Gönderen Konu: SAÇ ANALİZİ VE TAVSİYE!!  (Okunma sayısı 792 defa)

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
SAÇ ANALİZİ VE TAVSİYE!!
« : 03 Ağustos 2021, 15:18:09 »
21 YAŞINDAYIM VE BU DURUMDA OLMAK BENİ KÖTÜ ETKİLİYOR. DÖKÜLMEM 2 YIL ÇOK HIZLIYDI AMA ARTIK ÇOKTA HIZLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM. AİLEMDE BU DURUM GENETİK AMA BEN FAZLA STRESTLİ VE SAÇIMLA ÖNCEDEN ÇOK UĞRAŞTIĞIM İÇİN ERKEN DÖKÜLDÜ. SİZCE NE YAPMALI MIYIM? DÖNOR BÖLGESİNİ ÇOK YORMAYAN BİR YERDE İLK EKİMİ YAPTIRIP DAHA SONRA DÖKÜLMELERİN OLDUĞU YERDE İKİNCİ EKİMİMİ YAPTIRABİLİRM. TAVSİYELERİNİZE VE ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM. TEŞEKKÜRLER

Adar Kukilo

• Full Member
Ynt: 21 YAŞINDAYIM 6 AY SONRA SAÇ EKİMİ İÇİN ÖNERİLER
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2021, 15:29:01 »
 Asuman hanıma git yüzün gülsün forma sorarsan ya asmet ya medeks yada Serkan aygın derler bence Asuman hanım

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
Ynt: 21 YAŞINDAYIM 6 AY SONRA SAÇ EKİMİ İÇİN ÖNERİLER
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2021, 15:36:22 »
YAŞIM ÇOK GENÇ VE BRAZ KAYGIM VAR AMA PSİKOLOJİM GERÇEKTEN KÖTÜ ETKİLENİYOR ARTIK. İLERİDE VAR OLAN SAÇLARIM DA DÖKÜLÜRSE 2. BİR EKİM İÇİN DONÖR ALANI BIRAKACAK BİR EKİM YERİNE İHTİYACIM VAR BÜTÇEM İSE 10 15 BİN ARASI

Vio

• Full Member
Ynt: SAÇ ANALİZİ VE TAVSİYE!!
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2021, 16:25:29 »
21 YAŞINDAYIM VE BU DURUMDA OLMAK BENİ KÖTÜ ETKİLİYOR. DÖKÜLMEM 2 YIL ÇOK HIZLIYDI AMA ARTIK ÇOKTA HIZLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM. AİLEMDE BU DURUM GENETİK AMA BEN FAZLA STRESTLİ VE SAÇIMLA ÖNCEDEN ÇOK UĞRAŞTIĞIM İÇİN ERKEN DÖKÜLDÜ. SİZCE NE YAPMALI MIYIM? DÖNOR BÖLGESİNİ ÇOK YORMAYAN BİR YERDE İLK EKİMİ YAPTIRIP DAHA SONRA DÖKÜLMELERİN OLDUĞU YERDE İKİNCİ EKİMİMİ YAPTIRABİLİRM. TAVSİYELERİNİZE VE ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM. TEŞEKKÜRLER
Merkeze kadar vermeden önce medikal tedaviyle olanı korusan iyi edersin yoksa 2-3 sene içinde üst taraf komple açılır saçların çok cansız ve incelmiş finasterid araştırabilirsin. Bu halde ekim yaptırmanın bi anlamı yok 2 yıl sonra tekrar ekime ihtiyacın olacak
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

KırmızıKara

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2021, 16:43:03 »
Donör bölgeyi de görebilir miyiz?
  • Ekim Tarihi: 02.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 30

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2021, 16:57:07 »
Buyurun

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2021, 16:59:27 »
Saçları 0'a vurmuştum yeni yeni uzamaya başladı

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2021, 11:13:29 »
 Now 7bariz medikal tedaviyle ekim yaptırmaya bak dostum  biraz araştır tedaviyi sonrasında iyi bi merkezde yüzün güler forma iyi bak iyi araştır burda insanlar direk lafını esirğemeden yazıyorlar çoğu merkez gibi iyi çıkmış kişileri paylaşıp insanlara öyle olacak izlenimi vermiyorlar

