Gönderen Konu: Sac ekimi olmuyor bende :( ...Dogal maske ile saci cikartma maceram  (Okunma sayısı 8671 defa)

SERKANS

• Jr. Member
  • **
    Merhabalar sac ekimi yaptirmak icin yillarca merkez arastirdim ve bu sene ciddi anlamda sac ekimi muaynesi  yaptirdim iki merkez benim kafamin sac ekimi icin uygun olmadigini  donor bolgem yeterli olmadigini soylediler, ayrica seker hastasi oldugum icin acikcasi risk almak istemediler .sac maskesi yaklasik 18  gundur. Kullaniyorum. Yabanci bir forumdan aldigim tarif uzerine aynisini hatta birazcik kendi eklemelerimle  degistirdim   ve basarili oldugunu. Dusunuyorum . Maskede ki kullanilan. Malzemelerin hepsi dogal herhengi bir katki yok .sadece 3 gun periyod araliginda kimyasal icerikli dax  grow up maskesini kullaniyorum onud wtson ,grtisde bulabilirsiniz . Ayrica dogal sac dokulmesini onleyen bir sampuanla temizligini yapiyorum  gelelim maskeye

•   saf sigir iligi yagi internette saf sigir iligi ygi satiyorlar kasapdan aldigimiz ilik icin yagini cikrtmak isi oldukça zor ben hazirini kullniyorum 
    • hindistan cevizi yagi
    Kenevir yag
    Cam terebenti  yagi
    Lavanta yagi
    Kayisi yagi
    Hint yagi
    Satin. Aldigim  ilik yagi 40 gr   onun icersine damlalik yardimiyla diger yaglardan damlalik sayesindesit miktarda katiyorum ve ciddi bir sekilde  karistiriyorum icersine kenevir yagi koydugumuzdan dolayi yagi asit yapisindan dolayi cabucak cozuluyor . Saci internetten alacaginiz igneli doner baslikli tarakla  saci iyice tariyorum ozelikle sorunlu bolgelerde tarağı her yonde tariyorum bu sac derisine kan akimini sagliyor . Daha sonra cay kasigi yardimiyla  sac derisine hazirladigimiz yagi surup  eilimizi yuvarlaark sekilde masaj  yaparak fazla bastirmadan dairesel hareketlerle yaklsik 5 dakika masaj yaparak yagi suruyorum. Sonra saci strec film yardımıyla hava almayacak sekilde  sariyor ustunude bandana ile bagliyorum  sac derisinin sicak kalmasi ve yaglari tam emmesi icin  ve yaklasik 3 -4 saat arasi bekliyorum arada saci acmadan tekrar masaj hareketleri yapiyorum . Daha sonra dökülme karsiti dogal bir sampuanla saci temizliyorum.saca sicak su geldiginde hicbir şekilde yag kalmiyor ve kolay temizleniyor  bu maskeyi 3 gunde 1 uygulayacaz. 40 gr lik ilik yagi  bizim bir aylik maske ihtiyacimizi karsiliyor .maskeyi buzdolabinda saklamak zorundayiz

Maske yapildiktan iki gun sonra dax super grow maskeyi uyguluyoruz uygulamadan once igneli tarakla guzelce sacimizi tariyoruz sonra parmak ucuyla sadece sac diplerine  yuvarlak masaj hareketleriyle masj yaparak  yaklasik 10 dakika maskeyi yediriyoruz .onemli uyari bu hazir kullanacagimiz maskedeki yaglari cok yogun surmememiz gerekli  parkmak ucunmiktari sorunlu bolgeler icin yeterli  bu maskeyi 2 saat kafa acik bir sekilde uyguluyor sonra normal bir sampuanla. Aritiyoruz

Sigir iligi maskesi 3 gunde bir dax super grow ise sigir iligi maskesinden 2 gun sonra ben ucuncu haftaya. Girdim. Ve memnunun deneyimlerim ve degisimi  her hafta paylascam

Onemli not bu maskeyi uygularken lutfen saciniz kisa olsun çünkü önemli olan deriye ne kadar yag rahat erisirse  ve tarama ne kadar duzgun yapilirsa o kadar başarılı oluruz

Adar Kukilo

• Full Member
Ynt: Sac ekimi olmuyor bende dogal maske ile saci cikartma maceram
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2021, 23:46:29 »
 Hangi yabancı forum abi bu bi link atar mısın bi bakim İngilizce forum dimi

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2021, 09:13:08 »
Hangi yabancı forum abi bu bi link atar mısın bi bakim İngilizce forum dimi

fransız  forumuydu,bır kadın altı ay boyunca kı degısımını anlatmıstı ve cidden başarılıydı, bulabılırsem  paylasayım  ama o sadece  ılık  yagı  , hindistan cevizi, yagı birde kenevir yagını kullanmıstı

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2021, 13:56:04 »
üstad hevesini kırmak istemem inşallah da başarılı olursun ama sadece tek bir kadının, ki kadın diyoruz senin dökülmen erkek tipi genetik dökülme gibi duruyor, yapmış olduğu tedaviye göre aylarını ve emeğini heba etme derim. erkek tipi dökülmede etkinliği kanıtlanmış onaylı tedavilere yönelmeni tavsiye ederim.

tekrar geçmiş olsun inşallah şifa bulursun bunla.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2021, 16:57:20 »
üstad hevesini kırmak istemem inşallah da başarılı olursun ama sadece tek bir kadının, ki kadın diyoruz senin dökülmen erkek tipi genetik dökülme gibi duruyor, yapmış olduğu tedaviye göre aylarını ve emeğini heba etme derim. erkek tipi dökülmede etkinliği kanıtlanmış onaylı tedavilere yönelmeni tavsiye ederim.

tekrar geçmiş olsun inşallah şifa bulursun bunla.

