Gönderen Konu: Saç ekimi için en ideal ay?  (Okunma sayısı 470 defa)

Kutadgu Bilig

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için en ideal ay?
« : 10 Eylül 2021, 21:46:35 »
Merhaba dostlar,

Saç ekimi icin özellikle sonbahar-kış aylari daha avantajli diyorlar.
Özellikle kış aylarinda müsteri potansiyeli azaldigi icin saç ekim merkezleri indirime gidiyormuş.

Bunu fark eden / tecrube eden oldumu? 8) 8) 8)

Tşk

Qur

• Full Member
Ynt: Saç ekimi için en ideal ay?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 23:08:49 »
Ekimin ilk 10 günü terlemeye dikkat etmen gerek. Uzun bir süre denize girmemelisin. Kafana uzun süre direkt güneş vurması zararlı denilmekte. Bunlara uyabilirim dersen bir farkı yok yaz-kış mevsimlerinin. Göz önündeki başarılı merkezlerde öyle bir indirim söz konusu değil. Sürekli müşterileri var.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2021, 00:30:37 »
Serin aylarda yapılması daha konforlu olur diye düşünüyorum. Tek problem terleme sıkıntısı ve güneş. Yoksa yazında saç ekimi yaptırılabilir ki ben yazın ektirmiştim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2021, 00:47:57 »
Yazın daha sıcak terleme oluyor hep bir de gündüzler daha uzun yaz aylarinda ..kış aylarinda gündüz daha kısa zaman daha çabuk geciyor sabırsızlar için ekstra bilgi :)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2021, 11:09:52 »
Bahar ve yaz aylarında yara iyileşmeleri daha hızlı olur deniyordu. Bence ilk bahar en güzeli. Ben Mayıs sonunda İstanbulda ektirmiştim. Evde uzun kollu ince bir gömlekle çok rahat terlemeden vakit geçirebilmiştim. Haziran sonuna kadar da bunaltıcı havalar olmuyor pek.

Benim favorim ilkbahar ayları olur.

Facebook Twitter Instagram