Gönderen Konu: Saç ekimi için enteresan kararsızlık  (Okunma sayısı 637 defa)

LOESS

• Hero Member
Saç ekimi için enteresan kararsızlık
« : 21 Mayıs 2021, 22:12:02 »
Beyler, Selamun Aleyküm şimdi birşey danışmam lazım, saç ekimi yaptırcam Asuman Hanım, Serkan Aygın forumlarda görüyoruz güzel ekimler mevcut, fakat Dayımda ekimci memlekette kendisi doktor ve bir çok hastanede başhekimlik yapmış bir isim. 5-6 senedir bu işe odaklanmış bir insan kendi kliniği var . Şimdi forumlarda gördüğümüz popüler olan yerde mi ektirmek benim için daha iyi olur. Yoksa kan bağım olan Dayım olan müşteri değil daha yoğunlaşacak daha önemsicektir sonuçta empati yapıp kendinizi benim yerime koyarsanız hangisini tercih ederdeniz. Klinik ismini kaldırıp ekim örneklerini resim olarak ekledim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Beyler size birşey danışacam.
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2021, 22:23:12 »
Başlığı foruma uygun şekilde yazın lütfen
Global Moderator

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2021, 22:24:44 »
Güzel yorumlarınızı yazarsanız memnun olurum kader ortakları.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2021, 22:26:14 »
Başlığı foruma uygun şekilde yazın lütfen
  Hintel üstad sizde yorumlarsanız sevinirim, kendinizi benim yerime koyup siz olsanız napardınız.

hyperKel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için enteresan kararsızlık
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2021, 23:56:33 »
Dostum öncelikle o koyduğun before afterlar reklam paylaşımlarıdır .standart bu şekilde sonuçları olan bir yerse hiç durma git ektir ama hiç sanmıyorum.
Birde dayının doktor olması onun ekim yaptığını ve bu işlere hakim olduğunu göstermez büyük ihtimalle ekibi vardır onlara yaptırıyordur.
Ayrıca bu işler tanıdık ,akraba,doktor vs lere bakmıyor.ekim işini bir restorant yemeği gibi düşün ,her restorant aynı şekilde aynı yemeği yapmıyor sen ne kadarda akrabana gitsen ordaki standart yapılan işin aynısı sanada yapılacaktır.
Burda böyle bir konu açmam senin aklı başında bir insan olduğunu gösteriyor ,çoğu insan anlattığın durumda bir dk bile düşünmez hemen saç ekimi yapan dr akrabasına gider, özel bir ilgi göreceğini düşünür ama bence hiçte öyle olmaz.
Sonuçta bu ekim merkezlerinin alayı çok güzel ekim yaptığını düşünüyorlar senin için ne gibi bir değişiklik yapacaklar ki  :)
Ama diyorsanki ben çok araştırdım attığım resimlerdeki gibi sonuç alıyorlar o zaman bende derimki dostum ektir bizde burada sonucunu görelim, belki bu  sayede iyi bir yer keşfetmiş oluruz  ;D

LOESS

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için enteresan kararsızlık
« Yanıtla #5 : 22 Mayıs 2021, 00:22:08 »
Dostum öncelikle o koyduğun before afterlar reklam paylaşımlarıdır .standart bu şekilde sonuçları olan bir yerse hiç durma git ektir ama hiç sanmıyorum.
Birde dayının doktor olması onun ekim yaptığını ve bu işlere hakim olduğunu göstermez büyük ihtimalle ekibi vardır onlara yaptırıyordur.
Ayrıca bu işler tanıdık ,akraba,doktor vs lere bakmıyor.ekim işini bir restorant yemeği gibi düşün ,her restorant aynı şekilde aynı yemeği yapmıyor sen ne kadarda akrabana gitsen ordaki standart yapılan işin aynısı sanada yapılacaktır.
Burda böyle bir konu açmam senin aklı başında bir insan olduğunu gösteriyor ,çoğu insan anlattığın durumda bir dk bile düşünmez hemen saç ekimi yapan dr akrabasına gider, özel bir ilgi göreceğini düşünür ama bence hiçte öyle olmaz.
Sonuçta bu ekim merkezlerinin alayı çok güzel ekim yaptığını düşünüyorlar senin için ne gibi bir değişiklik yapacaklar ki  :)
Ama diyorsanki ben çok araştırdım attığım resimlerdeki gibi sonuç alıyorlar o zaman bende derimki dostum ektir bizde burada sonucunu görelim, belki bu  sayede iyi bir yer keşfetmiş oluruz  ;D
Dostum öncelikle cevabın çok güzel teşekkür ederim, saçımın fotoğrafları before after konum var 6 aylık finasterid süreç, ekime hazırlanmak kökler güçlensin diye  forumda saçımın before afteride var. Yavaş, yavaş ekime hazırlanırken forumu çok önceden takip ediyorum SERKAN Aygın ve Asuman hanımlada görüştüm Ailemle konuştum Sayın var dediler ona niye yaptırmıyorsun diye işte böyle kararsız kaldım. İsmini de yazmadım Reklam olur, biri yaptırır sonra kötü sonuç alır hakka girerim diye. O yüzden öyle bir kararsız kaldım ki. Dayıma bakıyorum 62 yorum 4.9 yıldızı var Google de. Kendisi Doktor baş hekimlik yaptı ve kendi saç ekim kliniği 5-6 senedir Titizlikle yapıyor bu işi bir yandan Asuman Hanımın çok başarılı sonuçları var. Kelleyi kime emanet edicem kararsız kaldım. Dayıma da konusunu açmadım, başka donör yok önemli bir karar benim için. Dayımla aramız iyi ekime kendisi mi girer acaba yoksa başka ekimcide müşteri ilişkisi mi daha iyi olur hiç bilemedim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Mayıs 2021, 14:53:25 »
  Hintel üstad sizde yorumlarsanız sevinirim, kendinizi benim yerime koyup siz olsanız napardınız.

selamlar tekrar başlık düzeltmesi için teşekkür ederim.

Öncelikle merkez seçimine karışmam herkesin araştırıp kendi kararını vermesini isterim.

Benim görüşüm dayınızın elbet iyi niyetle size destek olacağına eminim ama şu da bir gerçek

Saç ekimi eken kişinin yeteneği ve becerisi kadardır dayınız olduğu için daha üst düzey bir yetenek sergilemeyecek.

Ve dayınızı tanıdığı için daha üstün yetenekler eklenmeyecek.

Sonuçlara başarıya emin olduğunuz yerleri araştırıp kendi doğrunuzla karar vermeniz en doğrusu olur

Bence başarısını kanıtlamış çok örneğine ulaştığınız merkezleri seçin.

paylaştığın before after reklam resmi yani kimse olumsuz sonuç koymaz bunlara dayanarak seçim yapmayın araştırın öyle karar verin derim.

Bu arada dayınızın başarısını bilmiyorum belkide çok başarılı ben bu işin mantığı üzerinden kendime düşen gerekli mantıklı açıklamayı yaptım sizin için umarım her ne karar verirseniz sizi mutlu eden bir karar olur
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2021, 15:09:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Mayıs 2021, 15:04:32 »
selamlar tekrar başlık düzeltmesi için teşekkür ederim.

Öncelikle merkez seçimine karışmam herkesin araştırıp kendi kararını vermesini isterim.

Benim görüşüm dayınızın elbet iyi niyetle size destek olacağına eminim ama şu da bir gerçek

Saç ekimi eken kişinin yeteneği ve becerisi kadardır dayınız olduğu için daha üst düzey bir yetenek sergiyemeyecek.

Ve dayınızı tanıdığı için daha üstün yetenekler eklenmeyecek.

Sonuçlara başarıya emin olduğunuz yerleri araştırıp kendi doğrunuzla karar vermeniz en doğrusu olur

Bence başarısını kanıtlamış çok örneğine ulaştığınız merkezleri seçin.

Derin paylaştığın before after reklam resmi yani kimse olumsuz sonuç koymaz bunlara dayanarak seçim yapmayın araştırın öyle karar verin derim.

Bu arada dayınızın başarısını bilmiyorum belkide çok başarılı ben bu işin mantığı üzerinden kendime düşen gerekli mantıklı açıklamayı yaptım sizin için umarım her ne karar verirseniz sizi mutlu eden bir karar olur
Üstadın, üstad kalitesinde cevabın için teşekkür ederim Hintell çok haklısın.

Facebook Twitter Instagram