İzleyin gorelim 😊 erkek tipi dokulme  daha farkli oluyor , benim ense ve sakaklarda zayif bu da aldigim ilaclardan kaynakli uzun bir donem 3 haftalik sureci , paylasiyorum. Dikkatli resmi incelersen  tam olarak algilarsin , hayatimizdan. Cok fazla sampuan ve serum  paralari gitti tamam geldi ama tuy geldi ... Bosluklari bir bakarsan sacmi tuymu onu anlayabiliriz 😊

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2021, 16:59:23 »
dediğim gibi inşallah ben yanılırım takipteyim :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2021, 17:18:25 »
Hayırlı olsun ben de takipteyim.
Sizden ricam gelişimi görebilmek adına gün ışığında pencere önünde ters Işıkta kalmayacak şekilde net fotolar çekebilirseniz çok daha iyi anlarız gelişim olup olmadığını.
Bu paylaşılan fotolar tedaviye başlamadan önce ki hali değil mi? Yoksa tedaviden 18 gün sonra ki hali mi?

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2021, 21:52:41 »
Hayırlı olsun ben de takipteyim.
Sizden ricam gelişimi görebilmek adına gün ışığında pencere önünde ters Işıkta kalmayacak şekilde net fotolar çekebilirseniz çok daha iyi anlarız gelişim olup olmadığını.
Bu paylaşılan fotolar tedaviye başlamadan önce ki hali değil mi? Yoksa tedaviden 18 gün sonra ki hali mi?

tek renk tsort  ılk baslangıc karelı ıse  dun cekıldı  , yanı tek basıma cektıgım ıcın  fotoları hep  aynı acıdan cekıyorum

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2021, 22:09:44 »
İliği bende çok duymuştum saça iyi geldiğini.İçerisindeki kolojen miktarından dolayı sanırım.Ama sürmeye hiç yanaşmadım.Biraz mide bulandırıcı geliyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2021, 22:19:23 »
İliği bende çok duymuştum saça iyi geldiğini.İçerisindeki kolojen miktarından dolayı sanırım.Ama sürmeye hiç yanaşmadım.Biraz mide bulandırıcı geliyor.

ilik maskesı ıle  ılgılı youtubde  ıgrenc goruntuler var ılıgı o sekılde saca suruyorlar bu goruntu ıgrenc  fakat yaptıgımız maskede ılık krem kıvamında 

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Eylül 2021, 22:23:19 »
ilik maskesı ıle  ılgılı youtubde  ıgrenc goruntuler var ılıgı o sekılde saca suruyorlar bu goruntu ıgrenc  fakat yaptıgımız maskede ılık krem kıvamında

İşte bende o yüzden pek yanaşmadım.Aldığınız iliğin linkini verebilirmisiniz? Bir bakıyım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

SERKANS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 30 Eylül 2021, 09:17:45 »
İşte bende o yüzden pek yanaşmadım.Aldığınız iliğin linkini verebilirmisiniz? Bir bakıyım.

benım aldıgım https://www.trendyol.com/gurme-kitchen/saf-ilik-yagi-6-x-40-ml-p-125688720?boutiqueId=583483&merchantId=360873  ve krem formatında kokuda yok

SERKANS

• Jr. Member
  • **
Sac maskesi 3 hafta bitimi 4 hafta girisi resimlerde gorunenden daha canli duruyor verteks bolgesinde sadece tuyler   saca donusmus ve gelisimden  memnunum

explosen

• Hero Member
sebamed saç dökülmesine karşı kullan 2 3 dakka beklet ve masajı bol bol yap sadece üstte deıl enseye yanlara yukarı doğru şekilde hafif parmak uclarıylada darbe yap sağlıklı olur saçların
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

SERKANS

• Jr. Member
  • **
sebamed saç dökülmesine karşı kullan 2 3 dakka beklet ve masajı bol bol yap sadece üstte deıl enseye yanlara yukarı doğru şekilde hafif parmak uclarıylada darbe yap sağlıklı olur saçların
.
Sac dokulmesı uzun zamandır yok, salçlarım ilaclardan dolayı oldukça zayıfladı ve orantısız uzuyordu bazı yerler cok az uzarken bazı yerler cok fazla uzuyordu. Saclarımı kendim kestıgımden  dolayı  bazı yerlerini uzun bırakmış olabilirim. Suanda ben maskeden oldukça memnununum verteks bolgesındekı tuyler kalınlasmaya basladı zaten dorduncu haftadayım, cevre dekiler Saclarımı ne yapıyorsun diye sormaya  basladılar zaten resimleri buyultugunuzde kucuk sacları yenı cıkanları gorebılıyorrsunuz  bakalım 6 ayda  Saclarımı nasıl olacak.

Facebook Twitter Instagram