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2021, 12:18:35 »
Kellik gerçekten adamı çok yaşlı gösteriyor üstüne alınma senin için demiyorum ama ileriki yaşları kast ediyorum.İleriki zamanlarda insanı en az 5 yaş yaşlı gösteriyor bence kelliğin en kötü tarafı bu.
Sana tavsiyem ekim yaptır ama olanıda korumak için medikal tedavilere yönel.Bir doktora git ve dht testi yaptır sonra başlayacağın tedaviler için kontrole gidip dhten nasıl etkilenmiş bu durumdan ona göre kullanıp kullanmamaya karar verirsin.yan etki görmezsen ve dht çok aşırı düşmezse senin çaren saç ekimi artı medikal tedavi olur ama  kulaktan duyma bir merkeze kesinlikle karar vermemelisin forumu takip et ve önerilere kulak ver sonra pişman olma.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2021, 18:58:42 »
Dökülmen devam edecek yaşında erken
Öncelikle saçları güçlendirmelisin dökülmeni durdurmalısın çünkü ekim ile daha çok gider saçlar incelmiş

Sonra ön orta ekimi sadece tepe ye girmeden 2 sene sonra duruma bakarsın kayıba göre ön orta ve tepe ekimi tekrarlanır

Ya da 3 sene daha beklersin
Global Moderator

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2021, 22:27:22 »
Kellik gerçekten adamı çok yaşlı gösteriyor üstüne alınma senin için demiyorum ama ileriki yaşları kast ediyorum.İleriki zamanlarda insanı en az 5 yaş yaşlı gösteriyor bence kelliğin en kötü tarafı bu.
Sana tavsiyem ekim yaptır ama olanıda korumak için medikal tedavilere yönel.Bir doktora git ve dht testi yaptır sonra başlayacağın tedaviler için kontrole gidip dhten nasıl etkilenmiş bu durumdan ona göre kullanıp kullanmamaya karar verirsin.yan etki görmezsen ve dht çok aşırı düşmezse senin çaren saç ekimi artı medikal tedavi olur ama  kulaktan duyma bir merkeze kesinlikle karar vermemelisin forumu takip et ve önerilere kulak ver sonra pişman olma.

|-onayisareti-|

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2021, 16:21:27 »
@Hintell hocam yani saçımı güçlendireyim İStanbul Hukuktayım ben zaten Asuman Hair'i düşünüyorum. 6 ay güçlendirme için neler kullanmalıyım ya da 6 ay süresi az olursa ne kadar bekleyip ön tarafa ya da dökülen her bölgeye ekim yaptrımalıyım?
Bu medikal tedavileri uzun süre mi kullanmamız gerekiyor?
Bizim sülalede bazı kişilerin çocukları olmuyor bu durumu da dikkate alarak hangi yöntemleri önerirsiniz?
6 aylık süre yeter mi yoksa medikal tedaviyi daha uzun süre mi yapmam gerekir?
Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.

furkanozdemiiir

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Ağustos 2021, 16:44:09 »
Bir de donör bölgemin durumu nasıl? 6 ay sonra ekim yaptırsak daha sonra dökülmede tekrar ekim yaptırabilir miyiz?

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2021, 17:40:58 »
Manuel ekim yaptırırsan 7000 civarı iki ekim rahat çıkar ama mikromotor max 5000 greft çıkar bence.

Qur

• Full Member
« Yanıtla #14 : 08 Ağustos 2021, 17:58:59 »
Donör ortalama gibi. Uzun görmek lazım bir de. 21 yaşına göre verteks dökülmen fazla. İlerde ikinci bir ekim istiyorsan verteksi gözden çıkar bence. Ekimle kurtarmaya çalışma. Orta ve ön kısma yoğunlaş. İlerde ikinci bir ekimle yine ön orta kısma bir sıklaştırma yaptırırsın. Asuman hair iyi bir tercih bu arada.

Facebook Twitter Instagram