Gönderen Konu: Xpecia 1.5 ay sonucu  (Okunma sayısı 1878 defa)

Octobe2

• Full Member
Xpecia 1.5 ay sonucu
« : 18 Eylül 2021, 18:23:47 »
Selam arkadaşlar ekimden bağımsız tepe bölgemde incelme vardı hafiften seyrek görüntü başlamıştı 1.5 ayı geçiktir xpecia kullanıyorum sabah akşam günde 2 tablet . Bugün tepeden bir fotoğraf çekeyim dedim ve oranın kapandığını farkettim gerçekten etkisi olacağını düşünmemiştim . Finasteride kadar etkili olmasa da xpecia da DHT blockluyor mu ? Yoksa içinde sadece saça faydalı şeyler mi var ?

Octobe2

• Full Member
Ynt: Xpecia 1.5 ay sonucu
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2021, 18:26:53 »
Bir de kaçıncı aydan sonra günde 1 tablet ‘e düşmeliyim ve ne zaman bırakmalıyım ? Menide sıvılaşma veya herhangi bir hissettiğim yan etkisi olmadı

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2021, 20:14:11 »
Evet, finasterid kadar olmasa da dht bloklar. İçeriğindeki saw palmetto bunu sağlar. Saç için faydalı vitamin ve mineraller içerir bu yönden de olumlu etkisi olabilir.

Ama 1.5 ayda seyrekliği kapattığı kısmına pek inanamadım açıkcası. Birinci foto çok daha kısa saç direkt ışık altında çekilmiş, diğeri daha ışıksız ve uzun saçla çekilmiş.

Tabi saçınızın en doğru değerlendirmesini siz veya çevrenizdekiler yapabilir. Fotodan yorumlamak çok doğru olmayabiliyor.

Memnunsanız ne güzel, kullanmaya devam edin. Bir sorun yaşamadığınız müddetçe kullanmaya devam etmenizi öneririm.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Eylül 2021, 22:10:22 »
Aldatıcı bir konu.Xpecia 1.5 ayda neredeyse hiç etki yapmaz.Fin bile 4 ayda sonuç göstermeye başlıyor.Fotoların çekim açısı ve ışık kaynağı eşit değil.Üzgünüm ama gerçekler bunlar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2021, 01:24:50 »
Bende arkadaşlara katılıyorum ama xpecia yı bırakma bence saça faydası çok kesinlikle birde ekstra olarak 1.fotoğraf açısından dünyanın en gür saçlı insanının fotoğrafını çek yine o açıdan kel gibi görünecektir yanlış fotoğraflama kesinlikle

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram