalışmışsın gibi gözüyor.İlacı bırakınca düzeliyor sanırım.Çünkü hormonal dengesizlikten ortaya çıkıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2021, 19:44:26 »
Yani orda oluşan şey yagmi sadece, başka birşey değil değilmi yani ilerde fitniss yapicam çok mu belirgin oluyor bunu kullanan herkezde yapiyorumu jimonaski

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2021, 20:06:52 »
Vallahi helal olsun taktir ve tebrik ediyorum sizi iki haftada yanetki görerek zor bir işi başarmışsın bravo kral. 🔥🔥
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2021, 20:20:27 »
Vallahi helal olsun taktir ve tebrik ediyorum sizi iki haftada yanetki görerek zor bir işi başarmışsın bravo kral. 🔥🔥
dostum senden rica ediyorum benim yorum yaptığım konuya bana yönelik veya açtığım konulara yorum yapmazsan sevinirim konuşma tarzın yanlış anlama ama ukalaca, saygı çerçevesi içinde yorum yapmıyorsun  burda birseyin yan etkisinden korkup konu açıyoruz bilmediğimiz şeyleri sormamiz doğal hakkımız bu şekilde yorum yapmaya hakkın yok umarım anlatabilmisimdir

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2021, 20:32:00 »
dostum senden rica ediyorum benim yorum yaptığım konuya bana yönelik veya açtığım konulara yorum yapmazsan sevinirim konuşma tarzın yanlış anlama ama ukalaca, saygı çerçevesi içinde yorum yapmıyorsun  burda birseyin yan etkisinden korkup konu açıyoruz bilmediğimiz şeyleri sormamiz doğal hakkımız bu şekilde yorum yapmaya hakkın yok umarım anlatabilmisimdir
Site içinde veya dışında araştırma yapmayıp üşenmeye devam ettikçe olduğu yerde sayar elinizdeki bilgiler kimse bilgi alışverişinde bulunmaz en az 50 tane konu var etkisini en az 6 ayda aldığın birşey için 2 haftada yan etki gördüm diyerek asıl anksiyeteyi burda ilacı kullanmaya başlamayı düşünenlere verirsin. Psikolojik tedavi almanı öneririm.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2021, 20:36:17 »
Yağ değil meme dokusu kadınlarda bulunan süt bezleri gibi düşün fakat oluşma sebebi östrojen ve yağlı bir vücudun varsa östrojen seviyen artar

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2021, 20:37:06 »
Site içinde veya dışında araştırma yapmayıp üşenmeye devam ettikçe olduğu yerde sayar elinizdeki bilgiler kimse bilgi alışverişinde bulunmaz en az 50 tane konu var etkisini en az 6 ayda aldığın birşey için 2 haftada yan etki gördüm diyerek asıl anksiyeteyi burda ilacı kullanmaya başlamayı düşünenlere verirsin. Psikolojik tedavi almanı öneririm.
bi bak bakalım dostum o 50 tane konuda jimonaski 2 haftada  gogus buyutmesi yaparmi diye bir soru sorulmuş mu? O dediğin üşenmek hic bir araştırma yapmadan konu açanlara yönelik. Biliyoruz biz arama kısmına jimonaski yazıp da çıkan konulara tek tek bakmayı

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2021, 20:39:08 »
Yağ değil meme dokusu kadınlarda bulunan süt bezleri gibi düşün fakat oluşma sebebi östrojen ve yağlı bir vücudun varsa östrojen seviyen artar
hocam önceden yapıyordum spor biraktiktan sonra yaglanma oldu göğüs kisminda tabi biraz azaldı ama jimonaski dediginiz gibi östrojen ile göğüs ucuna veriyor mübarek. Bunun tek çözümü ilacı bırakmak mi acaba

