Gönderen Konu: Sakaldan Alım İçin Tavsiyeye İhtiyacım var.  (Okunma sayısı 824 defa)

Hope11

• Yeni üye
  • *
Sakaldan Alım İçin Tavsiyeye İhtiyacım var.
« : 30 Mayıs 2021, 14:21:35 »
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler.
2016 yılında 5000 greft ekim yaptırmıştım. Fakat başarısızlık ile sonuçlanmıştı. Zaman içerisinde saçlarım daha da döküldü. Bu forumla çok geç tanıştım. Son şans diyerek Asmed Koray Erdoğan ve Serkan Aygın'a danıştım fakat dönor bölgemin yeterli olmadıklarını söylediler. Bende sakaldan Alım yaptırmaya karar verdim. Bu konuda onerilerinize ihtiyacım var. Sizce hangi merkez sakal konusunda en iyisi? Teşekkür ederim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Sakaldan Alım İçin Tavsiyeye İhtiyacım var.
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2021, 04:29:13 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

HLC var Ankara'da bir danışın isterseniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Ersin Örer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2021, 12:00:57 »
Sakaldan ekim konusunda bende kararsızım. Aralara dağıtıyoruz belli olmuyor diyorlar ama emin olamıyor insan
  • Ekim Tarihi: 2016
  • Ekim Merkezi ismi İstanbul Transplus konya
  • Greft Miktarı 2711
  • Yaşınız 27

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2021, 23:03:15 »
 ankaradan şahin alıyor sanırım sakaldan antalyadada esma serkan yapıyor .sakal ekimini gozle gordum biraz daha kalın duruyor ama solemeseler anlaşılmaz baslarda renk sorunu falan olabiliyor ama zamanla duzeliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2021, 09:41:46 »
Ankara da hlc ve şahin çelik.

Facebook Twitter Instagram