Gönderen Konu: Bu Saça Çare Var Mı  (Okunma sayısı 959 defa)

HeyKel6534

• Yeni üye
  • *
Bu Saça Çare Var Mı
« : 15 Ağustos 2021, 18:02:25 »
Lise yıllarından beri dökülmem devam ediyor ailemde baba dayı amca hepsi kel  >:(
Son beş aydır dökülme arttı ve seyreklik iyice oluşmaya başladı dökülme devam ediyor .
Daha önce hiç bir tedavi yöntemi kullanmadım .
Siz değerli site üyelerinden bu saç için ne yapabilirim ne yapmam gerek vb konularda tavsiyeler öneriler bekliyorum . Şimdiden herkese teşekkürler ederim.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu Saça Çare Var Mı
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2021, 18:25:45 »
Doktora git kardeşim ...kurtarılir bu saçlar...tedaviye başlamalısınız...kendi haline birakirsaniz silme kel olursunuz...

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2021, 18:44:58 »
Genel seyreklik var dupa tipi sanırım.Fine başla istersen.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2021, 18:45:09 »
Forumda finasteridi araştırın derim.

Size tedavi önerisi olarak göndermiyorum ama kendi deneyimlediğim finasterid konusuna bu konudan göz atabilirsiniz. Hemen hemen sizin yaşlarınızda kullanımına başlamıştım. Şuan saç ekimi ile beraber dökülmemiş saç görüntüsüne sahibim. Yan etkileri mevcut o nedenle iyi araştırmalı ve doktor kontrolünde kullanılmalı.

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2021, 18:46:20 »
medikal tedavi çok güzel toparlar bu saçı diye düşünüyorum. doktora git kan değerlerine vitamin durumuna baktır.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

HeyKel6534

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2021, 17:08:51 »
Doktor olarak hangi bölüme gitmem gerekir. Ve tedavi olarak nasıl bir yol izlemem gerekir .

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2021, 21:19:53 »
Doktor olarak hangi bölüme gitmem gerekir. Ve tedavi olarak nasıl bir yol izlemem gerekir .

Cildiye.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2021, 12:37:07 »
medikal tedavi çok güzel toparlar bu saçı diye düşünüyorum. doktora git kan değerlerine vitamin durumuna baktır.

aynen ...banada genetik dökülmeden ziyade daha farklı bir problem var gibi geldi.kan değerlerine özellikle vitaminlere baktır kardeşim.demir eksikliği,b ve çinko özellikle önemli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2021, 12:37:40 »
finasterid toparlar bu saçı
Global Moderator

leanord10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2021, 00:32:46 »
Bu saçlar çok rahat kurtarılır
  • Ekim Tarihi: -
  • Ekim Merkezi ismi -
  • Greft Miktarı -
  • Medikal Tedavi Günlük Bioxcin

Hakan Erdem

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2021, 10:42:43 »
Donor bolgesi zayif, seyrek alan cok genis. Sac ektirme.
Erkek tipi dokulmeye benzemiyor hakikaten. Bu iyi birsey. Dermatolog fikri almak gerekli.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2021, 12:40:42 »
Erkek tipi bence ... şakakda açılma...verteksde ssyrelme var ..evet başka bölümlerde de seyreklik var ama herkesin aynı olmuyor erkek tipi saç dökülmesinde..şöyle bir durum daha varbki kafada çok saç var kurtarılabilir...doktora gidin ve öyle yada böyle tedaviye başlayın...kendi haline birakirsaniz yazık edersiniz ..

Facebook Twitter Instagram