Gönderen Konu: asmed geri dönüş hakkında  (Okunma sayısı 868 defa)

Meku

• Full Member
asmed geri dönüş hakkında
« : 28 Mayıs 2021, 10:21:51 »
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 1 ay önce bu forumla tanıştım ve başta hintell olmak üzere birçok arkadaşımdan o kadar fayda gördüm ki. Bu forum için gerçekten sonsuz teşekkürler. Hayatımızda belki çoğumuz için böyle 1 ya da 2 önemli operasyon için bu araştırmalar şart.

Gelelim benim konuma daha öncede bu fotoları koymuştum. Önce Ankara'da Şahin Çelik ( Kendisi ve Ergin bey inanılmaz ilgili ) görüştüm. 4200 greft üst kısıma girebileceğini vertexe cok girmeyeceğini söyledi. Serdar Gökrem beyle görüştüm, ancak ekim gibi ekim planlıyorum dediğimden galiba çok fazla ilgi ve alaka gösterdiğini söyleyemem. Biraz hızlı consültasyon süreci oldu. Ben de asmed e fotoları yolladım.Seda hanım benim danışmanım olmuş. Fotoğraflarımı Koray Hoca'ya gösterdi, hoca finansa başlayıp başlamayacağımı sormuş ve bir de donör bölgemin videosu istemiş. Ben de yolladım ve aradan 1 hafta geçti Seda hanmla biraz önce görüştük, genel olarak 5000 e yakın greft e ihtiyaç olacagını ancak koray hocanın istanbul'da beni görüp bakmak istediğini belirtti. yazın fırsat bulduğumda gidip yüzyüze bir görüşme yapacağım inşaallah.

Bu arada ben neler yaptım?
Başta Hintel'in 209 sayfalık ekim sürecinin tamamını okudum,
Finans başta olmak üzere tüm medikal hikayeleri okudum,
forumdan saç ektiren arkadaşlarla görüştüm.

Tüm kan değerlerime baktırdım herşey iyi çıktı şükür, şimdi öglen[/img] finans aynı saatte, akşam omega 3 ve gece prozinc plus şampuan ile yıkadıktan sonra fit care solüsyon 6 fıs ( 1 kutu kaldı bitince minoxill başlamayı düşünüyorum ekime kadar ) sıkıyorum. Bol su içmeye çalışıyorum.
Finansa başlayalı 7 gün oldu yan etki mi bilmiyorum ancak dizimde aynı kısımda 2 gündür seyirme oluyor.
Başka bi değişiklik olmadı.
planım 6 ay bu ilacı kullanıp ekim yaptırmak. Yorumlarınız olursa sevinirim.

hayırlı günler..

explosen

• Hero Member
Ynt: asmed geri dönüş hakkında
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2021, 10:37:23 »
xpecia ya baslayabilirsin finans a göre etkileri daha az bildiğim kadarıyla ,, yanlız ilginç gelen minox tedavisi olucak olman 6 ay kullanıcaksın saçları çıkarıcaksın ,yani açıklığın bir nevi kapanmış olucak, belli derecede ömür boyu mu kullanıcaksın ekimden sonra çünkü ekimi yaptırdın çıktın minoxu bıraktın mınox un çıkardığı saçlar onu kullanmazsan gidicek yani yalancı saçlar bi nevi onlar bana kalırsa doğru bi ekim planlaması yapılmasına engel olabilir,sonrasında dökülecek minoxun çıakrdıkları minoxu bırakınca ekim yapılıncada alaksız düzensiz bir ekim sonucu görebilirsin gibime geliyor
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2021, 10:41:59 »
Hocam tam donör bölgenin arka kısmının resmini paylaşırmısınız zahmet olmassa.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2021, 10:59:42 »
Rica ederim hocam Ekime kadar minox kullanma kullanıcaksan ekimden sonra başla ekimden 1 ay sonra 3/4 ay kullan kes

Donör biraz zayıf duruyor sanırım hocanın görmek istemesinin nedeni donöre bakacak robotla telojen oranı ne dir diye
Global Moderator

Meku

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2021, 11:05:17 »
Arkdaşlar değerli görüşleriniz benim için çok değerli. O zaman bu solüsyon işini bırakıyorum.
Evet hintell aynen dediğin gibi hocam saçlar güçsüz olduğu için bakıp karar vermek istiyor. Seda hanım da zaten geldiğinizde her ölçümünüz yapılacak herşeye bakılacak ona göre karar verilmesi daha iyi olacak dedi. Finans a başladığıma çok mutlu oldu. Bakalım bu 6 ay inşaallah yan etki olmadan devam eder ve verim alırım.
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

bilge

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2021, 11:11:15 »
bu açıdan donöre daha iyi duruyor diğer açılardan biraz zayıf duruyordu asmed güzel seçim olur sizin için imkan varsa

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2021, 11:54:09 »
asmed iyi seçim hocam

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2021, 11:59:40 »
hocam imkan varsa hiç düşünmeden yaptırın ama hoca nın tavsiyelerine harfiyen uyun kafanızda ve donör de çok incelmiş saçlarınız var

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2021, 12:11:20 »
 minoxidil basla bırak yapıcaksan hiç baslama derim once biraz çıkarır bırakınca kafandaki şu an varolan ekim dısı saçlar gider dokulur.geniş alanlarda serdar gokrem derler ama oda bazı ekimde sadece planlamayı yapıyor bazı ekimde alımıda yapıyor ama kendi ekmiyor.asmedinde iyi kotu sonucları var sakal destekli bir yerde dusunebilirsin.tepenin arkasına biraz sakal gerek sakal en iyi orayı kapatıyor..saçlar ince ne kadar kalınlaşcak bakalım finasteridle.bu incelikle 5bin kapatmaz gibime geliyor tum kafa için diyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2021, 12:27:56 »
bu arada yaşınız kaç
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Meku

• Full Member
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2021, 15:00:55 »
arkadaşlar yaş 36, biraz önce hakan doğanay'dan dönüş oldu, aynı en başta diğer konuda açtığımda hintell in dediği gibi bir çizgi çekmiş ve ancak 3000 ( saç + sakal ) ekebileceklerini malesef saçlarımın cok müsait olmadığını söylediler.
Evet Allah 'ın izniyle minox u kullanmaktan vazgeçtim finansla devam etcem kararım bu yönde.
fikirlerinizi bekliyorum, sağ olun..
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37

Meku

• Full Member
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2021, 15:09:29 »
bu da bugün cekmiş olduğum resimler. Tarayıp cektim, fikir olsun diye.
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Mayıs 2021, 16:12:09 »
vertex bölgesi için ileride ekimden sonra sadece vertex e minox kullanabilirsin mesala zaten vertexe ekim yapmıcaktır yaş itibariyle artık dökülme sorunuda çok fazla olmaz eskisi kadar
  • Yaşınız 33

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 28 Mayıs 2021, 16:42:34 »
Finas a baslayip en az bir yil kulkanirsan goreceksin tepe en az 50% daha kararacak ve hic ekim gerekmeyecek
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Meku

• Full Member
« Yanıtla #14 : 28 Mayıs 2021, 16:44:37 »
hadi inşaallah valla finans la ilgili o kadar cok sey okudum ki, yan etki göstermezse Allah ın izniyle propeciya ya devam bakalım.
zaten şahin çelikte kullanacagımı ögrenince 6 ay kullan ekim yapalım sonra 6 ay daha kullanman gerekecek dedi.
finansla ilgili gelişimi her ay yayınlayacam herkes faydalansın
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37

Facebook Twitter Instagram