Gönderen Konu: YAŞ 22, TAVSİYE-YARDIM LÜTFEN (fotoğraflı)  (Okunma sayısı 739 defa)

halil46

• Yeni üye
  • *
YAŞ 22, TAVSİYE-YARDIM LÜTFEN (fotoğraflı)
« : 28 Temmuz 2021, 20:07:43 »
1) Herkese merhaba, 22 Yaşındayım.

2) 3-4 Senedir dökülmem var.

3) Agresif bir dökülmem yok.

4) Saç dökülmesi ''şakaklardan'' başladı, 4-5 aydır tepe bölgem seyreliyor.

5) Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.

6) Kan değerlerime baktırdım bir sorun yok, dökülmem sanırım genetik, zaten amcam-dayım-babam da kel. Şampuan olarak 6 senedir Bioxcin kullanıyorum.

Saç ekimi için çok mu erken?  Açıkları kapatmak için veya olanı güçlendirmek için ne yapmalıyım? Bioxcin keratin complex kullanmayı düşünüyorum, lütfen bana yardım edin... Böyle gözükmek istemiyorum.

halil46

• Yeni üye
  • *
Ynt: YAŞ 22, TAVSİYE-YARDIM LÜTFEN (fotoğraflı)
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2021, 20:08:21 »
Eklemeyi unutmuşum saçlarımda 2 senedir egzama problemi var.

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2021, 20:10:21 »
ben 22 de ektirdim şimdi 29'um haziran başında bi daha ektirdim. ben memnunum ama herkeste böyle sonuçlanmayabilir
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2021, 21:32:30 »
Bildiğinin aksine agresif gidiyor dikkat etmeni öneririm.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

halil46

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2021, 21:34:22 »
ne yapmalıyım ??

halil46

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2021, 21:49:17 »
Bildiğinin aksine agresif gidiyor dikkat etmeni öneririm.
ne yapmalıyım?

Vio

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2021, 00:05:17 »
1) Herkese merhaba, 22 Yaşındayım.

2) 3-4 Senedir dökülmem var.

3) Agresif bir dökülmem yok.

4) Saç dökülmesi ''şakaklardan'' başladı, 4-5 aydır tepe bölgem seyreliyor.

5) Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.

6) Kan değerlerime baktırdım bir sorun yok, dökülmem sanırım genetik, zaten amcam-dayım-babam da kel. Şampuan olarak 6 senedir Bioxcin kullanıyorum.

Saç ekimi için çok mu erken?  Açıkları kapatmak için veya olanı güçlendirmek için ne yapmalıyım? Bioxcin keratin complex kullanmayı düşünüyorum, lütfen bana yardım edin... Böyle gözükmek istemiyorum.
Dht baskılamazsan 3-4 yıla kalmaz nw7 sin. Dökülen bi daha çıkmayacak ama dökülmeni durdurabilirsin forumda medikal tedaviler kısmından finasteridi araştırmanı öneririm.   şampuan bakım yağı krem dışardan minoksil harici uygulayacağın topikal ürünlerin hepsi para tuzağı bayanlarda işe yarar o ürünler erkeklerin sıkıntısı çok başka..
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2021, 01:19:18 »
bence hem dht önleyici bir tedavi başla hemde ön tarafa özellikle thempleleri dolduracak şekilde bir ekim yaptır .beklersen bu işin sonu yok en son norwood 6 ya kadar gider ve ondan sonra yapacağın saç ekiminin bir başarısı olmaz zaten.
burda önemli olan işinin ehli, kendi saçlarına zarar vermeyen, yüksek çıkış başarısı elde edebilen ve max greft çalışmayan bir yerde saç ekimini yaptırman olur.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2021, 09:59:00 »
Sadece şakakalara bir ekim düşüne bilirsin güzel bir ön çizgi ile sonra var olan saçlarını korursun ileride tepe de açılıyor ortada seyrekleşecek bir ekim daha düşünürsün. Çok moralini bozuyor ise yoksa biraz daha bekle

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #9 : 29 Temmuz 2021, 15:03:40 »
Bence saçın için kesinlikle tek ekim düşünme, genç yaşta saç ektirenler de var elbet.. Önerim ilk ekiminde sadece ön şakak kısmına ve ön taraftaki var olan saçlarının arasına ekimini yaptır. Tabi arkadaşların da dediği gibi bu ekimi kendi saçlarına zarar vermeden yapabilecek bir ekim merkezine yönel. Bunun için de araştırmanı iyi yap. Senin yerinde olsam kışa girerken ekimimi yaptırırım. Verteks için beklemede kalıp en az bir 5 yıl sonra 2.ekimi yaptırırdım hem o süreçte kendi varolan saçlarında da elbet dökülme olacak, ortadan arkaya doğru bir ekim planlanır. Sadece stres yapma döküleceği varsa dökülüyor olacağına bırak. Tedbirini alırken sakin ol benden sana bir abi tavsiyesi, hakkında hayırlısı olsun
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2021, 17:26:14 »
Medikal tedaviye yönelmelisin araştır bi doktora git saçlar çok cansız duruyor benimle aynı yaştasın benimde şataklarım geride ama seninki uzatsan kapatıcı olmayacak kıvama gelmiş tedaviyle koruyup  ekim yaptıra bilirsin bu seni uzun bi süre güldürür  karar senin

Facebook Twitter Instagram