Gönderen Konu: Saç ekimi merkezi seçimi yardım  (Okunma sayısı 1345 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi merkezi seçimi yardım
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2021, 13:39:51 »
Selam :)
Global Moderator

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2021, 16:40:01 »
Sucuk :P Ne öğrenmek istiyorsun reis sor yardım edelim.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2021, 19:27:43 »
Öncelikle her kese salam..Münasib görürsüzsə Ukraynadan katılıyorum Azərbaycanlıyım.Bu forumu kuran arkadaşlara teşekkür ederim. forumu bir neçe aydır tacib ediyorum çok yorumları okudum karar vermekde zorlandım kaldım.38 yaşındayım son 10  ildir saçlarım tocüldü şimdi son 2 yıldır toçülme durdu daha önce bir neçə klinikayla konüşdum dedilerki tökülmə dursun sonra yaparız.şimdiki durumum nerdese kafamda saç qalmadı yardımçı olarsınısa fotolarıda ata bilirim.daha öncədə yorum yazdım 10 gün kaldı kimse yazmadı bende sildim Salamdan başqa.
  • Yaşınız 38

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2021, 19:44:10 »
Öncelikle her kese salam..Münasib görürsüzsə Ukraynadan katılıyorum Azərbaycanlıyım.Bu forumu kuran arkadaşlara teşekkür ederim. forumu bir neçe aydır tacib ediyorum çok yorumları okudum karar vermekde zorlandım kaldım.38 yaşındayım son 10  ildir saçlarım tocüldü şimdi son 2 yıldır toçülme durdu daha önce bir neçə klinikayla konüşdum dedilerki tökülmə dursun sonra yaparız.şimdiki durumum nerdese kafamda saç qalmadı yardımçı olarsınısa fotolarıda ata bilirim.daha öncədə yorum yazdım 10 gün kaldı kimse yazmadı bende sildim Salamdan başqa.

Aleyküm selam. Ben 23/08/2021'de Serkan Aygın'da ekim yaptırdım. Şimdilik gidişattan memnunum. Şok dökülmem bitti ve çıkmasını bekliyorum. Ağrısız sızısız bir operasyon geçirdim. Ekim merkezi çok kaliteli, ekip tecrübeli. Benim sürecim henüz tamamlanmamış olsa da şimdilik memnunum.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2021, 23:17:53 »
Ekiminiz hayırlı olsun iyi sonuç alırsız inşallah.bende whatsappla Serkan Aygin klinikayla konüşdum bana 2 ekim dedilər zaten kəndimde öyle olmasını istiyorum bende açıq alan böyük forumdakı fiyatlara görə kendimi ayarladım amma bana (bilmem burada yaza bilirmiyim ?) yurtdışından aradığım üçünmü bilmem iki kat fazlasıyla para dediler qonaqlama transfer bunları anlıyorum amma bukadarını düşünməmişdim.
  • Yaşınız 38

Ebi

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi merkezi seçimi
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2021, 12:02:14 »
Arkadaşlar fotolarımı atıyorum bakın bu kafaya ekim yaparlarmı ve nərədə yaptırmağımı uyğun olur.bu arada Asuman hanım klinikasıyla wapsabb ilə qonuşmuşdum tedavi olmamı dediler ve sora ararsınız dedilər.daha bir neçə klinikaylada konuşdüm
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2021, 12:11:14 Gönderen: Ebi »
  • Yaşınız 38

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 13 Ekim 2021, 12:08:18 »
Bu da saqqalın fotosu
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Ekim 2021, 12:16:47 »
Ön bölgeden çizdiğim alana kadar tepeye girmeden bir ekim sizi mutlu ederse ektirin donör bölgeniz fena değil ilk ekimin sonucuna göre durumu değerlendirip biraz daha geri gelerek 2 ekimi gene önden bir tık gerisine kadar yaptırırsınız  Ortalara sakal kullandıra bilirsiniz
Sizin için en doğru ve gerçekçi durum budur
Global Moderator

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 13 Ekim 2021, 21:12:13 »
Hintell yorumunuz üçün teşekkür ederim... Forumda yeniyem okuduğum yorumlarada sizin çox arkadaşlara yardımızı gördüm bu ekim işini iyi bilen insansınız bende sizin dediklərinizi katılırım.Daha öngede yazmışdım Serkan Aygin klinikayla qonuşmuşdum (beni yeteringe anlatmadılar bilmem neden yazdıqlarıma 1 2
gündən sora cavab yazirdılar oda çox qısa )wapsabbb üzerinden bana iki ekim dedilər biringi ekim 4200 qraft sakal yardımı ilə amma ikinci ekim nasıl olagaq fiyat kaç olagaq bir şey demediler.
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2021, 21:36:06 »
Hintell yorumunuz üçün teşekkür ederim... Forumda yeniyem okuduğum yorumlarada sizin çox arkadaşlara yardımızı gördüm bu ekim işini iyi bilen insansınız bende sizin dediklərinizi katılırım.Daha öngede yazmışdım Serkan Aygin klinikayla qonuşmuşdum (beni yeteringe anlatmadılar bilmem neden yazdıqlarıma 1 2
gündən sora cavab yazirdılar oda çox qısa )wapsabbb üzerinden bana iki ekim dedilər biringi ekim 4200 qraft sakal yardımı ilə amma ikinci ekim nasıl olagaq fiyat kaç olagaq bir şey demediler.

