Gönderen Konu: Finasterid Kullanımı Öncesi Hormon testi yapanlar  (Okunma sayısı 1033 defa)

Jasonkenn

• Full Member
Finasterid Kullanımı Öncesi Hormon testi yapanlar
« : 09 Haziran 2021, 15:51:38 »
Arkadaşlar değerleriniz nasıl çıkmıştı.

Total testesteron miktarım üst seviyeden fazla çökmüş sporla ilgilendiğim için olabilir.

Bu yan etki manasında iyi bir şey mi kötü bir şey mi

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Ynt: Finasterid Kullanımı Öncesi Hormon testi yapanlar
« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2021, 01:41:39 »
Valla kimisi testosteron yüksekse dökülmez çok oluyor diyor, kimisi düşükse dökülme çok olur diyor, kimiyse bu işin testosteron değil de DHT duyarlığı ile ilgili olduğunuz söylüyor. Ben de anlamadım. Spor yapıp yapmamakla kararsız kaldım bu yüzden.

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2021, 11:24:40 »
Valla kimisi testosteron yüksekse dökülmez çok oluyor diyor, kimisi düşükse dökülme çok olur diyor, kimiyse bu işin testosteron değil de DHT duyarlığı ile ilgili olduğunuz söylüyor. Ben de anlamadım. Spor yapıp yapmamakla kararsız kaldım bu yüzden.

Aslında ben yan etki açısından sordum testesteron ve dht çok benzer moleküller testesteronun 2 numaralı karbonuna hücre içine girdiğinde hidrojen bağlanıyor dht oluyor çok güçlü bir hormon haline geliyor dht duyarlılığı yoksa saçta dht havuzuna da atlasanız saçlar dökülmez testesteron da saç döker fakat dht nin yüzde biri kadar o yüzden pek önemsenmez

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2021, 13:20:37 »
Aslında ben yan etki açısından sordum testesteron ve dht çok benzer moleküller testesteronun 2 numaralı karbonuna hücre içine girdiğinde hidrojen bağlanıyor dht oluyor çok güçlü bir hormon haline geliyor dht duyarlılığı yoksa saçta dht havuzuna da atlasanız saçlar dökülmez testesteron da saç döker fakat dht nin yüzde biri kadar o yüzden pek önemsenmez

Valla dht havuzuna atlasan dokulur. Benim spordan kac tane arkadasim genetik olarak kellige kodlanmasalar bile, steroid kuru vurduktan sonra sakaklar gitti.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2021, 16:22:27 »
Valla dht havuzuna atlasan dokulur. Benim spordan kac tane arkadasim genetik olarak kellige kodlanmasalar bile, steroid kuru vurduktan sonra sakaklar gitti.

Demek ki onların da varmış hocam genetiklerinde :)

Kür zaten deli gibi döker saçı ama genetiğinde yokla istediğin kadar şiddetlendir dht yi dökğlmez

TuNa.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2021, 22:39:24 »
benim total testosteron orta düzey çıkmıştı ama finde bir yan etki görmedim şuana kadar. sperm sıvılaşması bir ihtimal ama emin değilim

Facebook Twitter Instagram