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2021, 21:00:38 »
Göğüs bölgesinde hassasiyet oluşmuşsa uzun süreli kullanımda jinekomasti habercisi olabilir. Genelde göğüs bölgesinde oluşan şişkinliği insanlar jinekomasti zannediyor. Tabi bunu yapılacak yorumlar ile anlamanız zor. Ya üstüne gidecek ve gözlemleyeceksiniz durunumunuzu ya doktor kontrolünde kullanacaksınız ya da kullanmayacaksınız. Bende çok az jinekomasti vardı finasterid 3 - 4 yılda düzensiz kullanımda biraz daha tetikledi. Tabi ben düzenli spor yapan bir insandım çok bıraktım kendimi son yıllarda onun da etkisi olduğunu düşünüyorum...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2021, 21:04:43 »
Göğüs bölgesinde hassasiyet oluşmuşsa uzun süreli kullanımda jinekomasti habercisi olabilir. Genelde göğüs bölgesinde oluşan şişkinliği insanlar jinekomasti zannediyor. Tabi bunu yapılacak yorumlar ile anlamanız zor. Ya üstüne gidecek ve gözlemleyeceksiniz durunumunuzu ya doktor kontrolünde kullanacaksınız ya da kullanmayacaksınız. Bende çok az jinekomasti vardı finasterid 3 - 4 yılda düzensiz kullanımda biraz daha tetikledi. Tabi ben düzenli spor yapan bir insandım çok bıraktım kendimi son yıllarda onun da etkisi olduğunu düşünüyorum...
muhtemelen değildir hocam ozaman çünkü hassasiyet hiç yok yaglanma var onuda jimonaski sanıyorum tukurdugum coranasi yüzünden hastaneye gidemiyoruz. Finasteridde 1. Veya durums göre 2. Ayda test yaptırmaya gidicem ozaman daha iyi anlaşılır diye umuyorum

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2021, 22:11:15 »
muhtemelen değildir hocam ozaman çünkü hassasiyet hiç yok yaglanma var onuda jimonaski sanıyorum tukurdugum coranasi yüzünden hastaneye gidemiyoruz. Finasteridde 1. Veya durums göre 2. Ayda test yaptırmaya gidicem ozaman daha iyi anlaşılır diye umuyorum

Hacım benzer durumu, endişeyi evvelki sene ben de yaşadım. Oral olmasa da, min dut, miracle losyon şeklinde dozajları biraz sertleştirdiğim bi tdaavi uyguluyordum o dönem. Göğs ucu yumuşaklaşdı, pofuduklaştı biraz. Tedaivyi bıraktım ürologa göründüm birşey yok demişti. Sonra 2-3 kilo kaybedip normal alıştığım kilolara döndüğümde bir sorun da olmadığını anladım kendimce. Tabi ilaçları bıraktıktan sonra da düzelmiş olabilir ama ben yağ oranının biraz artmasındn kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki brnim bahsettiğim süreç 3 ay flndı. Hele ki 2 haftada büyük bir sorun olduğnu sanmıyorum, çok erken çünkü.

Söylediklerim içini rahatlatsın fakat, en kısa sürede doktora görün lütfen. Nihayetinde senin vücut tipini görüp edip yorum yapmış değiliz.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Mayıs 2021, 22:25:15 »

2 hafta da yağlanma olması çok zor ama. Sanıyorum çekinerek kullanıyorsunuz ilacı ve bu nedenle yan etki yaşadığınızı düşünmeniz normal. Tabi sizin doktor kontrolünde kullanmanız en doğru tercihiniz olur. En azından bilirsiniz durumunuzu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2021, 22:26:14 »
Hacım benzer durumu, endişeyi evvelki sene ben de yaşadım. Oral olmasa da, min dut, miracle losyon şeklinde dozajları biraz sertleştirdiğim bi tdaavi uyguluyordum o dönem. Göğs ucu yumuşaklaşdı, pofuduklaştı biraz. Tedaivyi bıraktım ürologa göründüm birşey yok demişti. Sonra 2-3 kilo kaybedip normal alıştığım kilolara döndüğümde bir sorun da olmadığını anladım kendimce. Tabi ilaçları bıraktıktan sonra da düzelmiş olabilir ama ben yağ oranının biraz artmasındn kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki brnim bahsettiğim süreç 3 ay flndı. Hele ki 2 haftada büyük bir sorun olduğnu sanmıyorum, çok erken çünkü.

Söylediklerim içini rahatlatsın fakat, en kısa sürede doktora görün lütfen. Nihayetinde senin vücut tipini görüp edip yorum yapmış değiliz.
haklısın değerli yorumun için teşekkür ederim :) bi zamanlar mavi su kullanıyordum içinde minoxil ve dutasterid vardı diye şüphelerim var onu kullandığım sürece jimonaski yaptıama ciddi ciddi 3 4 ay kullanmistim. Korkugum şey finasteridin dd yapması üstelik düşük dozlarda alıyorum günlük 0.50 veya 0.80 mg lerde 1 2 ay içerisinde muhakkak test yaptiricam

Facebook Twitter Instagram