Gönderen Konu: Ahd - Hakan Doğanay Ekibi 1700 Greft Sıkılaştırma Ön Çizgi Düzeltme 22.10.2021  (Okunma sayısı 12757 defa)

beyoglu

• Full Member
Merhabalar;

Tam olarak 2 yılın ardından ekim gerçekleştirdim.
İlk ekimimde yeterli araştırma yapmamamdan kaynaklı kötü bir merkezde kötü bir ekim yaptırmıştım.Ön çizgi ve greft alımları oldukça kötü olan bu merkezden sonra bu forum sitesi sağolsun bana iyi ekimciler kısmında ayna tuttu.
Gerek aynı şehirde yaşamam gerekse kalitesi açısından Hakan Doğanay ekibinde karar kıldım.Kalem tekniği ile ekim gerçekleşti.
Umarım istediğim sonucu alabilirim.Hakkimizda hayırlısı olsun.

Sayıları net hatırlamamak ile birlikte;
Sol kısımdan alınan greft sayısı 500+ (Donor çok yorulmuş ilk ekimden)
Sağ kısımdan alınan sayı +900
Sökülen şakaklardan alınan sayı +250

10.gun kabuk dökümünden sonra sökülen şakaklar için de görüşme gerçekleştireceğim.Ortalama 1 ay sonra da şakak kısımları iyileşme gösterdikten sonra da ufak rutuş yapmayı planladık.
Ekibin guleryuzlulugu, işini severek yapmaları, ilgi, alakaları, emekleri adına hepsine teşekkür ediyorum.

Merkezden gelen fotoğrafları haftaici aldığımda paylaşırım :)

İlk ekimimin konusu:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11723.0

beyoglu

• Full Member
Ekim öncesi çektiğim fotoğraflar

beyoglu

• Full Member
Ekim akşamı çektiğim fotoğraflar

Önlere 1200 tepeye 500 greft ekildi.

Tepeyi ben istedim :)

beyoglu

• Full Member
Bu iki fotoğrafı da bugün çektim. 2.gun

beyoglu

• Full Member
Ön kısma 1200 tepeye 500 greft ekildi

Yeterli donör kapasitesi olmamasından kaynakli Hakan Bey donörü çok yormayacaklarını iletti.

1.aydan sonra şakak rutuşları için tekrar ekim olacak.Sayi 2000 grefi bulacağını düşünüyorum.

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Hepinize sağlıklı günler dilerim...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun umarım memnun kalırsın ikinci ekimle saçlar daha çok sıklaşacaktır daha iyi bir sonuç olacaktır diye düşünüyorum

neden 0 yaptırmadın saçları ekimde ?
Global Moderator

beyoglu

• Full Member
hayırlı olsun umarım memnun kalırsın ikinci ekimle saçlar daha çok sıklaşacaktır daha iyi bir sonuç olacaktır diye düşünüyorum

neden 0 yaptırmadın saçları ekimde ?

Teşekkür ederim Hintell.Umarim güzel bir oncizgi ve sıklığa ulaşabilirim.

0 konusu ekim merkezi seyrekligi bu şekilde daha iyi anlayabiliyoruz dedi o sebepten bu şekil yaptılar.Bir başka ektiren arkadaşın da kesimi bu şekildeydi.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Selamlar
Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. İlk sefer talihsizlik olmuş giden maddi değer olsun kafanızda halen saç var ya kaliteli doktor ve merkezi bu duruma el atıp düzelteceklerdir ellerinden geldiğinde merkez olarak çok doğru adreslerden birini seçmişsiniz. Tez zamanda güzelim saçlara sahip olacaksındır artık gerekli bakım ve sabır zamanı. Her zaman psikolojiyi iyi tutmakta fayda var.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

beyoglu

• Full Member
Selamlar
Hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. İlk sefer talihsizlik olmuş giden maddi değer olsun kafanızda halen saç var ya kaliteli doktor ve merkezi bu duruma el atıp düzelteceklerdir ellerinden geldiğinde merkez olarak çok doğru adreslerden birini seçmişsiniz. Tez zamanda güzelim saçlara sahip olacaksındır artık gerekli bakım ve sabır zamanı. Her zaman psikolojiyi iyi tutmakta fayda var.

Selamlar Beyonder,
Teşekkür ederim, ins beklediğim gibi olur, iyi dileklerin için çok teşekkür ederim 🙏

Robert

• Hero Member
Hayırlı olsun kardeşim umarım mevcut saçlarla beraber istediğin saçlara kavuşursun

Trevor

• Hero Member
Hayat garip  4200 greftle alamadığınız sonucu şu an 1700 greftle almaya çalışacaksınız Ha olmazmı olur ama garip işte  :)
Cidden ilk ekiminiz mc hair miydi neydi çok kötü iş çıkarmışlar umarım bu ekiminizde çıkış oranı yüksek bir sonuç olur hayırlı olsun kardeşim.

Karakutu

• Hero Member
Öncelikle ikinci ekiminiz hayırlı olsun. Sana sorum Hakan hoca veya ekibi şakaklardan sökme işini yapıyormu?. Bana yapmıyoruz demişti.

beyoglu

• Full Member
Öncelikle ikinci ekiminiz hayırlı olsun. Sana sorum Hakan hoca veya ekibi şakaklardan sökme işini yapıyormu?. Bana yapmıyoruz demişti.

Teşekkür ederim.Bende yaptılar, çünkü kötü bir işlemin vardı.Sansima köklerin çoğunu aldılar tepeye ektiler, 4 lu greft bile çıktı sen düşün.

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Bende 8 kasimda hakan beye tahmini 1500 greftlik ekim yaptircam, hayirlisi olsun umarim istedigin gibi olur.
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

beyoglu

• Full Member
Bende 8 kasimda hakan beye tahmini 1500 greftlik ekim yaptircam, hayirlisi olsun umarim istedigin gibi olur.

Teşekkür ederim ozan, umarım başarılı şekilde dilediğin şekilde atlatırsın bu süreci

Facebook Twitter Instagram