Gönderen Konu: halsizlik ve vücut direncini arttırmak için neler yapmalıyız ?  (Okunma sayısı 471 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
merhaba arkadaşlar bende 3-4 aydır vücudumda halsizlik ve güçsüzlük durumu var kan tahlili yaptırmıstım ocak ayında kontrol maçlı hemen hemen normal çıktı değerler biraz b12 düşük çıktı  onuda takviye ile normale çıkardım ama halen yorgunluk bitkinlik var bende  buarada zaman zaman huzursuz bağırsak sendromu çıkıyor bende  bu aralar  benimki daha çok ishal ve karın ağrı şeklinde oluyor  acaba bunun için bir takviyemi kullanmalıyım yada daha başka şeyler mi yapılmalı ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: halsizlik ve vücut direncini arttırmak için neler yapmalıyız ?
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2021, 16:39:12 »
merhaba arkadaşlar bende 3-4 aydır vücudumda halsizlik ve güçsüzlük durumu var kan tahlili yaptırmıstım ocak ayında kontrol maçlı hemen hemen normal çıktı değerler biraz b12 düşük çıktı  onuda takviye ile normale çıkardım ama halen yorgunluk bitkinlik var bende  buarada zaman zaman huzursuz bağırsak sendromu çıkıyor bende  bu aralar  benimki daha çok ishal ve karın ağrı şeklinde oluyor  acaba bunun için bir takviyemi kullanmalıyım yada daha başka şeyler mi yapılmalı ?

Tek çözüm spor..
Yemek düzeni.. olmuyor ise en az 15.000 adım.

Olay uykuda bitiyor , yorulmayan vücut güzel uyuyamıyor, tüm gğn hareketsiz kalan kaslar gece uyumaya çalışırken kasılıp uyku düzeninizi bozuyor Buda gün boyu halsizliğe sebebiyet veriyor.

Anahtar kelime uyku, düzenli kaliteli uyku ise yorulmaktan geçiyor 

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2021, 12:47:49 »
Sloocer hocama birebir katılıyorum. Kesinlikle düzenli beslenme ve uyku. Bu ikisini düzene sokmak lazım sonrasında da egzersiz gerçekten çok fark ediyor. Yapı olarak küçüklüğümden beri hep çok zayıftım ve sürekli halsiz yorgun hissederdim. 2-3 aydır spor yapıyorum ve uykuma dikkat ediyorum, kesinlikle çok fark etti. Kendimi her zamankinden daha dinç ve zinde hissediyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2021, 13:05:58 »
 zencefil falan bağışıklık sistemini yukseltir ben her sene grip olurdum bu sene kış çayı içtim içinde zencefil var grip olcak fgibi iken geri dondurdu.aktarlarda vucudu aslan gibi yapan şeler varmış arkadas spor yapıyorduda o diyordu duzenli doğru hayat beslenme uyku stresten uzak durma .ama bitkisel takviyelerin ve doğru hayatın dısındaki guclendiricilere basvurma bence.yedimmi şoyle balla kaymağı her tarafı faydası var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 09 Haziran 2021, 10:29:24 »
Tek çözüm spor..
Yemek düzeni.. olmuyor ise en az 15.000 adım.

Olay uykuda bitiyor , yorulmayan vücut güzel uyuyamıyor, tüm gğn hareketsiz kalan kaslar gece uyumaya çalışırken kasılıp uyku düzeninizi bozuyor Buda gün boyu halsizliğe sebebiyet veriyor.

Anahtar kelime uyku, düzenli kaliteli uyku ise yorulmaktan geçiyor

+1
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram