Gönderen Konu: Vücut geliştirme ile uğraşan arkadaşlar bakabilirmi  (Okunma sayısı 854 defa)

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar arkadaşlar  glutamin ve arginine kulllanmamın vücut çalışırken faydası olurmu ikisini bir arada kullanabilirmiyim kaç mg kullanırsam doz aşımı olmaz son ve en önemli sorumda saçı dökermi:)

Kelleşen Bodyci

• Yeni üye
  • *
Ynt: Vücut geliştirme ile uğraşan arkadaşlar bakabilirmi
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2021, 20:44:00 »
Glutamine ve argenine 1'er ölçek alabilirsin. Argenine ant. önce glutamine ant. sonra. Saçı döken Creatine ve steroidlerdir. Bu kullanacağın supplementler DHT hormonunu tekiklemediği için saç dökeceğini sanmıyorum.
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Günde bir avodart 0.5 mg, sabah ve akşam şakaklara 2 şer fıs minoxil, günde 1 kez D vitamini, günde 1 kez 5000 mg Biotin, Haftada 2 kez dermaroller, Haftada 1 kez ketoral şampuan

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2021, 21:37:11 »
Merhabalar arkadaşlar  glutamin ve arginine kulllanmamın vücut çalışırken faydası olurmu ikisini bir arada kullanabilirmiyim kaç mg kullanırsam doz aşımı olmaz son ve en önemli sorumda saçı dökermi:)
Elzem şeyler değil paranı boşa harcama kreatin hariç diğer supplementler boş
Antrenmandan yarım saat önce 3 salatalık ye 1 şişe maden suyuna biraz tuz at iç
Salatalıktan sitrülin alırsın maden suyundan da mineralini alırsın pumpı da arttırırsın antrenmanda terle birlikte mineral kaybedersin ant sonrası 2 tane de gömersin

fyodor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2021, 22:51:33 »
Müsabakaya hazırlanmıyorsanız paranızı boşa harcamayın. Protein tozu ve kreatin yeterli olur. Beslenmenize özen gösterin. Kreatinin saçları döktüğün dair bazı söylemler var ama kesin kanıt yok.

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2021, 00:23:36 »
Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim...

Serdar Y?ld?z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2021, 09:31:24 »
Arjinin yerine sitrulin malat kullanmalısın.3 Gr yeterli.kesinlikle etkili.kreatin genetik dökülmeye yatkın saçları döküyor maaalesef.kendim bizzat yaşadim.kullanmiyorum artık.glutamine bence ihtiyaç yok.beslenme doğru planlandiysa glutamini almana gerek yok.

Facebook Twitter Instagram