Gönderen Konu: İzmir içi saç ekim merkezi önerileri  (Okunma sayısı 5041 defa)

Yazokulu

• Yeni üye
  • *
İzmir içi saç ekim merkezi önerileri
« : 22 Eylül 2021, 16:38:24 »
Merhaba iyi forumlar 1 2 sene sonra saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum bu yüzden İzmir içinde bildiğin ekol hastanesi ve sclinicin saç Ekim merkezlerini biliyorum İzmir içinde en iyi saç ekim sonucu alabilecrgim yerler neresi var önerilerinize açığım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İzmir içi saç ekim merkezi önerileri
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2021, 13:51:09 »
1/2 senen var vaktin var araştır bakalım biraz forumu yok öyle kolay ekmek:)
Global Moderator

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2021, 13:10:25 »
Merhaba ben İzmir’de saç Ekim’i yapıyorum.merkezdense yapan kişiler daha önemli diye düşünüyorum.izmir için forumda da adı geçen kişiler mutlaka vardır onları araştırıp şuan çalıştıkları yere gidebilirsiniz.çalıştığım bir klinik vardı 5 ekiptik kimi ekip gerçekten çok başarılıyken kimisinin işlemleri berbat çıkıyordu şansınıza hangisi düşerse artık.bununla birlikte açıklığınız,donör alanınız ve saç kaliteniz çok önemli tabiki.umarım 2 yıl içinde sizin için en hayırlı Yeri bulup yaptırırsınız iyi günler  :)
🧔🏻‍♂️

Poseidon88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2021, 20:32:19 »
Merhaba ben İzmir’de saç Ekim’i yapıyorum.merkezdense yapan kişiler daha önemli diye düşünüyorum.izmir için forumda da adı geçen kişiler mutlaka vardır onları araştırıp şuan çalıştıkları yere gidebilirsiniz.çalıştığım bir klinik vardı 5 ekiptik kimi ekip gerçekten çok başarılıyken kimisinin işlemleri berbat çıkıyordu şansınıza hangisi düşerse artık.bununla birlikte açıklığınız,donör alanınız ve saç kaliteniz çok önemli tabiki.umarım 2 yıl içinde sizin için en hayırlı Yeri bulup yaptırırsınız iyi günler  :)

ya böyle şansa dansa iş mi olur, gerçekten soğuyorum bu işten vazgeçmek üzereyim

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2021, 22:57:50 »
ya böyle şansa dansa iş mi olur, gerçekten soğuyorum bu işten vazgeçmek üzereyim
Dostum bende izmirde bu işin tamamen şans olduğunu düşünüyorum. İstanbul, ankara, antalya taraflarını bir araştırın  |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2021, 10:36:38 »
İzmir için sibel ulaşan başkada bana göre yok adam gibi saç ekimcisi
Global Moderator

tudors

• Full Member
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2021, 23:48:34 »

Malesef bu işlerin çoğu iyi araştırmazsan şansa dansa oluyor  ;D

Blazer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2021, 15:17:19 »
illa Sibel Ulusan mı, oraya görüşmeye gittim, 1k Eur olan paketi birisi almış, gencecik bir hemşire odaya geldi, alttan üste sık mı gidiyorduk falan diye Sibel hanıma sormaya başladı, Sibel hanımda resmini aç ona bakarak yap falan dedi. Pek hoşlanmadım açıkçası görüntüden.
BEn de ektirmeyi düşünüyorum, başka alternatif yok mu  hiç ?

takobango

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2021, 18:49:35 »
illa Sibel Ulusan mı, oraya görüşmeye gittim, 1k Eur olan paketi birisi almış, gencecik bir hemşire odaya geldi, alttan üste sık mı gidiyorduk falan diye Sibel hanıma sormaya başladı, Sibel hanımda resmini aç ona bakarak yap falan dedi. Pek hoşlanmadım açıkçası görüntüden.
BEn de ektirmeyi düşünüyorum, başka alternatif yok mu  hiç ?

Hocam Sibel hocaya da burun kıvıracaksan izmirde alternatif yok o zaman diyebilirim.Bana soracak olursan Sibel hanımın ekimlerine forumdan bak sonuçların çoğu çok iyi.Biraz makul fiyatlı ararsan forumda ernada ektiren bir iki kişi görmüştüm onların ekimleri de güzeldi. Ben novarda ektirdim 4 ay oldu ben de gayet memnunum şimdilik
  • Ekim Tarihi: 20.08.2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26

Blazer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2021, 20:42:45 »
Bende erna, serena polikliniği ve Cemil Sevdirir arasında seçim yapacağım

Scooby

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2022, 13:49:45 »
Belirtilen sibel hn.dan baska alternatif yok kismina katılımiyorum. Ben cuma ekim gerceklestirdim İzmir'de. İyi referansli ekim yaptirilacak yerler var İzmir'de de. İlla sibel hn.olmazsa İstanbul demek cok kati

SumerLi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2022, 21:47:52 »
Merhabalar ben de İzmir'de saç ekim merkezi arıyorum. Ön görüşme için haftaya Ekol'e gideceğim. Birkaç farklı yerle görüşmeyi planlıyorum. Önerilere açığım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2022, 14:37:27 »
Merhabalar ben de İzmir'de saç ekim merkezi arıyorum. Ön görüşme için haftaya Ekol'e gideceğim. Birkaç farklı yerle görüşmeyi planlıyorum. Önerilere açığım

ekol tavsiye etmem forumda ekim konularına bakın kalite çok düşük

izmir için sibel hoca ya da fiyatı daha uygun  ekibini araştırın
Global Moderator

SumerLi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Kasım 2022, 21:11:01 »

ekol tavsiye etmem forumda ekim konularına bakın kalite çok düşük

izmir için sibel hoca ya da fiyatı daha uygun  ekibini araştırın

Çok teşekkür ederim bilgi için. Ben de bugün Ekol ile öngörüşme yaptım. Çok tatmin olduğumu söyleyemeyeceğim. Buna rağmen 24 Aralık tarihine kadar tamamen dolu olduklarını söylediler. Aralık ayı başında Cemil Sevdirir ile görüşmeyi planlıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2022, 19:52:00 »
Anladım artık ben size adrssi verdim gerisi size kalmış nereyi planlarsınız bilmem ben izmirde başka yeri kimseye tavsiye etmem sonra yandım nasıl düzeltilcek bu diye konu açarsanız hatırlatırım.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram