Gönderen Konu: Ankara Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi  (Okunma sayısı 1383 defa)

hfatih

• Yeni üye
  • *
Ankara Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« : 01 Ağustos 2021, 15:19:00 »
Ankara'da kendisi ya da tanıdıkları saç ekimi yaptıran arkadaşlar tavsiye verebilir mi?

İstanbul'u bilmediğim be daha masraflı olacağını düşündüğüm için düşünmüyorum. Sizce pişman olur muyum?

Saç ekim merkezleri kredi kartına taksit yapıyor mu?

Soulfly

• Sr. Member
Ynt: Ankara Saç Ekim Merkezi Tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 05 Ağustos 2021, 11:18:15 »
ankara için şahin çelik benim favorim fiyat performans olarak

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2021, 00:49:23 »
Hocam eğer bütçeyi sorun etmeseydiniz sadece tek bir şehir de kalmamanızı önerirdim ama fiyat performans ve bulunduğunuz şehir açısından ben de şahin çelik öneririm, İstanbul da size önerebileceğim merkezlerin çoğu şahin çelikten pahalı cunku.

hfatih

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2021, 18:49:56 »
ankara için şahin çelik benim favorim fiyat performans olarak
Hocam eğer bütçeyi sorun etmeseydiniz sadece tek bir şehir de kalmamanızı önerirdim ama fiyat performans ve bulunduğunuz şehir açısından ben de şahin çelik öneririm, İstanbul da size önerebileceğim merkezlerin çoğu şahin çelikten pahalı cunku.

Cevaplar için teşekkür ederim.

Şahin Bey'in merkezine gittim. Saçım için çok iyimser değildi. Ensedeki saç kalitesi iyi dedi ama kulak üstlerini- yan tarafları beğenmedi. Evde tıraş oluyorum ondan kaynaklı olarak görüntünün yanıltabileceğini söyledi. Bazı testleri yaptırmamı ve saçın biraz daha uzadığında görmek gerektiğini söyledi ve çok acele etmemem gerektiğini belirtti.

27 yaşındayım 17 yaşımdan beri yoğun dökülme var. Yıllardır ektirmeyi bekliyorum. Bu yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım. Şahin Bey ekim yöntemiyle vs. alakasının olmadığını söyledi ama sizce başka yerlerden de fikir almalı mıyım?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2021, 00:53:40 »
Yani fikir almanızda elbette fayda var , bütçe sıkıntıysa medeks ile görüşebilirsin fiyat olarak şahin çelik ile yakın fiyatları.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Ağustos 2021, 13:39:58 »
Şahin çeliği araştırın
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member