Anket

Düşünclerini paylaş

Gönderen Konu: MEDEKS sakaldan destek tek seans  (Okunma sayısı 9391 defa)

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
MEDEKS sakaldan destek tek seans
« : 21 Ekim 2021, 01:56:24 »
Arkadaşlar öncelikle MERHABA.Sonunda MEDEKS'de 10 kasımda saç ektirmeye karar verdim ve randevu oluşturdum. Süreci buradan paylaşicam değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşirsaniz çok sevinirim.
25-26 yaşinda dökülmeye başladı
Son 3 yıldır agresifleşti
Maden de yer altında çalışıyorum baret kullanıyorum yıllık izinde ektiricem
Klimalı kamyonun içindeyim ama yinede sıcak ve tozlu ortam bazen arıza çıkabiliyor

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
Ynt: Saç ekim sürecim başladı sonunda
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2021, 02:22:44 »
Gökhan bey açık olan bölgemin tek seansta kapanmayacagini söyledi ama bütçem kisitli oldugu icin ve sonraki yillik iznimi gene evde gecirmek istemedigim icin sakal bölgesinden destek alip tek seferde isi bitirmeyi deneyecegiz insallah dogru yoladayimdir yorumlarinizi sabirsizlikla bekliyorum

Ercan1907

• Sr. Member
Ynt: MEDEKS sakaldan destek tek seans
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2021, 08:03:38 »
Hayırlı olsun şimdiden bana benzer bir açıklığınız var sonucuna bakabilirsiniz ön çizgiyi hafif geriden tutun derim alan çok geniş çünkü Medeks geniş açıklıklarda cesur ve doğru Bir merkez ama alan ne kadar daralırsa sizin için okadar iyi olur

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2021, 12:36:47 »
Teşekkür ederim Ercan bey ilgin için. Ekime daha 20 gün var bu süre için yapmam gereken bşy varmı yani alinacak vitamin gibi

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2021, 13:18:25 »
Gökhan bey’e danışın derim

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2021, 17:17:59 »
hem sakal destekli hemde medekste ekim bence doğru seçim özellikle açıklığınız için çok doğru bir tercih .hem mega seans yapıp hemde bu denli açıklıkları kapatabilen ender merkezlerden birisi medeks ama benim size tavsiyem ekim süreciniz boyunca minoxil başlayın ekimden iki hafta sonra kadar çok faydasını görürüsünüz sonucu özellikle yüksek yüzdeli bir çıkış elde etmek anlamında.

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2021, 13:31:28 »
Teşekkür ederim hocam tavsiyen için biraz araştırıp deneyeceğim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2021, 15:25:59 »
Medeks saç ekimi merkezinin planlamaları ön çizgi tasarımları ekim sıklığı ve saç yönleri güzel zaten ama ben gene fikrimi belirteyim.

2 ekim gerekli size tepeyi ektirdim

Ön çizgi tasarladım geriye doğru çizilen alana kadar ekim yaptırın
Bendem tavsiye

1 sene sonrada 2 ekiminizi gene medeks de devam edersiniz
Global Moderator

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2021, 00:51:53 »
14 gün rapor alabilirsin doktordan yıllık iznini harcama olayını anlamadım.
Bütçeye bir şey diyemem tabi ama aradan 1 yıl geçeceği için öyle ya da böyle belki toparlarsın bütçeyi. 2 ekim olman daha hayırlı olur gibi
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2021, 07:07:50 »
2. Seansın istişaresini Gökhan beyle yüzyüze görüştüğümde tekrar bi gözden geçiririz olmadı yani demek istediginiz sakaldan destek alma sadece saçdan 2 seansda bitir benim için hangisi daha avantajli olur bilemedim. Anlamadigim konu ön çizgiyi kendi saç çizgimden daha geriden alindiginda sonra en öndeki kendi saçlarimda dökülürse ki dökülür gibi duruyor alnim iyice açilmazmi bu sefer

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2021, 10:15:53 »
Donörden kaç greft almayı planlıyorlar ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2021, 16:05:13 »
Donörden kaç greft almayı planlıyorlar ?
Açıkcası bi sayı konuşmadık. 3000lerin 5000binlerden çok durduğunu gördüğümden beri greft sayısına takilmiyorum ;D

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2021, 18:20:10 »
yanlis anlama lütfen , ama biraz bu isi hafife aliyorsun gibi geliyor bana,
sakal desteklide olsa tek seferde imkansiz kapanmaz, saglikli sac ve sürec istiyorsan riskleri minimuma indirmelisin, en sagliklisin hintelin cizdigi sekilde yani ön üst bölge , bu sürecten sonra duruma göre bakarsin 2 ekim planlamayi yaparsin.

evet tek seferde tüm kafayi yapsinlarda kurtulayim istiyoruz ama ALLAH korusun sonucta bir operasyon gecireceksin.tek 1 sac telinin telafisi yok gittimi gitti.

Onur Avc?

• Yeni üye
  • *
  • medeks saç ekimi
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2021, 09:10:13 »
Anlamadiğim sakaldan destek almak mı sağlıklı olmuyor yani dökülüyor mu yoksa geniş alanda tek seferde müdehale saç kaybinami sebeb oluyor

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2021, 09:32:23 »
Açıkcası bi sayı konuşmadık. 3000lerin 5000binlerden çok durduğunu gördüğümden beri greft sayısına takilmiyorum ;D

Takılmıyorum dediğin konu ameliyat olacaksın farkında mısın ? Bir matematik hesabı var cm2 ye kaç greft ekilecek ve ekilecek alan için yeterli donör var mı ? Biraz ciddiye alırsan hüsran yaşamaktan kurtulursun bence ... Saç ekimi yaptıracağın medeks ile bunları mutlaka konuş.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram