Gönderen Konu: hem fin kullanıyorum hem dut halada durmuyor Allah'ın cezasu daha ne yapmam gere  (Okunma sayısı 1306 defa)

Lana1900

• Jr. Member
  • **
Dostum sen ne.yapiyorsun yaw.Hem dut hem fin.Cok büyük risk alıyorsun dökülmen dursa bile vücudun ne kaldırır bunu.

Requiemm

• Sr. Member
hem fin hem dut kullaniyorum gecen gunde biotin ekledim  yani daha napayim bilmiyorum hala tutam tutam sac geliyor elime kafayi yiyecem

öncelıkle sakin ol.. yoğun stress ınsana yanlış karar aldırır. git once bır vitamın testı yaptırıp  saç dokülmenın AGA olup olmadığını anla. eğer kalıtsal dökülmeyse eğer  ıkısını bır arada kullanma arkadaşım. ya dut yada fin kullan napıyorsun öle 2 sı aynı anda kullanılır mı..  biraz zaman ver kendıne öle hemen 3-5 günde dökülmen sıfırlanmaz zaten bunları kullanınca

Snowly12

• Hero Member
Hocam bence duta ragmen sacin dokuluyorsa bu dokulme farkli sebeptendir. Dut nerdeyse 0 a indiriyor dht yi zaten.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Lauri

• Hero Member
hem fin hem dut kullaniyorum gecen gunde biotin ekledim  yani daha napayim bilmiyorum hala tutam tutam sac geliyor elime kafayi yiyecem

Ne kadar oldu oral antiandrojenlere başlayalı?

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ne kadar oldu oral antiandrojenlere başlayalı?
fin 10 aydir dut 1 aydir birgun fin birgun dut alıyorum suan

siyabentqxqx

• Sr. Member
Dostum sen ne.yapiyorsun yaw.Hem dut hem fin.Cok büyük risk alıyorsun dökülmen dursa bile vücudun ne kaldırır bunu.
dostum fin bende ne etki nede yan etki yapti o yuzden basladim andrejnler pek calismiyor bende sanki

siyabentqxqx

• Sr. Member
öncelıkle sakin ol.. yoğun stress ınsana yanlış karar aldırır. git once bır vitamın testı yaptırıp  saç dokülmenın AGA olup olmadığını anla. eğer kalıtsal dökülmeyse eğer  ıkısını bır arada kullanma arkadaşım. ya dut yada fin kullan napıyorsun öle 2 sı aynı anda kullanılır mı..  biraz zaman ver kendıne öle hemen 3-5 günde dökülmen sıfırlanmaz zaten bunları kullanınca
ailede dokulme var malsef daha once defalarca test verdim birsey çıkmıyor aslinda 10 aydir fin kullanıyorum etki gormeyince duta gecim dedim finide tak diye birakmiyim dedim bir gun fin birgun dut aliyorum yavas yavas tamamne duta gececen o yuzden

Facebook Twitter Instagram