Gönderen Konu: Izmir saç ekimi?  (Okunma sayısı 900 defa)

Kutadgu Bilig

• Yeni üye
  • *
Izmir saç ekimi?
« : 10 Eylül 2021, 21:58:01 »
Selamlar herkeze,

Izmir için teknisyenlerin dışında uzman doktorlarin yaptığı saç ekimi kliniği önerisi veya deneyimi olan oldumu?

zebercet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Izmir saç ekimi?
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2021, 19:52:48 »
Dr. Sibel Ulusan medikal estetik hekimi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2021, 14:16:13 »
Sibel hanımı araştıra bilirsiniz
Global Moderator

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2021, 15:45:10 »
Hocam sahsi gorusum isin doktor yapmasi tabi arti ama bu bir estetik is oldugundan elinin yatkinligi da cok onemli , ikincisi de maddi durumunuzu bilmiyorum ama biraz daha zorlayip(yol,kalmak vs) diger sehirleri ankara ve istanbulu da arastirin derim . Egeli biri olarak bende oyle yaptim , sonra zaten icinize neresi sinerse oraya yaptiririsiniz forumda bir cok yararli ileti var, zaman ayirmanizda yarar var ileride en azindan okudum ve ben karar verdim keske okusaydim fln demessiniz. Simdiden iyi sanslar

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2021, 13:18:30 »
Hocam sahsi gorusum isin doktor yapmasi tabi arti ama bu bir estetik is oldugundan elinin yatkinligi da cok onemli , ikincisi de maddi durumunuzu bilmiyorum ama biraz daha zorlayip(yol,kalmak vs) diger sehirleri ankara ve istanbulu da arastirin derim . Egeli biri olarak bende oyle yaptim , sonra zaten icinize neresi sinerse oraya yaptiririsiniz forumda bir cok yararli ileti var, zaman ayirmanizda yarar var ileride en azindan okudum ve ben karar verdim keske okusaydim fln demessiniz. Simdiden iyi sanslar

Katılıyorum.
Yapan kişinin doktor olması veya işlemin hastanede yapılıyor olması biraz reklam oluyor.izmir de Sibel Ulusan dışında bunu yapan doktor yok sanırım Sibel hanımın da bir kaç ekibi var seçtiğiniz pakete göre ya ekip yapıyor ya Sibel hanım.doktor yapıyor diye büyük meblağlar ödemeyin bence biraz araştırın size daha yakın gelecek bi merkez veya kişileri bulursunuz umarım şimdiden hayırlı olsun 😊
🧔🏻‍♂️

Facebook Twitter Instagram