Gönderen Konu: TOPPİK KULLANIMI  (Okunma sayısı 3454 defa)

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
TOPPİK KULLANIMI
« : 18 Temmuz 2017, 23:39:53 »
Arkadaşlar ekimin 152.gunundeyim toppik kullanmak suan icin zarari var mı ?varsa ekim tamamlaninca kullanmanin bir sakincasi varmi? Çunku seyrek olursa onceden kullandigim toppige yine baslamayi dusunuyorum?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: TOPPİK KULLANIMI
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2017, 00:01:33 »
topik ekılen saçın gelışımını çok olumsuz yönde etkiliyormus bana kesinlikle kullanma 7 ay demisti koray hoca öncesinde kullandıgım için sormustum ama zaten gerek kalmadı sende kullanma bence

Global Moderator

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Temmuz 2017, 00:36:33 »
kullanılacaksa aynı gün yıkamalısn
kafada 3-4 saatten fazla kalmasın
sürekli kullanma özel günlerde kullan

toppiğin zararı sürekli kullanmak ve temiz tutmamakla başlıyor
var olan saçlara dökülmesine seyrelmesine de sebep oluyor
3 yıl kullandım ondan biliyorum

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2017, 03:01:53 »
topik ekılen saçın gelışımını çok olumsuz yönde etkiliyormus bana kesinlikle kullanma 7 ay demisti koray hoca öncesinde kullandıgım için sormustum ama zaten gerek kalmadı sende kullanma bence
Bu topik olayı benim de canımı sıkıyor. Yakında şok dökülme başlıcak benim de muhtemelen. Spreysiz hafif kullansak akşamına yıkasak yine de zarar verir mi ki? Bende ekim öncesi abartıya kaçmadan topik dökerdim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2017, 13:28:13 »
Arkadaslar saç ekimi emek işi ve riske atılmaz o yüzden sabredin bu tarz ürünler kullanmayın süreci tamamlayana kadar.
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2017, 19:09:58 »
bana göre ekim yapan birinin toppikle işi olmaz. zaten toppikten,spreyden v.s kurtulmak için ekim yapılmıyor mu, hem saça hem cebe zarar..ekim yapan herkes bu işin ne kadar sancılı ve zahmetli bir iş olduğunu biliyor.  ekim seyrek kalmış olabilir nacizane fikrim bunu toppikle telafi etmek yerine revizyon ekimini düşünmeliyiz.

cyazicioglu53

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2017, 20:45:36 »
bana göre ekim yapan birinin toppikle işi olmaz. zaten toppikten,spreyden v.s kurtulmak için ekim yapılmıyor mu, hem saça hem cebe zarar..ekim yapan herkes bu işin ne kadar sancılı ve zahmetli bir iş olduğunu biliyor.  ekim seyrek kalmış olabilir nacizane fikrim bunu toppikle telafi etmek yerine revizyon ekimini düşünmeliyiz.
hocam zaten sık olan bir saça toppik kullanmam fakat ince telli ışık altında deri gözüküyorsa napacak birşey kalmıyor. yada arkadaşın dediği sadece özel günlerde kullanmak lazım

Facebook Twitter Instagram