Gönderen Konu: Sakal Gelişimi Minoxil  (Okunma sayısı 917 defa)

Atibaba

• Full Member
Sakal Gelişimi Minoxil
« : 21 Haziran 2021, 12:55:45 »
Minoxil hem saçıma hem sakalıma uyguluyorum saçıma ilk başta iyi gelsede son zamanlarda baya kötü ama sakalımı çıkardı.Yaklaşık 7-8 aydır düzenli kullanıyorum before after fotoğraf atıyorum
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2021, 03:12:56 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Atibaba

• Full Member
Ynt: Sakal Gelişimi Minoxil
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2021, 00:15:46 »
Soranlar olmuş günde sağ ve sol yanağa 2şer fıs sıktım
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2021, 01:52:28 »
Boşluk kapanmış güzel gelişme.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2021, 23:35:26 »
Fotoğraf nerde

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2021, 20:57:50 »
Fotoğraf yok kardeşim

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2021, 22:14:08 »
Madem konu açıp fotoğraf paylaşıyosun neden siliyosun böyle yapıcaksan git arkadaşlarınla paylaş fikir al

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2021, 00:19:17 »
Bu arkadaş hep böyle yapıyor maalesef. Birkaç sefer daha dikkatimi çekmişti. Sorduğumda çok takıntı yapıyorum özgüvensizlikten gibi birşeyler demişti galiba. Biraz büyüyünce düzelecek inşallah. :)

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2021, 10:12:10 »
Madem konu açıp fotoğraf paylaşıyosun neden siliyosun böyle yapıcaksan git arkadaşlarınla paylaş fikir al
katılıyorum konu acmasin bu arkadaş bir daha madem kaldiracaksin niye açıyorsun

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2021, 23:27:15 »
Aynen abi ya bu minoksidil sakal işini merak ediyorum ben en son konu açıp kendimde deniyecem 1yıl ay ay da fotoğraf atacam  herkes faydalansın diye şu 2ay içinde açarım

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2021, 12:15:57 »
Tamam çocukluğuna veriyorsan her gönderimin altında bitme.Mümkünse muhattap olma sevmiyor olabilirsin o zaman cevaplamana gerek yok.İyi akşamlar

Forum adabı diye bir şey var. Soruna cevap isteyip sonra fotonu silmek hiç hoş değil. (‘Hoş değil’ tabiri çok hafif kalır tanımlamak için. Seni kışkırtmak için yazmayacağım onu.)

Hem forumdakilerin bilgiisnden tavsiyesinden faydalanıp, hem de sonrasında benzer sorulara cevap arayanlara cevap bırakmamak tam bir bencilliktir. Fotonu sildiğin zaman verilen yanıtları da boşa çıkartmış oluyorsun. Bunun sebebi ne?

Hoşuna gitmeyince sevimlir demeyi biliyorsun aferin. Takibindeyim.

Facebook Twitter Instagram