Gönderen Konu: 3 aylık min-dut losyon sonuçları  (Okunma sayısı 22228 defa)

Jasonkenn

• Full Member
3 aylık min-dut losyon sonuçları
« : 22 Temmuz 2021, 16:13:01 »
23 yaşındayım Bu siteye cidden çok şey borçluyum benden önceki arkadaşlar konularından sonra çok motive olmuştum ben de bir konu açayım dedim.

İlk resim tedaviye başlamadan bir önceki gün güneş ışığı altında çekildi 2.resimi ise yarım saat önce çektim benzer ışık altında olmasına özellikle dikkat ettim.

Tedavim:Sabah akşam 5 fıs minoksil forte %5

İlk ay düz minoksil kullandım 2.ay 8 tane dut ekledim 1 şişeye 3.ay 14 tane dut attım

Xpecia sabah akşam 1 toplam günde 2 tane

3 günde bir dermastamp ile iğneleme

Omega 3

Arjinin 5mg

Solgar biotin 5 mg

Yan etki:0 yan etki gördüm hatta düzenli cinsel hayatım olduğu için rahatlıkla söyleyebilirim ki gelen özgüven sayesinde eskisinden çok ama çok ama çok daha iyi bir duruma geldim

Yapacaklarım:Dut sayısını 10 a düşürüp haftanın 3 günü yani bşr gün alıp bşr gün almayıp propecia kullanmak ve minoksili sadece akşamları 10 fıs olacak şekilde kullanmak

Tavsiyelerim:Ben haftanın 5 günü düzenli ağırlık idmanı yapıyorum beslenmeye vs dikkat ediyorum sigarayı bu dönemde çok az kullanmaya başladım inşallah yakın zamanda tamamen bırakıcam evet dht nin birçok özelliği var ve baskılamak sorun yaratabilir fakat bu yan etkileri azaltmak bizim elimizde saç psikolojisinin
ne kadar kötü olduğunu çok ama çok iyi biliyorum finasteride geçmeyi düşünmemin sebebi de o psikolojiye bir daha girmemek o yüzden benim gibi aşırı derecede kafaya takıyorsanız önlemlerinizi alıp başlayın hiç vakit kaybetmeden

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: 3 aylık min-dut losyon sonuçları
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2021, 16:14:49 »
Psikopat gibi sürekli saçlarımı çektiğim için galeride bulunan birçok fotoğrafı seçip gün içerisinde konuya ekleyicem

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2021, 18:47:00 »
Saçının ilk halinin daha iyi bir görüntüsü var mı ?

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2021, 18:52:07 »
Saçının ilk halinin daha iyi bir görüntüsü var mı ?

Uzun hali böyleydi tedavi öncesi kısa kesip tedaviye başladım bu iyi hali ama ışıksız ortamda çekildi

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2021, 19:50:21 »
O açıklık kapandımı peki uzun olduğu için anlaşılmıyor . Bende 2 aydır min dut sürüp xpecia içiyorumda bende değişim olmadı birşey önerir misin ekstra olarak

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2021, 20:02:11 »
O açıklık kapandımı peki uzun olduğu için anlaşılmıyor . Bende 2 aydır min dut sürüp xpecia içiyorumda bende değişim olmadı birşey önerir misin ekstra olarak

Kapandı tamamen sadece tepe tarafında döner gibi olan üst bölgede ufak bir açıklık var ama o liseden beri vardı zaten şuanki saçımı korusam yeter bana

Bana kalırsa mutlaka iğneleme ekleyin haftada 2 olacak şekilde

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2021, 21:09:39 »
Dutun etkisi olmamis olabilir. Sadece min 3ay sonunda etkisini göstereme başlıyor. Fine baslaman cok iyi ben de ilerleyen zamanlarda basliycam.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 22 Temmuz 2021, 21:17:56 »
Dut dediğiniz hangisi
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2021, 21:19:22 »
Kapandı tamamen sadece tepe tarafında döner gibi olan üst bölgede ufak bir açıklık var ama o liseden beri vardı zaten şuanki saçımı korusam yeter bana

Bana kalırsa mutlaka iğneleme ekleyin haftada 2 olacak şekilde
Teşekkür ederim tavsiyen için. Finasteride’ e ne zaman başlayacaksın.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2021, 21:23:00 »
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2021, 21:35:36 »
 fayda aldığın tedaviyi bozarsan bu haline geri gelmen zor olabilir.finasterid ekliyeceksen proscar zaten hapın atası fazla para vermene gerek yok.minoxu tek kullanıma dusurursen aldığın faydada dusucektir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2021, 22:11:24 »
Teşekkür ederim tavsiyen için. Finasteride’ e ne zaman başlayacaksın.

Sakallarımın çıkmasını bekliyorum aynı zamanda sakal için de minoks kullanıyorum muhtemelen 2 aya başlarım zaten o zamanlar döngüye denk geliyor

Jasonkenn

• Full Member
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2021, 02:13:48 »
Az önce farklı ışık açılarından çektiğim fotoğraflar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2021, 12:19:38 »
Saç kalitesi artmış gibi duruyor fotolardan ama hem açılar hem ışık net yorum yapmayı zorlaştırıyor. Eski yeni halleri aynı açı ve ışıkta var mı acaba kardeşim
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

cafer123

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 19 Ağustos 2021, 13:39:46 »
kardeşim önce ve sorması için net resimler atar mısın
  • Ekim Tarihi: 01.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi kkl
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 26