Rica ederim İkinci saç  ekimini  indirimli yapıyorlar
Normal hemen dönüş yapmazlar resimler incelerler öyle dönüş yaparlar sonuç olarak bir çok insan iletişimde oluyor
Global Moderator

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2021, 22:13:00 »
Anladım.Hintell birde Hkan Doğanay klinikaylada konuşmusdum bir xanımla ismini unutdum bana bir ekim şansımın olduğnu söyledi ikinci ekime donurunuz yetersiz dedi 3500 qraft saqqal yardımı bir ekim olur ve bu işə umudla girmememi dedi.Hakan Döganayın ekibine yapdırmaq  istəmişdim... Hintell sizin tergübenize güvenerek siz nasıl bir doğru yol söylersiz bu iş olurmu bir sonug elde ede bilirmiyim minimum? yanı bu ekim işinin bir çok faktorlarının olduğunun farkındayım insandan insana dəyişilir.zamanızı menə ayırdıgınız üçün çox sağ olun...
  • Yaşınız 38

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2021, 02:00:25 »
Anladım.Hintell birde Hkan Doğanay klinikaylada konuşmusdum bir xanımla ismini unutdum bana bir ekim şansımın olduğnu söyledi ikinci ekime donurunuz yetersiz dedi 3500 qraft saqqal yardımı bir ekim olur ve bu işə umudla girmememi dedi.Hakan Döganayın ekibine yapdırmaq  istəmişdim... Hintell sizin tergübenize güvenerek siz nasıl bir doğru yol söylersiz bu iş olurmu bir sonug elde ede bilirmiyim minimum? yanı bu ekim işinin bir çok faktorlarının olduğunun farkındayım insandan insana dəyişilir.zamanızı menə ayırdıgınız üçün çox sağ olun...

Hakan hocanın ekimleri planlamarı da güzel ama seçimi sen araştırıp yapmalısın sonuçta
her ne kadar başarılı ekimleri de olsa merkezlerin olumsuz sonuçlari olabiliyor o yüzden sorumluluk alamam
Global Moderator

ahmet89

• Full Member
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2021, 13:01:26 »
Ön bölgeden çizdiğim alana kadar tepeye girmeden bir ekim sizi mutlu ederse ektirin donör bölgeniz fena değil ilk ekimin sonucuna göre durumu değerlendirip biraz daha geri gelerek 2 ekimi gene önden bir tık gerisine kadar yaptırırsınız  Ortalara sakal kullandıra bilirsiniz
Sizin için en doğru ve gerçekçi durum budur

Yoruma katılıyorum tek seansta sımsıkı şekilde önden gelinebildiği kadar gelinip 1 yıl sonra donör toparladığında saç+sakal 2. Seans olarak yapılabilir.
Veya 2 seans şeklinde önden yine sıkı başlayıp ertesi gün tamamen kapatılabilir yalnızca saç ile ama sımsıkı bir işlem olmayabilir,sadece saç olsun yeter ki derseniz böyle yaptırın bir sene sonra saç+sakal ile tüm alana sıkılaştırma yaptırabilirsiniz.
Bunka alakalı 2 tavsiye verebilirim;
1.ön çizginizi gençliğinizden gibi isterseniz alanı genişletmiş olacaksınız ve işlem daha seyrek olacak bunun yerine biraz geriden yapmalarına izin verin ki işlem daha sıkı olsun,zaten erkeklerde yaşla birlikte ön çizgi geri çekilip karizma boşluğunu yaratıyor.
2.ekim yapılacak alanı sımsıkı yapayım derken donörü boşaltmasınlar öyle de hoş olmuyor, bütün süreç tamamlandıktan sonra donör ve Ekim bölgesinin aynı sıklığa ulaşması sizi çok mutlu edecektir.
İyi günler 😊
🧔🏻‍♂️

Ebi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2021, 15:50:38 »
Yorumunuz üçün teşekkür ederim...bende iki ekim düşünüyorum zaten bir ekimle bu alan kabanmaz tepede ekilen saçların cökda iyi çıxmadığını fark etdim arkadaşların ekimine bakarak..ön bögeye bir ekim yapdıra bilirsen sonra nasıl bir burum olagaq ona göre ikinci ekimide sizlerin yardımı ilə 2 ekim kararı veririz İnşAllah...bu arada sizin profilinize bakdım siz bir yer buldunuzmu nərədə ekim yapdıragaqsız?ben yurt dışından olduğum üçün Fiyatlarda Serkan Aygin Sibel xanım arasında bir fark yok bende ikisinin arasında qaldım
  • Yaşınız 38

Facebook Twitter Instagram