Anket

Evet doğru hoca
6 (37.5%)
Hayır yanlış hoca
10 (62.5%)

Toplam Oy Verenler: 16

Gönderen Konu: Vitor Pereira  (Okunma sayısı 1532 defa)

emekli kel

• Hero Member
Vitor Pereira
« : 31 Temmuz 2021, 20:55:06 »
 Ben istemezdim.Daum bundan faydalı olurdu .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Vitor Pereira
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2021, 12:18:24 »
 Hocayı bastan beri sevmedim tek avantajı takımı tanıyan biri olması.Daum daha iyi olurdu.Transferler bende genc istiyorum gidip ölmüş eşekleri getirip türk futbolunun parasını van persi falcao gibi işi bitmişlere verceğine gencler iyidir ama serhat tuncay gibi çıkmalı gencler genc transferlerde takıma bir katkı veremezse koçun artık sığıncak bahanesi kalmıcak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2021, 20:39:16 »
 mesudun yapamadığını 20 yasındaki muhammed yapıyorsa dunya yıldızı denilen ölmüş eşeklere neden dünya para veriyoruz. hep soledim bunu bizi genclerimiz kurtarcak nica serhatlar tuncaylar bulmak zorunda fb.gs zamanında okanlar turgaylar hakanlar arifler ergunler kaç yasındaydı

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2021, 11:34:29 »
başaralı olamayacak bence zaten oynatmaya çalıştığı futbol ortada 3-4-3 oynarmı fb  aklım almıyor italya milli takımı zanetti galiba takımı  patlar bu sistem ilk yarı bitmeden kovulur hoca her sene aynı manzara

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2021, 13:00:43 »
 3 senenin 2sini hoca olmayan emreyle bitirion uefa maçına çıkıon yedeğin yok ee bu koç türkiyenin en zenginiydi avrupa yıldızlarını getircekti.bu hoca niye geldi yeniden yarın obur gn 3 4 3 ten vazgeccek 4  4 2  4 3  3  3 5 2 cart curt sallıcak bişiler kendini bilmiyor ne yaptığını değişmesi gereken yonetim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2021, 19:25:18 »
 .
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 20:28:25 Gönderen: emekli kel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2021, 21:21:22 »
 şenol güneş olsu fatih terim olsun bunlar türk futbol tarihinin altın isimleridir.ama artık yasları gereği miladını doldurdular.terim ne kadar önce bırakırsa gsye o kadar kardır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2021, 14:49:45 »
 daumun adı anılıyor aykutlada gorululmuş diyorlar aman o geliceğine bu bile kalsın.aslında ersunada hitap eder bu kadro.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2021, 15:08:57 »
daum yaşıyor mu başkan ben kadayıfa döndüm o hala hoca mı :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2021, 15:52:58 »
 :)hoca baskan kurt bekliyor senelerdir fbyi

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2021, 16:24:31 »
Kayseri ve GS maçlarını kaybederse takımda kalacağını sanmıyorum.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2021, 18:25:09 »
 kazansa ne olcak kaybetse ne olcak getir bari hemen daum ersun vs.. bu hocaya bastan beri 3kağıt peşinde gozunde bakıyorum mahmut uslu istemedi menejeri getirdi kendi ilk gun gitmeye kalkt bize 3 kağıt yapmaya kalktı diyor.değil bu 2 maçı onundeki 5 maçı kazanıp 15 puan alsa ne olcak sonra gene dusus

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2021, 12:24:59 »
 yonetim istifasını istiyor ne vercek.kovulursa 2.5 sene daha takım calıstırmadıkça fbden para alcak anlaşma gereği.gider yorumculuk yapar 2.5 senede bıcır bıcır alır paraları.mahmut uslu diyorki buunu menejeri getirmişti bizi istememişti ilk gun 3kağıt yapıp kaçmaya kalktı.ali yoneticilik yapmadımı bunu getirdi.hepimiz biliyoruz bişi yapamayacağını hangi fblinin sampiyonluk umudu kaldı.alide kapasite yok klp baskanlığında çok capsız hoca dandik kadro yaramaz ne olcaktı baska.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Aralık 2021, 13:10:17 »
 RESMEN TAKIMI SABOTE EDİYOR BU DEĞİL BUNUU GETİREN SUÇLU.ALİ KOÇ İSTİFA.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Aralık 2021, 19:07:56 »
Abi izleme bizim ligi ya , aç izle premier ligi. Türkiye ligi her sene bir kaç teknik direktörün zengin olduğu bir lig. Geçen sene Erol bulut icin de aynısı oldu. Adam parayı kırdı. Şimdi de yine süper lig de birini çalıştırıyor.
Sanki taş atıp kolu yoruluyor adamların.

Facebook Twitter Instagram