Gönderen Konu: şu donör bölgesi iyi mi sizce?  (Okunma sayısı 685 defa)

eleanorrigby

• Yeni üye
  • *
şu donör bölgesi iyi mi sizce?
« : 25 Ağustos 2021, 20:47:34 »
Ortada aşağıya doğru inen bir açıklık var ama sanırım orada duracak :D Diğer kısımlarsa kalın telli ve sık görünüyor. Ne düşünüyorsunuz?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: şu donör bölgesi iyi mi sizce?
« Yanıtla #1 : 25 Ağustos 2021, 23:44:22 »
 güzel ama bu ekim finasterid ister
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Greftsiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2021, 15:52:02 »

Neden hocam?
Ekimden sonra finasterid kullanmanin mantigi ney merak ettigimden soruyorum .

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2021, 22:24:07 »

adamın donörü gayet güçlü kusura bakma ama yorumun çok saçma olmuş.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2021, 23:02:01 »
 donor için demedimki kendi saçında devam eden dokulme var açağıya doğruda iniyor donorude zayıflatcak guclenmemiş donor one tasınınca ordaki ömrü arkadaki kadar olcak.dokulme aşağıya iniyor ve kendi saçındada tepedede zayıflayan saçları var  oralardaki zayıflama dağılıcakta genetik dokulme bir ömür devam ediyor ve donor sınırsız değil olaya mantıklı bakarsan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2021, 01:03:06 »
donor için demedimki kendi saçında devam eden dokulme var açağıya doğruda iniyor donorude zayıflatcak guclenmemiş donor one tasınınca ordaki ömrü arkadaki kadar olcak.dokulme aşağıya iniyor ve kendi saçındada tepedede zayıflayan saçları var  oralardaki zayıflama dağılıcakta genetik dokulme bir ömür devam ediyor ve donor sınırsız değil olaya mantıklı bakarsan

Dostum donöre bakarak bu yorumları nasıl yapabiliyorsun helal olsun sana diyeceğim ama resimlere tekrar bakınca sanki tam tepeye ışık vurduğu için öyle çıkmış gibi geldi bana  :)
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2021, 01:07:08 »
Bana da vertexte seyrelme var gibi geldi ama ışık oyunu da olabilir
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2021, 06:04:48 »
 drlar yoğun ışıkta bakıp mezoterapi yaparlar genel saç içinde bu ekim finasterid ister tepe dahada seyrelicek.garantiye alsa işi birsey kaybetmez malum genetik dokulme bir omur devam eden surec ve donoru minimun kullanmak gerek.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2021, 06:27:49 Gönderen: emekli kel »

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Ağustos 2021, 10:11:39 »
Yaş kaç bu da önemli.

Burası dökülmez yaa dediğimiz yerler gitti. Arkadaşın vertexde de epey seyrelme var, açılma başlamış da olabilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Ağustos 2021, 10:51:17 »
 yaşı bende sorcaktım saçın onunude gormedik minyaturleşme varmı olanı korumaya almak en garantisi.tepedeki sorunu one gore 2 ile carp .doğal donoru yakalamak için 2 kat fazla greft harcanıyor tepe bir daha seyrelme yasarsa gene çok greft harcar tepeye

Facebook Twitter Instagram