Gönderen Konu: Samumed  (Okunma sayısı 1815 defa)

ahmetbird

• Full Member
Samumed
« : 21 Temmuz 2021, 21:30:05 »
Samumedin piyasaya süreceği ilaç noldu bilen var mı ben en son faz 3 çalışmaları bitti diye okudum bir yerden ama piyasaya falan ne zaman sürülür acaba
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
Ynt: Samumed
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2021, 07:01:49 »
Samumedin piyasaya süreceği ilaç noldu bilen var mı ben en son faz 3 çalışmaları bitti diye okudum bir yerden ama piyasaya falan ne zaman sürülür acaba
Evet bu ilac ne oldu arkadaslar ve ne olacak bu ilac sizce sac cikarticakmi  kacinci yuzdildayiz bilim bu sac konusuna hala csre bulamadi atomu parcaliyorlar molekullere ayiriyirlar ama bu sacin caresini bulamiyorlar

ibalbayrak

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2021, 04:28:59 »
Faz 3 1 yıl sürecekti faz 3 bittiyse piyasaya çıkar tabi ruhsat alabilirse
Faz 2 3 ayda %10 saç yoğunluğunu artırmış
Bu ilaç finastanda minoxtanda farkli mekanizma ile çalışıyor umarım yakın zamanda çikar fakat şöyle bir sıkıntı var yeni çıkan ilaçlar aşırı pahalı oluyor genelde😂
  • Medikal Tedavi Finasterid-trixovell-minoxidil
Medeks saç ekimi sonuçları
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2021, 21:16:05 »
Insallah buda bos cikmaz

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2021, 11:19:05 »
Insallah buda bos cikmaz

Boş değil ama beklenileninde altında olan bir ürün olacak gibi geliyor bana ama yine de bekliyorum

Sawpoo Şampuan

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2021, 21:23:13 »
Boş değil ama beklenileninde altında olan bir ürün olacak gibi geliyor bana ama yine de bekliyorum

Bos derken boyle umut verip 2021 in basi deyip bir 5 sene daha harcamazlar insallah

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2021, 07:48:15 »
Bos derken boyle umut verip 2021 in basi deyip bir 5 sene daha harcamazlar insallah

o konuda haklısın

Sawpoo Şampuan

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2021, 12:01:52 »
Lan cacık cacık anlayın artık şunu kel umudu da ne tükenmez bir umutmuş ya

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2021, 13:06:14 »
Lan cacık cacık anlayın artık şunu kel umudu da ne tükenmez bir umutmuş ya

Hahaha   :D:D

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2021, 13:08:04 »
medyadan öyle nefret ediyorum ki,bundan bir iki sene evvel mucize türkün şirketi saç ilacını buldu diyenler bugün noldu bu ilaç, niye açıklama yapılmıyor ve sürekli bahaneler üretiliyor,diye hiç haber yapmıyor,niye şirketin ismi değişti,bir başarısızlıkları var da onu mu unutturmaya çalışıyorlar,osteoartriti çözdük diyen adamlar daha kıldan tüyden meseleyi çözememiş,bahane uydurup duruyor diye kimse tarafından açıklama yapılmıyor

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2021, 01:59:11 »
İsim değiştirdiklerine göre bu da Bedrettin dalana ait  üniversitesinin ilaçı gibi fos çıkacak
  • Yaşınız 49

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Ağustos 2021, 12:01:20 »
Yokmu yanı boyle bır ılac bosmu cıkıcak buda sımdı ?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Ağustos 2021, 12:15:12 »
Beyler başka bir saç forumu var bilirsiniz belki, saç tedavileri konuşuluyor daaha çok. Link veremiyorum ama saç konularını araştıranlar bilir, Miracle adminin sitesi.

2015-2016larda yüzlerce hevesli konuşmalar geçmiş, yeni açıklanan çalışmalar, bunların hedef tarihleri va vsler konuşulmuş. O zamanlara bakınca 2020de bilemedin 2021de bitecek bu iş kanısındaymış neredeyse herkes. Şimdi bakıyorum da, hala aynı noktadayız. Boşuna büyük umutlara kapılmayın.

Mutsuz vaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 06 Ağustos 2021, 19:09:51 »
Beyler başka bir saç forumu var bilirsiniz belki, saç tedavileri konuşuluyor daaha çok. Link veremiyorum ama saç konularını araştıranlar bilir, Miracle adminin sitesi.

2015-2016larda yüzlerce hevesli konuşmalar geçmiş, yeni açıklanan çalışmalar, bunların hedef tarihleri va vsler konuşulmuş. O zamanlara bakınca 2020de bilemedin 2021de bitecek bu iş kanısındaymış neredeyse herkes. Şimdi bakıyorum da, hala aynı noktadayız. Boşuna büyük umutlara kapılmayın.
Kardesım korona olmasa belkıde bıtıvektı nerden bılıyorsun belkıde bu samumed basarılı olucak  koc holdıngden bıle degerlı fırma  adını neden lekelesın …
Bunsac olayına artık bır cozum bılunması gerekıyor cok zor bır sey olmamalı bence yeterınce bıtce ayrılıp arastırılmıyor ortada o kadar mutsuz ınsan varken be bır onsanı bu kadar etklıyorken bunun cozumunu bulmaları lazım .. Veya sac ekımınde baska bır method lazım  donor konusunu cozucek veya zengınlestırıcek bır method ..

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #14 : 06 Ağustos 2021, 20:35:59 »
bence de çözülmeli fakat saç dökülmesi için harcanan paralar ortada minoxidil, propecia, saç ekimleri, şampuanlar, serumlar bu çok büyük bir sektör bu sektörü tek 1 ilaçla bitirebileceklerini sanmıyorum benimde gönlüm işe yaraması ve piyasaya sürülmesi yönünde o yüzden merak ediyorum neler dönüyor çıkartacaklar mı çıkartmayacaklar mı?

Sawpoo Şampuan

Facebook Twitter Instagram