Gönderen Konu: Finasterid haftada 3 gün almak yanlış mı?  (Okunma sayısı 1278 defa)

Thescript

• Hero Member
Finasterid haftada 3 gün almak yanlış mı?
« : 19 Ekim 2021, 12:08:45 »
Bir kaç kişi demişti ve internette 2 doktor adı altında video gördüm haftada 3 gün kullanmak ile tüm gün kullanmak arasında birşey yok demişlerdi ve yan etki minimum demişlerdi yanlış birşey mi 3 gün kullanmak dalgalanma yapmazmi şuan aşırı çok dökülüyor

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: Finasterid haftada 3 gün almak yanlış mı?
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2021, 14:26:20 »
Bir kaç kişi demişti ve internette 2 doktor adı altında video gördüm haftada 3 gün kullanmak ile tüm gün kullanmak arasında birşey yok demişlerdi ve yan etki minimum demişlerdi yanlış birşey mi 3 gün kullanmak dalgalanma yapmazmi şuan aşırı çok dökülüyor
Bu iki doktor elindeki hasta verilerine dayanarak bunu söylüyor.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2021, 16:19:41 »
Günlük kullanıma geçiyorum bu şekilde mıdır bilmiyorum aşırı dökülme var dalgalanma olayı bence

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2021, 16:22:42 »
Günlük kullanıma geçiyorum bu şekilde mıdır bilmiyorum aşırı dökülme var dalgalanma olayı bence
Finasteridi kullanalı ne kadar oldu? Sonuç için 6 ay beklemen lazım.
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2021, 03:20:18 »

Yoo bence gayet guzel bir kullanim ya ben memnunum. Niye dalgalanma yapsin ki? 5 ar in yenilenmesi zaten 2 gunden uzun suruyor. Birde direk zirveye cikmiyor. yavas yavas yukseliyor dht.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2021, 12:28:38 »
Yoo bence gayet guzel bir kullanim ya ben memnunum. Niye dalgalanma yapsin ki? 5 ar in yenilenmesi zaten 2 gunden uzun suruyor. Birde direk zirveye cikmiyor. yavas yavas yukseliyor dht.
Kaç aydır kullanıyorsunuz ve yaşınız nedir? Herhangi bir geç boşalma veya ağrınız oldu mu?
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2021, 01:20:32 »
Kaç aydır kullanıyorsunuz ve yaşınız nedir? Herhangi bir geç boşalma veya ağrınız oldu mu?

Hayir olmadi. 5-6  ay civari oldu sanirim benim. Tam takip etmedim. Fakat benim cinsel gucumde artis oldu. Daha azginim normalden. Ereksiyonlarimda kuvvetli. Sacimin durumu iyiye gitti.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2021, 13:31:30 »
Bende menide sıvılaşma var ve sıcak olduğundan biraz daha artık onun dışında başka sorun yok günlük 0.80 mgye çıkardım ileriki zamanda 3 e düşürmeyi düşünüyorum yaş 24 sigara içmiyorum ve yarın spora başlıcam inşallah zaten sporcuydum ve son olarak kronik hastalığım var sorun olurmu bilmiyorum sarılık

Facebook Twitter Instagram