Gönderen Konu: Çam Terebentini şampuana karıştırmak  (Okunma sayısı 627 defa)

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çam Terebentini şampuana karıştırmak
« : 12 Ekim 2021, 21:20:31 »
Ekimin 51. günündeyim. Kan dolaşımını artırmak adına çam terebentin yağını alıp Dalin şampuana karıştırmak istiyorum. Çok yararlı olduğunu söylüyor herkes. Sizce ekime zarar verir mi henüz erken mi?
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Çam Terebentini şampuana karıştırmak
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2021, 22:00:04 »
Saçınıza dermapen kullanın ondan çok daha faydası olur. İçerden desteklemediğiniz sürece finasteride minoxidil olarak başka şeyler kullanmayın ekimde zarar görebilirsiniz.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2021, 22:13:11 »
Saçınıza dermapen kullanın ondan çok daha faydası olur. İçerden desteklemediğiniz sürece finasteride minoxidil olarak başka şeyler kullanmayın ekimde zarar görebilirsiniz.

Hocam ben AGA-K kullanıyorum sadece takviye olarak. Dermapen'i Google'a yazdım ama direkt bir ürün çıkmadı, Dermapen içeriğin adı heralde. Önerin var mı?
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2021, 22:17:57 »
Hocam ben AGA-K kullanıyorum sadece takviye olarak. Dermapen'i Google'a yazdım ama direkt bir ürün çıkmadı, Dermapen içeriğin adı heralde. Önerin var mı?

Özür dilerim dalgınlığıma geldi hoca, gerçek adı dermaroller olacak. 1 mm yeterli olacaktır. Aga-k duydum ama xpecia kadar etkili değil.

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2021, 22:37:06 »
Özür dilerim dalgınlığıma geldi hoca, gerçek adı dermaroller olacak. 1 mm yeterli olacaktır. Aga-k duydum ama xpecia kadar etkili değil.

DHT blocker olduğundan dolayı tercih etmedim hocam, nasıl olsa bırakınca gidecek Xpecia sayesinde çıkanlar. En başta da yan etkisinden korktum tabi.
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2021, 22:57:22 »
Psikolojik olarak hazır olmadan bu ilaçlara yanaşma bile. Yan etkisi olmadığı halde en ufak bir tereddütünde yan etki yaşıyormuşsun gibi oluyor ve en çok korkulan yan etkiyi psikolojin sayesinde yaşıyorsun. Xpecia daha güvenilir bir takviye 2 günde 1 veya günde 1’den zarar gelmez.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2021, 23:04:22 »
Psikolojik olarak hazır olmadan bu ilaçlara yanaşma bile. Yan etkisi olmadığı halde en ufak bir tereddütünde yan etki yaşıyormuşsun gibi oluyor ve en çok korkulan yan etkiyi psikolojin sayesinde yaşıyorsun. Xpecia daha güvenilir bir takviye 2 günde 1 veya günde 1’den zarar gelmez.

Olmadı karışık yapayım hocam AGA-K ile. Xpecia'yı 2 günde 1 kullanırım. Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram