Gönderen Konu: Serkan aygın  (Okunma sayısı 3113 defa)

Nrh01

• Sr. Member
Serkan aygın
« : 24 Temmuz 2021, 15:07:45 »
Herkese merhaba Ekim için s.aygın ve medeks arasında ikilemdeyim medeksin son dönemdeki fiyat performans olayı bana cazip geldi fotoğraf atıp bilgi aldım ama Serkan aygın daha tecrübeli ve profesyonel bir hoca bildiğim kadarıyla onlara da fotoğraf attım geri dönüş bekliyorum açık alan çok olduğu için iki Ekim düşünüyorum medeks çoklu greft çalıştığı için biraz çekiniyorum ama Serkan aygın konusunda neredeyse hiç şikayet yok

Nrh01

• Sr. Member
Ynt: Serkan aygın medeks arasında tercih hangi taraf olmalı
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2021, 15:12:08 »
Bunlarda fotolar tavsiye ve öneri için şimdiden teşekkürler
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2021, 12:55:37 »
Yok mu zehirli oku çıkaracak biri  :-\
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2021, 14:49:41 »
Ben medekste ektirdim herkese de tavsiye ederim alanınız geniş Medeks derim fakat 2 seans olarak planlama yapılmasını tavsiye ederim tek seanSta kapanmaz bu açıklık

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2021, 19:24:03 »
Ben medekste ektirdim herkese de tavsiye ederim alanınız geniş Medeks derim fakat 2 seans olarak planlama yapılmasını tavsiye ederim tek seanSta kapanmaz bu açıklık
bende başta medeks düşünüyordum hatta foto atıp bilgi aldım seans konusunda bende aynı fikirdeyim iki seans yapacam zaten ama Serkan aygının ekimlerinide görünce kararsız kaldım s.aygın sakaldan da ekleme yapıyor ama bende sakal gür değil öbür taraftan medeks çoklu greft çalışıyor
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2021, 22:48:52 »
bende başta medeks düşünüyordum hatta foto atıp bilgi aldım seans konusunda bende aynı fikirdeyim iki seans yapacam zaten ama Serkan aygının ekimlerinide görünce kararsız kaldım s.aygın sakaldan da ekleme yapıyor ama bende sakal gür değil öbür taraftan medeks çoklu greft çalışıyor
medeksrw sakal alımı yapıyor diye biliyorum ama donör alan 2 seansı kaldırır. Kime yaptırırsanız yaptığın tek seanstan uzak durun 2 seansa ihtiyacınız var

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2021, 10:26:50 »
++++Bende medeksçiyim :)
Ama 2 seans planlama yaptır arkadaş doğru söylemiş Medeks zorlar tek seansa hasta isteği üzerine genelde ama 2 seans planlama olsun temiz olsun alan geniş riske girmeyin isteğinize yok demezler

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Temmuz 2021, 11:45:49 »
medeksrw sakal alımı yapıyor diye biliyorum ama donör alan 2 seansı kaldırır. Kime yaptırırsanız yaptığın tek seanstan uzak durun 2 seansa ihtiyacınız var
bu açıklığa tek seans intihar olur zaten medekste iki seans dedi zaten ilk ekimden sonra en geç 1 yıl sonra ikinci seansı yapacam ama donör iki seansı kaldırır mı ondan korkuyorum medeks ilk seansta bile hiç 5bin greftten aşağı ekmez heralde
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2021, 11:52:14 »
++++Bende medeksçiyim :)
Ama 2 seans planlama yaptır arkadaş doğru söylemiş Medeks zorlar tek seansa hasta isteği üzerine genelde ama 2 seans planlama olsun temiz olsun alan geniş riske girmeyin isteğinize yok demezler
eyvallah hocam riske girmeye hiç niyetim yok 2 seans olacak zaten ama işte hangi merkez daha iyi iş çıkarır onda kararsız kaldım macera arasaydım direk arenamede giderdim tek seans için  ;D ;D
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2021, 00:45:26 »
Bu saça 2 bilemedin 3 seans gerekir en temizi riske gerek yok önce ön orta sonra tepe

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 27 Temmuz 2021, 00:50:29 »
Bu saça 2 bilemedin 3 seans gerekir en temizi riske gerek yok önce ön orta sonra tepe
ne yaptın hocam 3 seans 3yıl 30bin 😱😱
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Temmuz 2021, 14:13:13 »
Bu benzer açıkllıklar da merkezlerinde hatası tek seansta kapatmaya çalışmak hem kendi başarılarına gölge düşürüyorlar hemde kapanmadı istediğim gibi olmadı diye konu açıp ekim merkezlerine saydırıyorlar. İnsanlar kellik derecelerinin farkında değil saç ekiminden imkansızı bekliyorlar. Bence 3 ekim ile ancak sık güzel bir sonuç olur 2 ekimle eh işte

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Temmuz 2021, 15:01:36 »
2 merkez de oldukça fazla olumlu sonucu olan merkezler, bence birini seçsem diğerine haksızlık etmiş olurum herhalde.
En doğru Kararı sonuçları inceleyerek siz karar verirsiniz.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 27 Temmuz 2021, 17:03:38 »
Bu benzer açıkllıklar da merkezlerinde hatası tek seansta kapatmaya çalışmak hem kendi başarılarına gölge düşürüyorlar hemde kapanmadı istediğim gibi olmadı diye konu açıp ekim merkezlerine saydırıyorlar. İnsanlar kellik derecelerinin farkında değil saç ekiminden imkansızı bekliyorlar. Bence 3 ekim ile ancak sık güzel bir sonuç olur 2 ekimle eh işte
tek seans konusunda sonuna kadar haklısınız hocam ben ilk Ekim'de önler sık olacak şekilde ortaya kadar ikinci Ekim'de verteksi toparlayacak bir planlama yaptırmayı daha mantıklı buluyorum ilk iki ekimim iyi ellerde yapılırsa üçüncü Ekimi sıklaştırma için bulunduğum şehirde de yapabilirim maliyet olarak benim içinde daha uygun olur ayrıca 2 Ekim başarılı olsun aynaya baktığımda tarayacak saçım olsun onada razıyım
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 27 Temmuz 2021, 17:09:24 »
2 merkez de oldukça fazla olumlu sonucu olan merkezler, bence birini seçsem diğerine haksızlık etmiş olurum herhalde.
En doğru Kararı sonuçları inceleyerek siz karar verirsiniz.
eyvallah leo senin ilk Ekim güzeldi ikinci ekimi de takipteyim inşaallah istediğin gibi olur
Ben medeks çoklu greft çalışıyor ya ikinci Ekim için sıkıntı olurmu acaba diye çekiniyorum yoksa dediğin gibi 2 merkezde iyi Serkan aygın dan cevap bekliyorum ona göre yol haritamı çizicem
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram